Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 20:58, jacob27 napisał:

No ja zazwyczaj grałem na 64 graczy, bo nie mogłem nigdy znaleźć żadnych fajnych serverów
po 20 osób. Może mi coś polecisz?

Niemieckie serwery Wilka: 194.97.167.101:16567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałem zawiadomić że dosyć niedawno, bo w piątek wyszła nowa wersja moda Forgotten Hope 2 oznaczona numerkiem 2.25. Dodaje do gry 4 nowe mapy (Anctoville, Mount Olympus, Operation Cobra
i Villers-Bocage) oraz kilka nowych pojazdów m.in. amerykańskiego Mustanga.
Moda polecam wszystkim fanom WWII, oraz tym co znudzili się zwykłym BF''em.

Teaser - http://www.youtube.com/watch?v=BtDYlfuoy4o

Wymaga patcha 1.5 dla BF2.
Mod do pobrana na stronie głównej FH http://forgottenhope.warumdarum.de/main.php


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Battlefield 2 jest dużo serverów i czy jest gra zespołowa ? Słyszałem że w grze jest więcej serverów z gra bez pojazdów czy coś w tym stylu czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 16:36, gamemaster napisał:

Czy w Battlefield 2 jest dużo serverów i czy jest gra zespołowa ? Słyszałem że w grze
jest więcej serverów z gra bez pojazdów czy coś w tym stylu czy to prawda ?

Więcej jest bez pojazdów, szczególnie w dodatku Jednostki Specjalne. Serwerów jest około 1300-1500. Moim zdaniem gra jest bardziej zespołowa niż inne w jakie miałem przyjemność grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 16:54, gamemaster napisał:

Czy raczej rzadko można natrafić na server z pojazdami ?

3/4, może 2/3 to są mapy bez pojazdów (ocena subiektywna) ale problemów nie ma ze znalezieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:33, gamemaster napisał:

A czemu jest tak mało serverów z pojazdami czemu nie ma rozgrywek nastawionych na pojazdy



Jest całkiem sporo serwerów z pojazdami. Najlepiej chyba je wyszukiwać przez XFire.
Ja najczęściej grywam na:
Opas mit Knarren 194.97.167.118 - dziwny trochę serwer bo często pusty, by po chwili nagle znalazło się 40-50 graczy :) Tu najbardziej lubię grać.
The-Saxon-Fighter 62.104.179.84 - tu fajnie bo praktycznie zawsze ludzie siedzą.
! =ABC= OHNE Commander! 62.104.179.234 - tu tez zwykle ludzie są (na tym serwerze grywa się bez Commandera - tego od artylerii, UAV, itp.)
Gotland #09 193.11.13.11 - 64 graczy i dość często pełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:33, gamemaster napisał:

A czemu jest tak mało serverów z pojazdami czemu nie ma rozgrywek nastawionych na pojazdy
?

Ja kupiłem BF2 głównie właśnie dla pojazdów ale po pewnym czasie uważam że bardziej emocjonujące są pojedynki w wąskich uliczkach miast, w których liczy się zgranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem trzecią rangę i wiadomość o tym, że mogę odblokować bronie. Zaznaczyłem, że zrobię to później. Ale kompletnie nie wiem jak mam teraz odblokować jakąkolwiek broń. Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 16:27, Chlorofil napisał:

Witam. Dostałem trzecią rangę i wiadomość o tym, że mogę odblokować bronie. Zaznaczyłem,
że zrobię to później. Ale kompletnie nie wiem jak mam teraz odblokować jakąkolwiek broń.
Pomoże ktoś ?

Uruchamiasz grę i w lewym górnym rogu masz BFHQ. Wchodzisz możesz tam odblokować bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z BF2.

Grałem kilka dni z rzędu, dostawałem kolejne rangi (skończyłem chyba na sierżancie ogniowym czy coś podobnego), jednak statystyki nie zaktualizowały mi się ani razu. Dodatkowo podczas łączenia się z jednym z serwerów gra zawiesiła się, przez co byłem zmuszony zrestartować komputer. Po uruchomieniu go ponownie, okazało się, że... mojego konta już nie ma. Zabrakło go po prostu w panelu logowania, który pojawia się jako pierwszy po uruchomieniu gry. Zamiast niego pojawiła się nazwa "Konto lokalne". Mógłby mi ktoś wyjaśnić, co może być przyczyną tego problemu i jak znaleźć wyjście z takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się komuś, że po instalacji patcha 1.5 gra notorycznie zawiesza się po załadowaniu mapy w rozgrywce sieciowej? Mam właśnie taki problem i nie za bardzo wiem, jak sobie poradzić. Na patchu 1.4 wszystko było ok, w trybie single też mogę grać. Pomoże ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ( to chyba oczywiste ):
Mój laptop to :
Athlon X2 QL-64 2x2.1 Ghz
2 Gb Ram DDR 2
Radeon HD 4570 512 DDR 2
Vista 32 bit
Czy Battlefield 2 ruszy mi na tym lapciu na rozdzielczości 1366x768 ( chyba że niedostępna ) na max settings tak że bardziej się już nie da - wszystko pozaznaczane w opcjach i wszystko na maksie. Widziałem fimliki na YT gdzie kolesie pokazywali BF 2 na max i podawali swój sprzęt, jakieś tam 4 rdzeniowe cuź ale wydaje mi się ze gra powinna chodzić na moim sprzęcie bez nanograma ściny, w końcu gra jest z 2005. Ale mimo to przoszę o szybką odp. i podawajcie parametry waszych cacek.
Z góry th.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy jest dostępna ta akurat rozdzielczość, bo sam mam zwykły monitor crt. Co do wymagań natomiast to zdziwiłbym się gdyby nie chciało płynnie działać na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 23:22, Los_Emilos napisał:

Na moim (zwykły PC) DCe5200, 2GB RAM i GF9600GT gra chodzi na full, bez najmniejszych
problemów w rozdzielczości 1024x786.

1024x786 to nie to samo co 1366x768 a poza tym masz lepszy proc chyba i chyba lepszą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować