Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Szczęśliwie upatchowałem grę do najnowszej wersji i pierwsze, co rzuca się w oczy to liczba dostępnych serwerów - ponad 1200 - robi wrażenie!
BTW. Mam teraz mały dylemat; grać w "dwójkę" czy Play4Free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 15:21, PJ_MW napisał:

Szczęśliwie upatchowałem grę do najnowszej wersji i pierwsze, co rzuca się w oczy to
liczba dostępnych serwerów - ponad 1200 - robi wrażenie!
BTW. Mam teraz mały dylemat; grać w "dwójkę" czy Play4Free?


No to gratulacje:) Serwerów sporo, ale nie wszystkie zapełnione. Na szczęście zawsze jakiś serwer z ludźmi i dobrym pingiem jest. W P4F nie grałem, ale polecam oczywiście BF2. Ta gra mimo paru lat na karku ma wspaniała grywalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Cayman.

W betę Play4Free miałem okazję zagrać z paręnaście minut i odniosłem wrażenie, że to niby to samo z ładniejszą grafiką, ale jakby mniej i gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o Project Reality?
Gdzie można to pobrać, jak się tam odnajdę, jakie zasady itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej miałem się was spytać - czy wam wiesza się BF przy minimalizowaniu? Gram na win 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 18:51, Pitej napisał:

Już wcześniej miałem się was spytać - czy wam wiesza się BF przy minimalizowaniu? Gram
na win 7.


Tak u mnie też tak jest, też mam Win 7. Wcześniej na XP tak nie było. Teraz próbuje po prostu nie minimalizować. Niemniej jednak jest to bardzo denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Już wcześniej miałem się was spytać - czy wam wiesza się BF przy minimalizowaniu?
> Gram
> > na win 7.
>
> Tak u mnie też tak jest, też mam Win 7. Wcześniej na XP tak nie było. Teraz próbuje po
> prostu nie minimalizować. Niemniej jednak jest to bardzo denerwujące.
Jestem zainteresowany kupnem. Czy będzie tak samo jak u panów powyżej kiedy będę miał 64 bity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli zapewne jest to wina Windowsa 7. Tak myślałem - dzięki za potwierdzenie.

@Pepego
Niestety, ale śmiem sądzić, że tak, u Ciebie też tak będzie :( Myślę jednak, że nie ma czym się przejmować, no chyba, że MUSISZ co jakiś czas zminimalizować grę/program z jakiegokolwiek powodu. Bez minimalizowania wszystko działa cacy.

P.S Aha, jest jednak pewna zależność. Można zminimalizować, ale tylko wtedy jeśli po włączeniu nie zaczęło się jeszcze grać na jakimś serwerze. No, przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 20:10, Pepego napisał:

Czy będzie tak samo jak u panów powyżej kiedy będę miał 64 bity?

U mnie na 64 bitowym systemie mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie grywałem zbyt często w Special Forces i mnie to nie interesowało, teraz jednak zmieniłem podejście do tego moda i grywam na nim regularnie. Czy da się jakoś schować zużytą linkę zjazdową i linę z hakiem do wspinaczki? Chodzi mi o to, że jak już sobie, np. wlazę na górę to za mną po mojej linie może poprowadzić się jeszcze kilka osób, wolałbym tego uniknąć w niektórych sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:38, Traitor napisał:

Wcześniej nie grywałem zbyt często w Special Forces i mnie to nie interesowało, teraz
jednak zmieniłem podejście do tego moda i grywam na nim regularnie. Czy da się jakoś
schować zużytą linkę zjazdową i linę z hakiem do wspinaczki? Chodzi mi o to, że jak już
sobie, np. wlazę na górę to za mną po mojej linie może poprowadzić się jeszcze kilka
osób, wolałbym tego uniknąć w niektórych sytuacjach :)

O ile dobrze pamiętam, to trzeba na nią spojrzeć i wcisnąć F.
(Lub dowolny inny przycisk którego używasz do wchodzenia do pojazdów)
Jeśli nie ten przycisk to jakiś inny, ale jestem w 100% pewien, że się da. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale sprawdziłem to z przyciskiem.
Linkę z kuszy chowa się przyciskiem G, linki wspinaczkowej zapomniałem sprawdzić, ale jestem w 99% pewien, że tez na G. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:38, Traitor napisał:

Wcześniej nie grywałem zbyt często w Special Forces i mnie to nie interesowało, teraz
jednak zmieniłem podejście do tego moda i grywam na nim regularnie. Czy da się jakoś
schować zużytą linkę zjazdową i linę z hakiem do wspinaczki? Chodzi mi o to, że jak już
sobie, np. wlazę na górę to za mną po mojej linie może poprowadzić się jeszcze kilka
osób, wolałbym tego uniknąć w niektórych sytuacjach :)


Tak jak powiedział KuroNeko, linkę i hak zbiera się G, tak samo jak podnosi się kity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 09:49, matis9988 napisał:

Dlaczego wyrzuca mnie z każdego serwera PB i pisze "Dissalowed Program/Driver"?


To może mieć związek z jakimś programem niezgodnym z punk busterem. Sprawdź czy twój PB jest aktualny i wyłączaj zbędne programy przed włączeniem BFa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować