Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2011 o 14:52, matis9988 napisał:

Pobierałem patch ze strony, na które nic o cheacie nie pisało.Nawet nie wiem co ten cheat
dawał.Tak jak zwykle każdy mecz kończyłem z 2 razy większą ilością zgonów niż fragów.

Zostałeś zbanowany za wykrycie #9002 – MD5Tool, Twoje K/D ratio nie ma tu nic do rzeczy.

Dnia 22.01.2011 o 14:52, matis9988 napisał:

28.01.2011, 21:20
Teraz gram na patchu 1.4 pobranym ze strony EA Polska.Napisałem na GGC-Stream i od 6
dni mi nie odpisują.Jak dostałem bana na guid to na 1.5 też go będę miał?

Tego nie wiem, ale patch 1.50 załatał sporo bugów i jest na nim dużo serwerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też z chęcią pogram. Tylko w którą część gra więcej ludzi: podstawkę czy dodatek jednostki specjalne? Podajcie swoje nicki na xf to może zagramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 14:22, revolt505 napisał:

Ja też z chęcią pogram. Tylko w którą część gra więcej ludzi: podstawkę czy dodatek jednostki
specjalne? Podajcie swoje nicki na xf to może zagramy.


Zdecydowanie więcej osób gra na podstawce. W JS jest mniej serwerów, ale też znajdą się ludzie do pogrania. Xfire na GS''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chciałem pograć z siostrzeńcem po Lanie w COOPie, ale ciągle wywala go z serwera.
Jesteśmy w sieci utworzonej routerem D-Link DiR600, takie same systemy, te same grupy robocze, te same wersje gry (1.5) i grę pokazuje bez problemu, tylko po chwili grania wywala go z serwera.

Ja mam jakąś sieciową kartę na USB, On Pentagrama na PCI.
Siła sygnału bardzo dobra.
Dzieli nas jakieś 10 metrów w tym jedna, cienka ściana, a router stoi mniej wiecej po środku.

Ktoś ma jakieś pomysły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu naszło mnie na granie w BF2. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że już nikt z moich znajomych w to nie gra. Chętnie dołączę się do jakiegoś teamu, bądź z kimś utworzę jakiś dwuosobowy. Głównie interesuje mnie granie na mapach bez pojazdów, bardzo chętnie na tych z JS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wreszcie dorwać do DE, ale mam jeden problem. Otóż płyta jest strasznie porysowana i ledwo co się zainstalowała, czy po ściągnięciu cracka będę mógł nadal grać w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:34, PJ_MW napisał:

Udało mi się wreszcie dorwać do DE, ale mam jeden problem. Otóż płyta jest strasznie porysowana i ledwo co się zainstalowała, czy po ściągnięciu cracka będę mógł nadal grać w sieci?

Cracki są nielegalne nawet, gdy masz oryginalny nośnik. Są firmy zajmujące się czyszczeniem płyt. Poszukaj w swoim mieście lub na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, w najnowszym patchu (1,5 ?) nie potrzeba chyba płytki do uruchomienia gry. A co do cracka, po pęknięciu płyty jeszcze na 1,41 wrzuciłem go i gra działała bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:34, PJ_MW napisał:

Udało mi się wreszcie dorwać do DE, ale mam jeden problem. Otóż płyta jest strasznie
porysowana i ledwo co się zainstalowała, czy po ściągnięciu cracka będę mógł nadal grać
w sieci?


Nie wiem czy ta usługa jeszcze istnieje, ale kiedyś dało się odesłać grę do EA w celu otrzymania nowej :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cracki lamia umowe licencyjna gry. Jesli nosnik jest porysowany napisz maila do Pomocy Technicznej EA Polska i sie ich zapytaj czy jest mozliwosc wymiany plytki na nowa. Po za tym o ile dobrze pamietam da sie w EA Store aktywowac klucz do gry, a nastepnie ja sciagnac przez EA Downloader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam wątek, bo nikt nie odpowiedział na moje pytanie. Na stronie o BF2 jest napisane, że do awansu wystarczy:

First Sergeant
- 20000 pkt
- podstawowe odznaki walki - nożem, pistoletem, szturmowcem, grenadierem, snajperem, komandosem, żołnierzem wsparcia, inżynierem, medykiem

W poprzednim poscie zamieściłem screena z odznakami i wydaje mi się, że wszystkie te kryteria spełniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz spełniać wszystkie wymagane kryteria wbijając 20k pkt.
Jeżeli nabiłeś wymagane osiągnięcia mając ponad 20k, to musisz ominąć ten awans i ciągnąć do następnego, w którym (z tego co pamiętam) będziesz miał możliwość odblokowania przedmiotów jak z dwóch awansów, tego nowego i tego, którego teraz powinieneś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować