Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Jak tam scena Battlefield 2 obecnie? Warto kupić? I jeszcze jedno: czy kupując używkę, mam dostęp do wszystkich sieciowych funkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 15:11, PJ_MW napisał:

Jak tam scena Battlefield 2 obecnie? Warto kupić? I jeszcze jedno: czy kupując używkę,
mam dostęp do wszystkich sieciowych funkcji?


BF 2 trzyma się całkiem dobrze. Sporo ludzi jeszcze gra. Myślę że warto kupić, szczególnie teraz od kiedy w patchu 1.5 są dwa booster packi. A z używaną grą nie powinno być problemu. będziesz mógł założyć sobie nowe konto na EA. Klucz jest tylko do instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 15:24, PJ_MW napisał:

OK, thx za odpowiedź.
BTW. Dodatek Jednostki Specjalne jest dobry?

Trzyma poziom. Radze go mieć, bo bez niego nie będziesz mógł samodzielnie osiągnąć pewnych unlocków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 15:24, PJ_MW napisał:

OK, thx za odpowiedź.
BTW. Dodatek Jednostki Specjalne jest dobry?


No całkiem niezłe urozmaicenie. Parę nowych zabawek, ale serwerów znacznie mniej. Jednak myślę, że tak wieczorkiem bez problemu można pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 15:31, PJ_MW napisał:

Jak już ją dostanę, to może zagramy sobie wspólnie kilka partyjek?

Jeśli zaproponujesz (zaproponujecie) jakiś serwer gdzie zmieści się jeszcze parę osób to ja się piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 15:31, PJ_MW napisał:

Jak już ją dostanę, to może zagramy sobie wspólnie kilka partyjek?


Tia... pamiętam te forumowe zapowiedzi i granie. Proponuję Ci żeby się zgadał z kimś na Xfire czy GG i pograć sobie w 2-3 osoby na jakimś serwerze. Większe przedsięwzięcie nie ma sensu bo jest bardzo duże prawdopodobieństwo, nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)
Po dłuuugiej przerwie postanowiłem odświeżyć sobie pamięć i popykać trochę w BF''a 2. W związku z tym mam pytanie: czy przed instalacją tego nowego patcha ( w sumie to już nie takiego nowego:)) 1.5 potrzebna jest wersja wcześniejsza (chyba 1.4) czy v1.5 zawiera wszystkie wcześniejsze poprawki?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z BF2.Otóż pobrałem patch 1.4 z jakiejś strony.Grałem trochę na tym patchu. Później jak chciałem wejść na jakiś serwer to wywalał mnie Punk Buster.Okazało się, że zostałem zbanowany.Powód to MD5TOOL #9002(nawet nie wiem co to znaczy).Napisałem odwołanie na ggc-stream.com i zapytałem się dlaczego w ogóle dostałem tego bana.Okazało się, że mam jakiś plik w folderze gry(msvcm80.d), który nie jest częścią gry tylko jakiegoś multihacka(nie wiem co on dawał).Nigdy nie używałem cheatów.Ten plik pewnie pobrał się z patchem.Na stronie, z której go pobierałem nic o tym nie pisało.Nie wiecie czy da się coś zrobić by mnie odbanowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 21:29, matis9988 napisał:

Mam pewien problem z BF2.Otóż pobrałem patch 1.4 z jakiejś strony.Grałem trochę na tym
patchu. Później jak chciałem wejść na jakiś serwer to wywalał mnie Punk Buster.Okazało
się, że zostałem zbanowany.Powód to MD5TOOL #9002(nawet nie wiem co to znaczy).Napisałem
odwołanie na ggc-stream.com i zapytałem się dlaczego w ogóle dostałem tego bana.Okazało
się, że mam jakiś plik w folderze gry(msvcm80.d), który nie jest częścią gry tylko jakiegoś
multihacka(nie wiem co on dawał).Nigdy nie używałem cheatów.Ten plik pewnie pobrał się
z patchem.Na stronie, z której go pobierałem nic o tym nie pisało.Nie wiecie czy da się
coś zrobić by mnie odbanowali?

Reinstall i pobierz patcha z zaufanej strony. Możliwe, że ten plik to tylko jakiś trojan, ale radze przeskanować dodatkowo kompa.

No i radze grac na wersji 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 15:21, Caymanpl napisał:

Trzeba zainstalować najpierw 1.4 i dopiero 1.5.


najpierw się instaluje patch 1.41 a później 1.50


@ matis9988

Dnia 16.01.2011 o 15:21, Caymanpl napisał:

Mam pewien problem z BF2.Otóż pobrałem patch 1.4 z jakiejś strony.Grałem trochę na tym
patchu. Później jak chciałem wejść na jakiś serwer to wywalał mnie Punk Buster.Okazało
się, że zostałem zbanowany.Powód to MD5TOOL #9002(nawet nie wiem co to znaczy).Napisałem
odwołanie na ggc-stream.com i zapytałem się dlaczego w ogóle dostałem tego bana.Okazało
się, że mam jakiś plik w folderze gry(msvcm80.d), który nie jest częścią gry tylko jakiegoś
multihacka(nie wiem co on dawał).Nigdy nie używałem cheatów.Ten plik pewnie pobrał się
z patchem.Na stronie, z której go pobierałem nic o tym nie pisało.Nie wiecie czy da się
coś zrobić by mnie odbanowali?


#9002 – MD5Tool (zła suma kontrolna danego pliku gry, która może wskazywać na modyfikacje owego pliku gry)
#9002 – MD5Tool (dodany/załączony plik cheata np. MD5Tool: hack.dll )

Według mnie ban się należy, nie ważne czy chatowałeś, czy to wina patcha (zresztą każdy wie swoje)
Trzeba być odpowiedzialnym za to co się instaluję i tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierałem patch ze strony, na które nic o cheacie nie pisało.Nawet nie wiem co ten cheat dawał.Tak jak zwykle każdy mecz kończyłem z 2 razy większą ilością zgonów niż fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 14:52, matis9988 napisał:

Pobierałem patch ze strony, na które nic o cheacie nie pisało.Nawet nie wiem co ten cheat
dawał.Tak jak zwykle każdy mecz kończyłem z 2 razy większą ilością zgonów niż fragów.


Ściągnij sobie patcha 1.41, a potem 1.50 z autoryzowanej strony, tu na przykład:
http://www.battlefield.ea.com/battlefield/bf2/

BTW: Ktoś tu jeszcze gra w Forgotten Hope?
Jeśli tak, szukajcie mnie pod tym samym nickiem na 762 lub hslan''ie i wbijajcie do mojej drużyny. Zazwyczaj siedzę wieczorem między 18 a 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram na patchu 1.4 pobranym ze strony EA Polska.Napisałem na GGC-Stream i od 6 dni mi nie odpisują.Jak dostałem bana na guid to na 1.5 też go będę miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 21:20, matis9988 napisał:

Teraz gram na patchu 1.4 pobranym ze strony EA Polska.Napisałem na GGC-Stream i od 6
dni mi nie odpisują.Jak dostałem bana na guid to na 1.5 też go będę miał?


Sądzę, że tak. Bana nie dostajesz ''na zainstalowaną grę'', tylko na konto lub klucz. Jeśli ci nie odpisują, próbuj dalej. Pojęcia nie mam co dokładnie zrobić w przypadku bana, cheatów nie używam, a patche pobrałem raz z EA i zgrałem na płytę ''na wszelki wypadek''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie panowie, mam pewien problem. Otóż gram sobie na multi w BFa 2. po kilku chwilach grania na obojętnie jakim serwerze wyrzuca mnie i wyświetla sie takie okienko . Ktoś wie jak na to zaradzić?

20110129215727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 21:57, The_Beast666 napisał:

Słuchajcie panowie, mam pewien problem. Otóż gram sobie na multi w BFa 2. po kilku chwilach
grania na obojętnie jakim serwerze wyrzuca mnie i wyświetla sie takie okienko . Ktoś
wie jak na to zaradzić?



Ściągnij PB, Tego mam już ponad dwa lata:
http://w695.wrzuta.pl/plik/82e1m1grC64/pb

Samorozpakowujący się plik rar.
Zawiera: pbsetup.exe, pbsvc.exe.

Z tego co pamiętam, pbsetup.exe wykrywa gry z PB i ma możliwość aktualizowania w nich PB.
Nie pamiętam po co miałem pbsvc.exe, Więc w razie problemów zainstaluj pbsvc.exe, a następnie zaktualizuj programem pbsetup.exe.

Obydwa programy są bardzo proste w obsłudze, przetestowane na Windows XP 64 bit, 7 64 bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować