Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 17:44, Bratek196 napisał:

A mam pytanie jak uciec przed pociskami gdy flary się przeładowują ??


Gdy zaczniesz słusze czysty seygnał, to szybko myszka od siebie i w prawo/lewo. Powinienneś zacząc leciec do tyłu i w wybraną stronę. Jest to dobry sposób. Wiele razy mi życie uratował ( w blachhawku ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:51, destruck1 napisał:

> A mam pytanie jak uciec przed pociskami gdy flary się przeładowują ??
W helikopterze możesz nawet beczkę sprubować zrobić na dużej wysokości,(najlepiej się za czymś
schować)
a samolotem najlepiej ciągłe ostre skręcanie przy pełnej prędkości jak ktoś ci siedzi na ogonie...
(leć w stronę swojej bazy, to towarzysze może go zdejmą)


Dodam, że najlepiej gdy towarzysze wiedzą o ogonku. Bo większośc zanim zareaguje to jeszcze wróg zbombarduje USS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak trudno zobaczyć czy ktoś z własnych towarzyszy bawi się wyrzutnią przeciwlotniczą ?
(to zależy od servera ale zazwyczaj na dużych mapkach +30 graczy, jest ktoś kto ma bzika na odznaczeniach i podejmuje się tej żenującej metody zdobywania EXP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:12, destruck1 napisał:

To tak trudno zobaczyć czy ktoś z własnych towarzyszy bawi się wyrzutnią przeciwlotniczą ?
(to zależy od servera ale zazwyczaj na dużych mapkach +30 graczy, jest ktoś kto ma bzika na
odznaczeniach i podejmuje się tej żenującej metody zdobywania EXP.


A tak wogule, to chyba na większości serwerów dowódca siedzi w p-plot. Ja przynajmniej tak siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:09, Space marine napisał:

Ja mam jeszcze dwa pytania odnośnie klanu: Jak się będzie nazywać ? Kto w nim będzie ?


Z informacji, jakie posiadam NIE BĘDZIE KLANU. Po prostu okazyjny wypad na określony serwer w grupie. Potem można stworzyć skład i jedziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:31, lukasz11111 napisał:

A tak wogule, to chyba na większości serwerów dowódca siedzi w p-plot. Ja przynajmniej tak siedzę.

Z tym bywa różnie, ale przeważnie tak jest, bo to w końcu dowódca prowadzi team i jest głównym miejscem odradzania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze trafiam na team w którym każdy wie co ma robic. Commander na statku, lub w bazie głównej, teamy wykonują rozkazy, a medycy latają od truchła do truchła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:53, lukasz11111 napisał:

A ja z nie oficjalnych informacji wiem, że prawie jest. Się zrobi klan. Jakieś przeciw wskazania?


Ja jestem za tym żeby ten klan powstał i chciałbym już do niego należeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:57, lukasz11111 napisał:

Ja zawsze trafiam na team w którym każdy wie co ma robic. Commander na statku, lub w bazie
głównej, teamy wykonują rozkazy, a medycy latają od truchła do truchła.

Rozkazy ? zwykle je wiara olewa i lata za przywódcą który zaś sam dąży do wykonania własnych rozkazów.
(to taka częsta łańcuchowa reakcja n00bÓw w której rezultatem zazwyczaj jest wykonanie tego rozkazu przywódcy)
Co do teamu to najtrudniej znależć zgraną paczkę np. taką:
w helikopterze transportowym, najlepszy skład moim zdaniem:
2x mechanik
2x medic
1x koleś z amunicją
wtedy to trudno zestrzelić taki helikopter bo team sam się leczy w nim,a helikopter naprawia team w locie oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No rzeczywiście trudno znaleść fajny team, szczególnie gdy commander siedzi w czołgu i sobie tylko paczuszki zrzuca :P
W takim przypadku teamkilluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:56, destruck1 napisał:

wtedy to trudno zestrzelić taki helikopter bo team sam się leczy w nim,a helikopter naprawia
team w locie oczywiście :D


Wymien medyka na kolesia z wyrzutnia przeciwczolgowa i masz niszczyciela czolgow ;)
Ale moim zdaniem to takie troche gdybanie i obie (twoja i moja) wersja nie sprawdzila by sie w boju.


PS. Czy czolgi (i inne pojazdy) maja jakies punkty w ktore warto trafiac, poza oczywistymi jak boki lepiej niz przod a tyl lepiej niz boki? Czasem ma wrazenie jakby niektore strzaly byly baaardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:10, Rumcajs52 napisał:

No rzeczywiście trudno znaleść fajny team, szczególnie gdy commander siedzi w czołgu i sobie
tylko paczuszki zrzuca :P
W takim przypadku teamkilluję :D


Niedawno takego mialem. Na Wake siedzial... w helikopterze na lotniskowcu a ja jak glupi czekalem chyba z 5 minut za helikopterem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:53, lukasz11111 napisał:

A ja z nie oficjalnych informacji wiem, że prawie jest. Się zrobi klan. Jakieś przeciw wskazania?


Tak. Po pierwsze - nowe konta. Po drugie - zapewne do klanu (nie mówię o ''niby-klanie'') chciałoby wstąpić wiele osób, przez co należałoby przeprowadzić eliminacje - powodzenia w organizacji, chyba że ktoś ma naprawdę porządne łącze. Po trzecie wreszcie - wypadałoby postawić chociaż czasowy serwer. Coś jeszcze? Tym bardziej, że nie widzę szczególnej chęci większości potencjalnych klanowiczów, tak potrzebnej do dłuższego egzystowania klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:23, Volvox napisał:

Wymien medyka na kolesia z wyrzutnia przeciwczolgowa i masz niszczyciela czolgow ;)
Ale moim zdaniem to takie troche gdybanie i obie (twoja i moja) wersja nie sprawdzila by sie
w boju.

To zależy od mapki,
raz mniej więcej taki team miałam na mapce gdzie są tylko dwa takie helikoptery i nie ma żadnych innych powietrznych maszyn (zapomniałam nazwę mapki :(

Dnia 30.01.2008 o 21:23, Volvox napisał:

PS. Czy czolgi (i inne pojazdy) maja jakies punkty w ktore warto trafiac, poza oczywistymi
jak boki lepiej niz przod a tyl lepiej niz boki? Czasem ma wrazenie jakby niektore strzaly
byly baaardzo skuteczne.

W rzeczywistości czołgi mają zazwyczaj najszłabszy tył, póżniej boki a najsilniejsze są z przodu
(jak w grze było to już nie pamiętam)
możesz równiesz spróbować strzelać w środek (screen na tygrysie)

20080130213504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:36, destruck1 napisał:

W rzeczywistości czołgi mają zazwyczaj najszłabszy tył, póżniej boki a najsilniejsze są z przodu
(jak w grze było to już nie pamiętam)
możesz równiesz spróbować strzelać w środek (screen na tygrysie)


No w rzeczywistosci do czolgow strzelac chyba nie bedzie mi dane, wiec bardziej jestem ciekaw czy w grze tez tuz pod wizyczka warto trafia najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować