Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Tak sobie. O ile pamiętam to gra się nie na wszystkich mapach, i max. 16 botów. Niezbyt bystrych.
Znacznie lepiej od razu włączyc multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 17:20, jarekao napisał:

Witam. zamierzam kupić BF2, i przed rozpoczęciem zabawy sieciowej mam zamiar nabyć trochę
wprawy i poznać mapy w grze grając w sp. Mam pyt jak wygląda gra dla pojedynczego gracza
czy można grać we wszystkie mapy z multi i z iloma max botami można grać.


W SP nie masz wszystkich map i może być maksymalnie 15 botów na planszach dla 16 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:28, neo117 napisał:

Mam pytanko co do Battlefield2 jest jakis polski server w multiplayerze????


EA Polska, NSZ, PL4FC, wilk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:17, jarekao napisał:

Mozecie polecic jakis dobry serwer do grania w BF2, najlepiej rankingowy, bez pojazdow
i zeby byla ogolna kultura,

Ja najczęściej gram na polskich serwerach. Mogę Ci kilka polecić, natomiast z tą kulturą to nie zawsze jest najlepiej.

.pl Polish Clan =wilk= Ranked Server --> IP: 194.97.167.101:16567
.pl =ToB= | Ranked | GamesNet.pl --> IP: 91.102.118.26:16567
.pl [NSZ] Clan Ranked Server | GamesNet.pl --> IP: 193.33.34.11:16567
.pl PL4FC 24/7 KARKAND ONLY --> IP: 81.19.212.53:16567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 17:53, nekromanta7 napisał:

sorry mój błąd, mam ponad 150pkt ponad rangę, pasek jest cały a nie mam nowej rangi.


Dołanczam się do pytania: ja też doszedłem do następnej rangi, broń mi nową odblokowało i wszystko, ale w BFHQ pokazujem mi że mam pasek do końca i nie pokazuje mi kolejnej rangi. Chociaż punkty mi cały czas nabija, broń dostałem, więc tak szczerze mnie to nie interesuje. Ale dlaczego akurat u mnie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:28, neo117 napisał:

Mam pytanko co do Battlefield2 jest jakis polski server w multiplayerze????


oprócz w/w jest jeszcze PTT i nowy serwer, tydzień temu załorzony klanu GROM. Jest też masa innych nierankingowych najczęściej z hasłem.

Najbardziej polecam grać na wilku, mi tam jakoś wszystko wchodzi. Jak gram na NSZ to wydaje mi się że wszyscy grają z configami bo co chwile jak walne ze snajpy heada, to tylko dymek i koleś biega dalej... to naprawde wkurza. ToB jest też fajny bo przeważnie dużo noobków gra i nieźle się ich jedzie ;p NSZ jest o tyle dobre bo bardzo dużo osób ma adminke, więc jak coś jest nie tak to delikwent jest szybko wyrzucany. EA polska jakoś nie lubie. Wogóle nie lubie polskich CQ, brak kultury, zabijanie swoich dla pojazdów za bardzo mnie drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie BF2 z dodatkiem wiadomo jakim ;] Pograłem trochę z botami i muszę powiedziec, że nie żałuję zakupu. Naprawdę fajnie się gra, nie to co BF 2142 (grałem w demo, nuuudaaa). Mam prośbę, nie bardzo się orientuję jakie patche muszę ściągnąc do podstawki i dodatku (Jednostki Specjalne), aby miec najnowszą wersję, bo teraz w ogóle nie mam serwerów. Z góry dziękuję :) (za linki do googli też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy słyszeliście o BF2 za darmo? Wszystkie mapki itd. i oczywiści przez neta. Ja właśnie zacząłem ściągać i chciałem się spytać, czy ktoś już z tego skorzystał bo jak na razie widzę, że kupujecie oryginałki.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 00:00, Milten Filip napisał:

Mam do Was pytanie, czy słyszeliście o BF2 za darmo? Wszystkie mapki itd. i oczywiści
przez neta. Ja właśnie zacząłem ściągać i chciałem się spytać, czy ktoś już z tego skorzystał
bo jak na razie widzę, że kupujecie oryginałki.
Pozdr.


nie ma czegoś takiego, jedyne co jest darmowe to demo BF2 z jedną mapką (gulf of oman) i gra się tam bez unlocków.
Darmowe też są mody do BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 23:58, Mac Cry napisał:

On jest tylko do podstawki? Do dodatku muszę inny patch ściągnąc? Jak tak to jaki?


podstawke i JS możesz traktować jako jedno. Instalując patch 1.41 będzie on działał odrazu do podstawki i dodatku.

Dnia 03.03.2009 o 23:58, Mac Cry napisał:

Naprawdę fajnie się gra, nie to co BF 2142 (grałem w demo, nuuudaaa).


xDD

Zagraj sobie na multi to jest dopiero frajda. Tylko na początku będziesz miał dość trudno, bo ta gra może naprawde sprawiać problem dla newbie ;p
Co do 2142 to w 100% się z tobą zgadzam że tam jest nuda. BF2 jest o wiele bardziej dynamiczniejszy a tryb infantry to już wogóle mistrzostwo ale tam to już trzeba sobie wytrenować skil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 23:58, Mac Cry napisał:

On jest tylko do podstawki? Do dodatku muszę inny patch ściągnąc? Jak tak to jaki?


Sciagnij sobie 1.41 i zainstalu, bedziesz mogl grac w podstawke i dodatek. Ja mialem na poczatku problem z Punkbusterem ale wizyta na oficjalnym forum gry pomogla, radze Ci tam zajrzec bo jest wiele ciekawych informacji i rozwiazan problemow. Wlacz sobie Ghost Town na 64 graczy z pojazdami, to zobaczysz co to za super gra,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że dużo nowych osób do BF''a się przekonało. Jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z grą, bądź jej demem, a ma jakieś pytania, bądź chce sobie pograć w ramach treningu, bądź też ogólnie - szukajcie: audioslave2000 - na xfire :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować