Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2011 o 09:49, matis9988 napisał:

Dlaczego wyrzuca mnie z każdego serwera PB i pisze "Dissalowed Program/Driver"?


Grasz ze Steamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr... niesamowicie kur*** mnie BumBum''y (admini ;d) na serwerze die westerwilderjungs (inf only). Nie można używać tam granatów i to jest fajne, ale w czym rzecz: Irytowały mnie już wcześniej sytuacje kiedy ktoś zabijał mnie z granatu i nikt go za to nie wyrzucił/nie zbanował podczas gdy ja odradzając się, w "odpowiedzi" z frustracji czasem rzucę, to dwudniowy ban murowany. Jeszcze gorze były sytuacje, kiedy przechodząc obok spawnpointu (nie kampiąc się, tylko przebiegając obok) zabiłem kogoś odradzającego się (no przecież nie dam się mu odwrócić i mnie zastrzelić ;p) dostawałem bana gdy tą osobą był bumbum ;d (cóż za wybiórczość ze strony władz, za zabicie zwykłego gracza a ten sposób chyba nigdy bana nie dostałem). Bywały również inne sytuacje, głupie, których już nie pamiętam.

Ale dziś to po prostu przeszło wszelkie granice. Szło mi dobrze, walki przeniosły się na teren pomiędzy placem a hotelem (karkand). Ja, z ekipą stoimy od strony placu, tam po prawej (patrząc z naszej strony), na rogu, koło drzewka i strzelamy do typów którzy wychylają się z tej jakby bramy i strzelają do nas, odległość duża. Generalnie było ich tam sporo i tych strzelających i tych którzy ich odradzali.
Po chwili zabiłem takiego kolesia i jaki komunikat widzę? Banning Pitej for spawnkilling. No rzesz w dupę, żebym ja jeszcze rzeczywiście zabijał tych co się bezbronnie odradzają się w bramie, ale nie, ich nawet nie widziałem, strzelałem do tych co sami wyłazili, no kurcze, zwykła sytuacja. Zresztą tak jak pisałem nie byłem tam sam i nie ja pierwszy kogoś tam zabiłem. Bana dostałem TYLKO ja (byłem pierwszy na liście, tu doszukuję się jednego z powodów ;d)

No i za co?! jak mnie coś takiego denerwuje. Żeby kick poszedł to jeszcze okej, ale nie ku*** ban, 24 lub 48 godzin. Walone cioty, przegrywają albo jakiś "chłystek" zabije ich kilka razy to od razu, pojawi się jakiś pseudo powód i ban.

Wypłakałem się, już mi trochę lepiej :(

EDIT: Ale co się dziwić - Niemcy... jakby mogli to by po prostu zbanowali polskich obrońców Wizny w 1939...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 21:57, Pitej napisał:

/cut/

No cóż, są równi i równiejsi, Ja na Twoim miejscu po prostu nie grałbym już na tym servie. ;)

tak btw. to ostatnio znowu mnie strasznie SF zajarało, a konkretnie mapa Warlord. Ona jest po prostu boska, znacznie lepsza niż Karkand. Nie ma tego cholernego spamu granatami na początku rundy i da się wejść na prawie każdy dach, idealnie dla snajperów :D
Uwielbiam tam czasem wziąć partyzanckiego komandosa i cichaczem wślizgnąć się do bazy wroga by wysadzić sprzęt. Super uczucie, jak nieumyty James Bond :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 23:43, KuroNeko napisał:

No cóż, są równi i równiejsi, Ja na Twoim miejscu po prostu nie grałbym już na tym servie.
;)


No tak, tylko problem polega na tym, że jak gram na serwerze tylko z piechotą, to właśnie tam. Nie lubię innych (choć czasem z braku laku wejdę) bo jest tam ten cholerny nade spam (taf, moof, super infantry, bmw) nie da się ruszyć nigdzie. Co drugi kill na mapie jest z granatu, a około co piąty z claymore''a. Szlag człowieka trafia ;d Szkoda, że SF nie mam, chętnie zaznałbym jakiejś odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem BF2 Deluxe Edition z płytki. Ściągnąłem patch 1.5 i jak chce go zainstalować, to wyświetla się komunikat, że "Nowsza wersja jest już zainstalowana na twoim komputerze". Sprawdziłem, ale mam wersję 1.1(cośtam). Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 23:14, 8bit napisał:

Zainstalowałem BF2 Deluxe Edition z płytki. Ściągnąłem patch 1.5 i jak chce go zainstalować,
to wyświetla się komunikat, że "Nowsza wersja jest już zainstalowana na twoim komputerze".
Sprawdziłem, ale mam wersję 1.1(cośtam). Co robię nie tak?

Musisz najpierw wgrac patcha 1.41, a dopiero potem 1.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 13:03, KuroNeko napisał:

Musisz najpierw wgrac patcha 1.41, a dopiero potem 1.5.

Dzięki. Wszystko śmiga. W sumie to tak się domyślałem, ale wolałem się upewnić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Po dłuuugiej przerwie chciałbym z kolegami wrócić do BF''a 2 - tylko mam pytanie: czy jest jeszcze gdzie grać :) ? Czy może wybrać BF 2142 (rozważam tylko te dwie możliwości ze względu na sprzęt na jakim przyjdzie mi grać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:10, eNcore napisał:

Witam :) Po dłuuugiej przerwie chciałbym z kolegami wrócić do BF''a 2 - tylko mam pytanie:
czy jest jeszcze gdzie grać :) ? Czy może wybrać BF 2142 (rozważam tylko te dwie możliwości
ze względu na sprzęt na jakim przyjdzie mi grać :))

Zdecydowanie BF2. Znacznie lepszy i zapewne więcej serwerów. jedyny minus jest taki, że większość ludzi gra cały czas na jednej i tej samej mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O serwery w dwójce nie ma się co martwić, są. Niestety jeżeli posiadasz combo Win7, router Netgear plus internet Oranż to nie pograsz... Nie łączy mnie z żadnym serwerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzystając z Waszych rad zdecydowaliśmy się na BF2. Niestety mam problem z instalacją.. instalator nie kończy swojego działania wygląda to tak, że gra instaluje się do końca i kiedy powinienem zobaczyć ekran z "Zakończ" nic się nie dzieje (instalator jest zminimalizowany do paska i nic z tym nie można zrobić). W efekcie Vista nie widzi gry, chociaż mogę ją odpalić z dysku C ( czy innego miejsca instalacji). Ogólnie nie przeszkadzało by mi to, ale problem jest z patchami, których nie mogę zainstalować :( Jakieś pomysły? Będę wdzięczny za każda wskazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..sciagnalem 1.5 i nie moge go zainstalowac, bo "nowsza wersja jest zainstalowana". Wiem, ze nie jest, inaczej bym go nie sciagnal. Pokazuja mi sie tylko 64 serwery. Ktos moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu sprawdziłem u siebie listę serwerów w BF2, bez pojazdów było ich około 56, z pojazdami z 250. Więc nie wiem co masz nie tak, Osobiście zawsze najpierw instalowałem patcha 1.41 a potem 1.50 na świeżo zainstalowaną grę i nigdy nie miałem takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam włączyłem BF, żeby sprawdzić i u mnie jest grubo ponad 300 przeróżnych serwerów. Może masz jakiś filtr zaznaczony... A z patchem też nie miałem problemu. Normalnie mi się instalował na patcha 1.41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak pogrywam w to i mam taki problem, że coś jest z celnością nie wiem czemu. Po prostu nie mogę nikogo trafić nawet jak stoję w miejscu czy leżę. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować