Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Można by zrobić Leaderbord graczy z gram.pl na stronie bf2tracker.com to by można było sprawdzać kto gra w danej chwili i na jakim serwerze, mogę zrobić tą listę , tylko trzeba zrobić listę graczy z nickami z gry żebym mógł to zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:53, Beleth napisał:

jeezuuu...60pkt....jak kosmos dla mnie...nie wiem czemu ale mnie straszliwie ciągle łoją...to
pewnie przez taktyke kamikaze :P

60 i kosmos? :P Samymi zabiciamy mozna tyle wyciagnąc, w ''dobre dni'' mozna nabic w jedna runde nawet ponad 200 punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu powiedział że można zagrać w weekend, niestety ja nie jadę do Zamościa (BUUUUUU!!!!!!) tak wię kto by był chętny to bym zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:19, Bratek196 napisał:


To może ich znam bo właśnie jestem rodowitym mieszkańce tego zacnego cacy miasta Zamość :D
ps.Bratek zagramy teraz? Wejdź na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa może ja co roku na wakacje do tyc stron przyjeżdżam , ale sorry nie zagram bo zaraz siostrze muszę zejść.

PS a tak z ciekawości na jakiej ulicy mieszkasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:25, Bratek196 napisał:

PS a tak z ciekawości na jakiej ulicy mieszkasz ??


Ysz ty pedofilu :P
Powiem Ci tyle że osiedle Wojska Polskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:18, Bratek196 napisał:

Znalazłem to w screenach w folderze BF, jak pamiętam to był moja piąta tura.

Już wcześniej pisałeś o Kill Streak 12 ;p
(ale bez screena ;)
a jak tak na niego patrzę to dużo niezłych stopni nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:42, Jacob XX napisał:

Dobra, ustalone. Gramy jutro o 15. Tylko pozostało jedno pytanie: jaki wolicie server? Infantry
czy pojazdy? 64 sloty czy 32?


kurde, ja bym jutro zagrał, ale mnie nawet w pobliżu kompa nie będzie...znaczy takiego co by dało się na nim grać :P
może jakoś wieczorem?
i ja optuje za pojazdami na mapie 64, ale 32 mi nie przeszkadza, byle by mnie ciągle nie zabijali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rany boskie, jakiego palanta na serwerze spotkałem :/
zobaczyłem że na lotnisku jest śmigłowiec z pilotem, ale bez strzelca - no to podbiegłem i wsiadłem...
facet zaczyna jakieś dziwne harce wyprawiać i juz się zastanawiam czy nie lepiej wysiąść bo zaraz nas pozabija, ale jakoś oderwał się od płotu i od ziemi i lecimy...z tym że leciał jak pijany zając i wciąż się zastanawiałem czy on umie latać...wiecie co? umiał :-/ dupek doleciał do krawędzi mapy i tak ustawił w powietrzy maszynę że ja byłem poza mapą, a on nie!!! miałem do wyboru zdechnąć w kokpicie za dezercję albo wysiadać :-///// jak by nie mógł na lotnisku krzyknąć -_-

wkurzyłem się (byłem spec opsem, a z nimi nie ma żartów) i wróciłem po 5 minutach spaceru na lotnisko...następnie wyjąłem C4 i zaminowałem 3 paczuszkami płytę i schowałem się za workami z piaskiem...
nie musiałem długo czekać, najpierw po minucie zjawił się ten palant, a potem helikopter...jak tylko zaczął rozgrzewać silniki to wcisnąłem guziczek i wrócił do limbo ]:->

w sumie żałuję że nie poczekałem i nie zaminowałem helikoptera aby wysadzić go w powietrzu...by się chłopak zdziwił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2008 o 20:13, Rumcajs52 napisał:

Ja bym wolał pojazdy i może 32 sloty?
Bo słabo jest latać i szukać przeciwnika :D


Jak na razie wszyscy wolą z pojazdami, bo ja też jestem za nimi, chociaż ja bardziej lubie na 64 sloty. Jak dużo osób gra, to wierz mi, nie będziesz miał problemów żeby odszukać przeciwników. Wręcz przeciwnie, nie będziesz chciał żeby Cię odszukali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 20:43, Bratek196 napisał:

Ja jakby co się zgłaszam grać.


No to mamy już cztery osoby: ja, Ty, Rumcajs52 i jackass. Aha, podajcie swoje nicki w Battlefield''zie to jak będziemy grać stworze prywatną drużynę o nazwie GRAM.PL i będe was zapraszał. Mój nick to jacob27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 18:06, jackass napisał:

> Chce ktoś jeszcze dołączyc?
ja chetnie ,ale kolo 15 ,bo o 17 zaczynam sie szykowac na 100dniowke


A będziesz miał czas koło 20? To jeszcze Beleth by zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować