Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Gdy skończy się mecz w BF2 to na dole pisze 2x premia za zwycięstwo. Kto tą premię dostaje? Commader czy cała zwycięska drużyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:56, MasterHeroes napisał:

Gdy skończy się mecz w BF2 to na dole pisze 2x premia za zwycięstwo. Kto tą premię dostaje?
Commader czy cała zwycięska drużyna?

Tylko commander, więc warto sie przyłożyć w zwycięstwo gdy jest się komendantem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:10, kuko7 napisał:

> Gdy skończy się mecz w BF2 to na dole pisze 2x premia za zwycięstwo. Kto tą premię
dostaje?
> Commader czy cała zwycięska drużyna?
Tylko commander, więc warto sie przyłożyć w zwycięstwo gdy jest się komendantem. ;)


komendant to se może...jeśli drużyny mają cię gdzieś i żadna nawet nie próbuje wypełniać poleceń wszyscy lecą "na pałę" to żadne komanderowanie nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 23:15, Beleth napisał:

komendant to se może...jeśli drużyny mają cię gdzieś i żadna nawet nie próbuje wypełniać
poleceń wszyscy lecą "na pałę" to żadne komanderowanie nie pomoże :(

No to wiadomo. :P
Na szczęście nieraz trafi się fajny skład, który wykonuje prawie wszystkie polecenia i wtedy jako komendant można dowodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić? Gdy chce zainstalować patch 1.41 instaluje mi się on na dysku C(50 Mb wolnego miejsca) a chce żeny instalował się na dysku E gdzie mam zainstalowaną grę. Wogule gdy klikam dwa razy na instalatora patcha to nic mi się nie pojawia a na dysku C jest nagle 0 Mb! POMOCY1 nie wiem co zrobić a chciałbym zagrac sobie na polskich serwerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:14, ankle napisał:

Co mam zrobić? Gdy chce zainstalować patch 1.41 instaluje mi się on na dysku C(50 Mb
wolnego miejsca) a chce żeny instalował się na dysku E gdzie mam zainstalowaną grę. Wogule
gdy klikam dwa razy na instalatora patcha to nic mi się nie pojawia a na dysku C jest
nagle 0 Mb! POMOCY1 nie wiem co zrobić a chciałbym zagrac sobie na polskich serwerach!


rozpakuj patch, kliknij PPM na ikone i wybierz "monitoruj instalcje programu", potem kliknij dalej i w drugim polu możesz sobie wybrać gdzie chcesz żeby Ci się zainstalowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 16:44, Grizzly. napisał:

rozpakuj patch, kliknij PPM na ikone i wybierz "monitoruj instalcje programu", potem
kliknij dalej i w drugim polu możesz sobie wybrać gdzie chcesz żeby Ci się zainstalowało.


ale patch pobiera mi sie odrazu w wersji setup! A gdy klikan na ikone PPM to nie ma takiej opcjii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 17:11, ankle napisał:

ale patch pobiera mi sie odrazu w wersji setup!


to jeszcze lepiej bo nie musisz go wypakowywać.

Dnia 17.03.2009 o 17:11, ankle napisał:

A gdy klikan na ikone PPM to nie ma
takiej opcjii!


u mnie jest coś takiego
2 zdjęcie się nie załadowalo na gram to dałem je na image shack.

http://img13.imageshack.us/my.php?image=12205157.png

20090317182302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 17:11, ankle napisał:

ale patch pobiera mi sie odrazu w wersji setup! A gdy klikan na ikone PPM to nie ma
takiej opcjii!


haha sorry za post wyżej. Już wiem dlaczego nie masz takiej opcji ;p Kuko właśnie mi uświadomił że ja mam to bo posiadam program odkurzacz ;p Nie zauważylem że to przez to. Jak chcesz możesz spróbować ściagnąć ten program, może Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby zainstalowałem odkurzacz i postepowałem zgodnie z instrukcją ale nadal zajeło mi miejsce na dysku C a ja nie mam juz czego usówać a gdy włączam BF 2 nadal jest stara wersja ( na koniec pokazało że na dysku znajdują sie 3 programy z 6) Ico mam teraz zrobić? Chociasz przez pewien czas na mojej wersji BF 2 jest jeden dobry serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 17:51, rakcio napisał:

jak odblokować bronie w bf2?

Broń będziesz mógł odblokować gdy dostaniesz awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grizzly! Ten "odkurzacz" jest wspaniały! Zwolnił mi 1 Gb pamięci z dysku C! Ale jednak wole nie ryzykowć nastepnego zapchanie dysku (rodzice się wkurzaja). Ale moze wiesz jak zainstalować patch na dysku E? Może inny patch? A może żle robię polecenia? Jeśli coś znajdziesz daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 19:27, rakcio napisał:

dostałem na starszego szeregowego i co?

W głównym menu pojawi Ci się informacja, że zdobyłeś awans, a następnie w tym samym miejscu, będziesz mógł odblokować jedną broń. Jeśli Ci się nie pojawiła to spróbuj odpalić grę ponownie, bo dokładnie nie pamiętam jak to było, gdyż dawno nie dostałem awansu. xD

Edit: Aaa.. Przy pierwszym awansie nie będziesz mógł (chyba) jeszcze nic odblokować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 18:10, ankle napisał:

Grizzly! Ten "odkurzacz" jest wspaniały! Zwolnił mi 1 Gb pamięci z dysku C! Ale jednak
wole nie ryzykowć nastepnego zapchanie dysku (rodzice się wkurzaja). Ale moze wiesz jak
zainstalować patch na dysku E? Może inny patch? A może żle robię polecenia? Jeśli coś
znajdziesz daj znać.


Ciesze sie że przynajmniej jakoś mogłem pomóc. Odkurzacz fajny polski program ale jednak uważaj z opcją zaawansowane.. ja raz zaryzykowałem i jak posuwały mi się niktóre pliki to potem nie chciały mi działać niektóre programy.

Co dalej do twojego problemu to ja nigdy takiego nie miałem, mam dużo pamięci xD Próbowałem coś wykombinować ;p Ale może spróbuj się tutaj zapytać http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&tpage=510 . Tutaj Ci odpowie prędzej dużo kolesi co się troche znają na kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
Nie chce rozpoczynać nowego tematu z serii: "Problemy z...", więc piszę tutaj. Dzisiaj wymieniłem sobie kartę graficzną (GeForce''a 8500GT na Radeon''a HD4670) oraz procek (Pentium 4 3,2GHz na Dual-Core z zegarem 2,4Ghz) i nie mogę uruchomić gry ;( Myślałem, że to wina sterowników... pewnie i ich wina, ale dzisiaj zainstalowałem już 3 wersję Crystalics''ów (łącznie z aktualnie najnowszą 9.4) i nic to dało... Może miał ktoś podobny problem bądź wie o co w tym chodzi? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować