Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2009 o 01:05, tipu7 napisał:

Zacząłem właśnie granie w multi i mam taki problem: po wejściu na jakikolwiek z serwerów
rankingowych po ok. sekundzie gra wyrzuca mnie i pokazuje error: "Inadequate O/S Privileges".
Podejrzewam, że ma to związek z tym że nie mam jeszcze żadnego stopnia, ale jak mam go
zdobyć skoro nie mogę grać na serwerach rankingowych?


dziwne.. i masz to na wszystkich serwach czy tylko raz Ci się tak zdarzyło ? PB masz zaaktualizowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 01:05, tipu7 napisał:

Zacząłem właśnie granie w multi i mam taki problem: po wejściu na jakikolwiek z serwerów
rankingowych po ok. sekundzie gra wyrzuca mnie i pokazuje error: "Inadequate O/S Privileges".
Podejrzewam, że ma to związek z tym że nie mam jeszcze żadnego stopnia, ale jak mam go
zdobyć skoro nie mogę grać na serwerach rankingowych?


Zrób z PB (jeśli nie wiesz co to, to jest Punk Buster)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest 100 razy gorsza od coda beznadziejna optymalizacja, na paru mapach gra polega praktycznie tylko na rzucaniu granatow na slepo, strzelanie jest mozliwe tylko podczas lezenia, po wyrzuceniu z servera nie naliczaja ci sie punkty + masa bugowm przy wiekszej ilosci graczy straszne sciecia, skretyniali admini, wiekszosc graczy to jakcys maniacy co mozna zobaczyc chociazby po stopniach ktore juz zdobyli i np przgraniu 8000 godzin, dobre bronie ozna miec tylko grajac w to dlugo i duzo, i mozna by jeszcze dlugo wymieniac
CHyba oddam gre kumplowi bo jemu sie spodobala (nie ma coda4) a on nie wydaje cashu na gry
Przegralem w to strasznie duz czasu bo bylem chory i powiem szczerze ze gra mnie na poczatku wciagnela gralem ok 12 godzin (reszta kumpel bo ma u siebie zainstalowanego mojego BFa i mu pozyczylem pare razy) ale doszedlem do wniosku ze wole wogole nie grac w gry niz tracic nerwy przy tej jednej
Poza tym nie znam nikogo kto gra w Bf2 (przynajmniej nikt mi nie mowil:p) wiec gram sam, bez znajomych zeby pogadac podczas gry na TS, i ogolnie tam ludzie to traktuja chyba jako symulator taktyki oddzialow specjalnych bo nikt sie nie odzywa podczas gry prawie, debilni admini wywalaja za byle bzdury (nawet za dowcipy), jak jestem wkurzony bo widze ze ktos awidentnie lamie zasady i mu jade to najczesciej jestem ignorowany takze przez adminow wiec ogolnie gra jest spoko tylko dla ludzi: z kosmosu/ z mnostwem wolnego czasu i stalowymi nerwami/ z kompami za 3 tysiaki (bez kitu nie mam najgorszego sprzetu FC2 mi chodzil na srednich plynnie a tu na srednich rozdzielczosciach juz sie tnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobrym kompie gra nie tnie, bugi są w każdej grze, a rzucanie granatów to pewnie grałeś na Karkand na 40+ osób, na tym polega ta gra. Broń można dostać po 800 punktach a to mało. Admini wywalają bo widocznie trafiłeś na idiotów ale swoich zabijałeś. Gra ma 4 lata prawie więc się nie dziw, że grają po 8000 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:49, MasterHeroes napisał:

Na dobrym kompie gra nie tnie, bugi są w każdej grze, a rzucanie granatów to pewnie grałeś
na Karkand na 40+ osób, na tym polega ta gra. Broń można dostać po 800 punktach a to
mało. Admini wywalają bo widocznie trafiłeś na idiotów ale swoich zabijałeś. Gra ma 4
lata prawie więc się nie dziw, że grają po 8000 godzin.

Tak jak mowilem moj komp to nie jest totalny zlom a jednak nie pogram sobie na wysokich bez scinania sie i na srednich przy 50+ osob
1 broń po 800 ok ale zobacz ile jest do odblokowania
Z tymi granadami to gralem rzeczywiscie na Karkand:P Ale ponad rok temu jak gralem to jeszcze na jednej mapce mialem takie akcje z granatami
Zreszta na wielu mapach jest tak ze jak przejmujesz flage to od razu wszyscy rzucaja granaty w strone flagi i idziesz do piachu. Z tymi granatami to jest przesadzone mocno
Nie zabijalem swoich bo za to dostajesz tylko ujemne punkty wiec bez sensu, po prostu admini to banda wiesniakow i naduzywaja wladzy u siebie na serverach. W zadnej grze FPS nie spotkalem tylu uposledzonych adminow ilu jest w BF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:52, M1chał napisał:

Mi śmiga na Athlonie 1.66Ghz, 512RAMu, GF 6800XT 128RAM bez większych problemów (na minimalnych
oczywiście ;])

Na minimalnych to mi w miare dobrze chodzilo na starym kompie nawet, ale chodzi o rozdzielczosc, mam lcd 20 cali a gram na 800x600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 17:00, Rumcajs52 napisał:

Ja już sporo gram, a nie spotkałem ani jednego (!) admina który by nadużywał swoich praw.


ja takich spotykalem co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czasami spotykam takich adminów, ale bardzo rzadko, lecz sam tego nie doświadczam, tylko widze na przykładzie innych, którzy wolą się z nimi kłócić.Wole sie jednak nie wdawać w takie konwersacje, tylko skupić się na grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 17:03, 21question napisał:

> Ja już sporo gram, a nie spotkałem ani jednego (!) admina który by nadużywał swoich
praw.
>
>
ja takich spotykalem co chwile



wiecie co się mówi o idiotach? jest ich na świecie niewielu, ale są tak sprytnie porozstawiani że bez przerwy na nich wpadasz :)

co do samej gry, to napewno masz rację co do wielu bugów, oraz często jest przegięcie z granatami, jednak problemy z zaciachami na kompie który może unieść FC2???
to już chyba problem łącza...
admini w grze są różni, raz lepsi, raz gorsi, a raz ich wogóle nie ma :P
ta gra ma już kilka lat więc ludzie zdążyli ponabijać te 8000 pkt więc nie wiem czemu się dziwisz, w podziale na 4 lata to jakieś 6 punktów dziennie...
jednak bezlitosne porównywanie z CoD też nie ma sensu bo jest to gra znacznie młodsza, ładniejsza i inaczej zrobiona...no i uczyli się jej programiści na błędach innych więc automatycznie mogli parę niedoróbek ominąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie chce tak jechac po Bf2 tym bardziej porownywac go do Coda bo gry sie bardzo roznia, ale Bf2 ma bardzo duzo wkurzajacych bledow, gdyby je poprawic byc moze bylby duzo lepszy od cod4 ale prawda jest taka ze musieliby zrobic patcha wazacego przynajmniej 1,5gb a teraz beda wychodzic nowe BFy i nikomu sie pewnie nie bedzie chcialo
Nie wiem co mam nie tak z kompem ale mam wiele bledow a na serverach gdzie jest ok 60 osob sie nie da w ogole grac na zadnej grafice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh..

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

gra jest 100 razy gorsza od coda beznadziejna optymalizacja,


mi optymilizacja nie przeszkadza, gram na najwyższych. Ale kiedyś na lapku gralem na średnich 2,700 Hz geforce jakiś tam 5700 GO czy coś takiego.

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

na paru mapach gra polega
praktycznie tylko na rzucaniu granatow na slepo, strzelanie jest mozliwe tylko podczas
lezenia,


Ja uważam że battlefield 2 nie jest grą dla idiotów ani dzieci chcących sobie bezmyślnie strzelać do wszystkiego co się rusza. Tu trzeba myśleć.
Polecam się oduczyć biegania z całą bandą ludu od flagi do flagi bo wtedy wszyscy spamują grantami, oczywiste. Ja naczyłem się tak grać, wybierać takie trasy by nie obrywać od grantów. Najlepiej mieć swoich graczy, drużyne i przeciwników zachodzić od tyłu.
Co do strzelania to jesteś w dużym błędzie. Większość wali leżąc, ale to nie znaczy że tak tylko się da. Ja staram się tego unikać. Dużo zabijam przykucając i nie wykorzystując przybliżenia. Ale to już trzeba mieć troche skilla do tego. Jeśli chodzi o leżenie to wole położyć się w powietrzu i zanim jeszcze padne na ziemie zabić kolesia spadając. No nie wiem... jak sie ma skilla to wali się heady nawet na stojąco. Samo przykucnięcie bardzo dużo daje, wtedy jest precyzyjny strzał. Nie mówie żebby non stop być na kuckach ale przy każdym strzale wstawać i kucać, tak szybko.

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

po wyrzuceniu z servera nie naliczaja ci sie punkty


jak dla mnie nic nie znaczący argument, grasz dla punktów ?

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

+ masa bugowm przy wiekszej
ilosci graczy straszne sciecia, skretyniali admini,


co do adminów to się zgodze, często są skretyniali. Gram już troche czasu w bfke i rózne miałem akcje. Wyrzucają za to że to tobie udało się wsiąść do samolotu a nie jemu albo poprostu zająłeś miejsce na serwie a ktoś ważniejszy chce pograć.
I tu jest ten + jak się zna adminów :D
Ale byłem też wyrzucany za same sprzeczki itp. Różnie.

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

wiekszosc graczy to jakcys maniacy
co mozna zobaczyc chociazby po stopniach ktore juz zdobyli i np przgraniu 8000 godzin,


maniacy doceniający potencjał tej gry :)

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

dobre bronie ozna miec tylko grajac w to dlugo i duzo, i mozna by jeszcze dlugo wymieniac
CHyba oddam gre kumplowi bo jemu sie spodobala (nie ma coda4) a on nie wydaje cashu na
gry


że niby unlocki to te dobre bronie ? Ja uważam że najlepsze w BF2 jest Ak 101 i M24. (broń podstawowa medyka MEC i snajpera USMC)
Ja i tak gram bez ulocków. Pograj sobie na polskich serwerach jak np. NSZ, HIO, PTT lub inne. Tam mało kto gra z ulockami, wszyscy uważają że są noobowkie ;p
Dziwne że porównujesz bf2 do cod 4.. równaj lepiej z CoD 2 bo są z tego samego okresu (2005 r !)

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

Poza tym nie znam nikogo kto gra w Bf2 (przynajmniej nikt mi nie mowil:p) wiec gram sam,
bez znajomych zeby pogadac podczas gry na TS,


To już wina tyle tego że nikogo nie poznałeś. Ja często spotykam graczy którzy rozmawiają na TS, voip czy skype ze mną. Na gram.pl też jest dużo wporządku ludzi z którymi pogadasz. Nie dziwie się że Ci się gra nie podoba jeśli grasz sam. Battlefield to gra z dużym naciskiem na teamwork.

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

i ogolnie tam ludzie to traktuja chyba
jako symulator taktyki oddzialow specjalnych bo nikt sie nie odzywa podczas gry prawie,


xD Są tak skupieni na grze że nie mają czasu ;p

Często się spotyka ludzi rozmawiających, na polskich serwach już naprawde często. Dzisiaj np. grałem na wake island i latałem na helikopterze z dziewczyną z wielkiej brytani :) Troche była nieśmiała ale odzywała się na voip.

Dnia 31.03.2009 o 16:36, 21question napisał:

No dobra nie chce tak jechac po Bf2 tym bardziej porownywac go do Coda bo gry sie bardzo roznia, ale Bf2
ma bardzo duzo wkurzajacych bledow, gdyby je poprawic byc moze bylby duzo lepszy od cod4 ale prawda ? > jest taka ze musieliby zrobic patcha wazacego przynajmniej 1,5gb a teraz beda wychodzic nowe BFy i nikomu > sie pewnie nie bedzie chcialo
Nie wiem co mam nie tak z kompem ale mam wiele bledow a na serverach gdzie jest ok 60 osob sie nie da w
ogole grac na zadnej grafice


Dziwne że porównujesz bf2 do cod 4.. równaj lepiej z CoD 2 bo są z tego samego okresu (2005 r !)
Co do patcha to będzie 1.5 do BF2 i BF2142. Doda jedną nową mape i naprawi bugi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, po przeczytaniu posta Grizzly''ego to stwierdzam, że samo porównanie BF2 do CoD 4 to zaszczyt. W końcu BF2 niby zabugowany i stary ale jeszcze ludzie go porównują do nówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^
grałem w cod 4 i jest to fajny fps ale nie na dłuższą mete. Po jakimś czasie się nudzi. BF2 jest FPSem który ma IMO najwięcej możliwości. Ta gra mnie non stop zaskakuje, mapy są tak świetne, wielkie, że nigdy się ich nie opanuje całych. Mi gra na clean sweep albo zatar wetlands sprawia czasami większą frajde niż jakiś tam najpopularniejszy karkand. Największą zaletą BF2 oczywiście są też pojazdy. No w jakiej innej grze jest tyle możliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 21:28, MasterHeroes napisał:

No, po przeczytaniu posta Grizzly''ego to stwierdzam, że samo porównanie BF2 do CoD 4
to zaszczyt. W końcu BF2 niby zabugowany i stary ale jeszcze ludzie go porównują do nówek.


Klimat i wielka społeczność robią swoje. Ja żałuję że już grać w BF nie mogę, ale drugi raz kupować jej nie zamierzam a EA oprotestowałem i tyle. Natomiast jeśli ktoś nie grał to gorąco wszystkim polecam. Zwłaszcza na dużych mapach zabawa w snajpera wspaniała. Jako minus tylko lotnictwo zaliczam, nigdy nie nauczyłem się do końca w pełni kontrolować latadeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko zagralem raz jeszcze (przed chwilą) i tak niefortunnie sie trafilo ze poklocilem sie z jakims frajerskim klanem z holandii chyba, i bylo tak admini najpierw dali warny potem wyrzucili ich (zasluzenie) potem jak wrocili i dalej pyskowali to tez im pojechalem i polecialem tylko ja, po czym wrocilem zaczelem sie wyklocac ze ich nie wyrzucil i dostalem kicka, pozniej jeszcze raz kicka (zdazylem zauwazyc ze te %*&% dalej po mnie jada) a pozniej bana.
Pewnie zaraz ktos napisze ze trzeba bylo sobie dac spokoj po pierwszym kicku no sorry ale jakim &*$%& prawem oni mogli grac dalej a ja mialem szukac nowego servera, tym bardziej ze tam mi sie gralo ok
moze to ja mam pecha ze zawsze trafiam na takich geekowatych *&^(*%%$ i wole tak myslec prawde mowiąc, bo inaczej musialbym wszystkim w tym temacie zlozyc wyrazy wspolczucia
Moglbym wam skopiowac zapis rozmowy z konsoli ale nie wiedzialem jak to zrobic wiec musicie mi wierzyc na slowo, server byl brytyjski
Autentycznie w pewnej chwili poczulem sie jak jakies neo kid ktore padlo ofiara prowokacji i mialem ochote &*%*&(*&^ wszystkim adminom + niderlandzkiej bandzie przyglupow (ktorzy nie potrafili nawet poprawnie pisac po angielsku, moze dlatego ich admin nie wykopal bo nic nie mogl zrozumiec)
Ciesze sie ze wy trafiacie na spoko ludzi, czasami tez trafie na kogos z kim mozna fajnie pogadac, raz nawet normalnie gadalem z adminem


Grizzly

jak dla mnie nic nie znaczący argument, grasz dla punktów ?

W pewnym sensie- chcialem zdobyc jakies nowe bronie bo ze starymi jest bieda (jak spotykasz jakiegos majora na przyklad)

Dziwne że porównujesz bf2 do cod 4.. równaj lepiej z CoD 2 bo są z tego samego okresu (2005 r !)

Ale blizej tej grze do CoD4 za wzgledu na czas akcji + BF2 jest dosc zaawansowany i trudno go porownywac z CoD2 gdzie jest dosc malo opcji gry, no i CoD4 ma statystyki, nie tak rozbudowane jak BF ale zawsze...

To już wina tyle tego że nikogo nie poznałeś. Ja często spotykam graczy którzy rozmawiają na TS, voip czy skype ze mną. Na gram.pl też jest dużo wporządku ludzi z którymi pogadasz. Nie dziwie się że Ci się gra nie podoba jeśli grasz sam. Battlefield to gra z dużym naciskiem na teamwork.

Tzn ja rzadko gadam z kims poznanym w grze na czacie glosowym od razu;] znam sie z paroma klanami do to do nich czesto wchodze, ale chodzilo mi bardziej o kumpli z reala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

pograj sobie na serwie =wilk= Tam są spoko admini. Z dwoma gadałem. Na NSZ jest dużo adminów i zasady są przestrzegane. Diabeł jest spoko, można z nim na voip pogadać.
Najlepiej jest mieć swoje ulubione serwy gdzie jest już się jakoś kojarzonym, tak łatwiej poznać adminów itp.

Dnia 31.03.2009 o 22:10, 21question napisał:

Grizzly

jak dla mnie nic nie znaczący argument, grasz dla punktów ?

W pewnym sensie- chcialem zdobyc jakies nowe bronie bo ze starymi jest bieda (jak spotykasz
jakiegos majora na przyklad)


nowe bronie są lepsze ale nie zawsze. Żaden unlock nie może równać się z Ak-101 :) Poza tym też zalerzy jak się do czegoś przyzwyczaimy i jaki mamy styl gry. Ja np. lubie m16 medyka USMC a odblokowywany L85A1 już nie. Jest jeszcze G36 ale tak naprawde to małe są różnice miedzy tymi brońmi. Ja mam już wszystkie unlocki a jedyny którego używam to M95 na CQ żeby bawić się w zdejmowanie pilotów. Reszta to takie tam zabaweczki.. a nie sorry jeszcze PKM robi niezły wymiot :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty mi powiedz, jakie są najlepsze bronie standardowe dla MEC i USMC. Nie lubie od USA szturmowca i meda maja kiepskie 3 strzałowe bronie. Snajperem faktycznie USA ma lepszy. Komandos na równi ale troche USA wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować