Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2009 o 22:58, MasterHeroes napisał:

Ty mi powiedz, jakie są najlepsze bronie standardowe dla MEC i USMC.


no jak dla mnie to Ak 101 i m16 dla meda.

Dnia 31.03.2009 o 22:58, MasterHeroes napisał:

Nie lubie od USA
szturmowca i meda maja kiepskie 3 strzałowe bronie.


może i 3 strzałowe ale fajnie z nich heady wchodzą. Poza tym 3 strzałowy tryb ma swoje plusy jeśli się strzela bez przybliżenia xD W tym wypadku m16 lepiej wypada od ak moim zdaniem.

Dnia 31.03.2009 o 22:58, MasterHeroes napisał:

Snajperem faktycznie USA ma lepszy.
Komandos na równi ale troche USA wygrywa.


Co do snajpera to była moja subiektywna opinia. Dużo ludzi uważa że SWD dragunov jest najlepszy. To zależy od tego jak się komu czym lepiej gra. Co do komandosów to ich bronie to zupełny żal. Nie lubie nimi grać. No najwyżej że się weźmie g36, tylko że komandos ma automat a ja jestem przyzwyczajony do potrójnego strzału w g36 i zawsze komandosem jakoś lamie ;p
Ale jak FF jest wyłączone to przynajmniej można fajnie się z C4 na serwie pobawić xD Powchodzić na rózne dachy, wyrzucać swoich w powietrze, niektórzy spadając nie użyją spadochronu i umierają :) Czasami lubie być zły i innych wkurzać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 20:14, 21question napisał:

Nie wiem co mam nie tak z kompem ale mam wiele bledow a na serverach gdzie jest ok 60
osob sie nie da w ogole grac na zadnej grafice


z mojego doświadczenia wynika że w takich sytuacjach to kwestia łącza, a nie komputera

co do nowych części BF - póki nie usłyszałem jaki ma być BF3 to miałem nadzieję, bo też widzę w tej grze wiele wad, ale jak się dowiedziałem że zniknie nacisk na kooperację to zwątpiłem...chyba trzeba po prostu przymknąć oko i czekać na część 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 09:51, graska napisał:

dobra sluchajcie moj kumpel ma problem i nie wie za cholere jak go rozwiazac pomozcie
ponizej przedstawiam screena


twój kolega ma jakieś nieodpowiednie przywileje, tylko nie wiem co to jest to O/S. Może mu to się zdarzylo tylko na jakimś serwie. Niech spróbuje wejść na inne serwy albo zaaktualizować PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>chyba trzeba po prostu przymknąć oko i czekać na część 4

czyli bad company 2. Rozgrywka będzie pewnie najbardziej podobna do bad company 1 więc wydaje mi się że będzie nacisk na kooperacje :) Ale w tym temacie to już więcej może się wypowiedzieć Rumcajs bo tylko chyba on w to grał.
Rumcajs czy w BC jest nacisk na teamwork ? :D

btw
pierwszy trailer od BF:BC2 --> http://www.gametrailers.com/player/47330.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to że support ma apteczki a snajper może wzywać nalot z powietrza to tak, klasy muszę się uzupełniać.

A na serio, to w porównaniu do BF2 ni hooy zgrania drużynowego. Chyba że za takowe uznamy jednoczesny atak 5 żołnierzy, a nie każdy pojedyńczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 12:18, Grizzly. napisał:

> dobra sluchajcie moj kumpel ma problem i nie wie za cholere jak go rozwiazac pomozcie

> ponizej przedstawiam screena

twój kolega ma jakieś nieodpowiednie przywileje, tylko nie wiem co to jest to O/S. Może
mu to się zdarzylo tylko na jakimś serwie. Niech spróbuje wejść na inne serwy albo zaaktualizować
PB.

nie jemu to sie wyswietla na kazdym serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem co graska, pomogła aktualizacja Punkbustera.
Ja mam natomiast pytanie dotyczące unlocków. Awansowałem, odblokowałem 2(mam JS) bronie dla snajpera, znaczek pokazuje otwartą kłódkę, ale podczas gry cały czas mam aktywną broń podstawową. Jak zamienić broń zwykłą na unlockowaną ?

Edit: Przepraszam, już znalazłem rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:19, Rumcajs52 napisał:

Biorąc pod uwagę to że support ma apteczki a snajper może wzywać nalot z powietrza to
tak, klasy muszę się uzupełniać.

A na serio, to w porównaniu do BF2 ni hooy zgrania drużynowego. Chyba że za takowe uznamy
jednoczesny atak 5 żołnierzy, a nie każdy pojedyńczo ;)


no tak, no to w porównaniu z atakami 40 żołnierzy plus czołgi, transportery, lotnictwo, pontony i artyleria to tak marnie wychodzi :)
ehh ten wake island... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 22:42, Rumcajsev napisał:

Chodzi mi po prostu o to że jeśli w BF2 trudno się gra bez zgranej drużyny, to tutaj
można biegać samemu, i większej różnicy się nie zauważy.



no tak, tylko że cała seria była od początku stworzona z myślą o działaniach drużynowych dużej ilości osób...odchodzenie od tego w 3 części to dla mnie tragedia nie do odżałowania...ale to co się dzieje w seriach pokrewnych to już mi rybka, może i jest ok działać samotnie, ale nie po to wynaleziono granie przez sieć aby się izolować od ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby gra mi działała muszę zrobić formata i tak: mam zamiar sobie po formacie zainstalować Vistę (obecnie mam XP) ale battlefield 2 nie chodzi na viscie a właściwie głównie dla niego będę robił formata. Da się coś zrobić aby ta gra chodziła na windowsie Vista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 23:12, crash807 napisał:

Aby gra mi działała muszę zrobić formata i tak: mam zamiar sobie po formacie zainstalować
Vistę (obecnie mam XP) ale battlefield 2 nie chodzi na viscie a właściwie głównie dla
niego będę robił formata. Da się coś zrobić aby ta gra chodziła na windowsie Vista ?


wiesz, zawsze możesz zrobić partycję z winxp gdzie będziesz grał w bf2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlaczylemBF na pol godziny wkurzylem sie i wywalilem z kompa i nie mam zamiaru instalowac ponownie, gre chyba dzisiaj opchne temu kolesiowi jak go spotkam
Gralem na serverze,k zdobylem 3 odznaki nawet sporo puktow po czym popelnilem glupi blad-podszedlem za blisko spawnu (tego ktorego sie nie da przejac) USMC i dostalem kicka bez warna
Wiem ze zaraz ktos napisze "gra dla medali jako noob omgrotflmfao" ale chcialem miec te odznaki do kolekcji a tu lipa
Gdzies juz tam napisalem ze nie mam zamiaru tracic czasu (ponowne wczytywanie mapy, nabijanie wszystkiego od poczatku) i nerwow na grze jakakolwiek by ona nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:48, Rumcajsev napisał:

No po po co lazłeś? :P

Dobrze mi szlo rozwalanie noobow niedaleko spawnu troche sie zamulilem i podbieglem blizej ,no ale sorry powinienm dostac warna najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:52, Starscream napisał:

> No po po co lazłeś? :P
Dobrze mi szlo rozwalanie noobow niedaleko spawnu troche sie zamulilem i podbieglem blizej
,no ale sorry powinienm dostac warna najpierw


A ja jestem za, aby wywalać bez warna. Dostałem tak parę razy kicka i się nauczyłem co można, a czego nie na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować