Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Cześć,

Ostatnio myślę nad kupnem jakiegoś online''owego FPS''a i zasłyszałem, że Battlefieldy są całkiem niezłe. A że teraz jest ta seria EA Classics to mogę się szarpnąć. Teraz tylko pozostaje pytanie: który?
Który BF jest najlepszy z tych sieciówek z serii BF2? Battlefield 2, 2142 czy może inny? Doradźcie, proszę.
Wcześniej po sieci grałem w CoD:MW i bardzo mi przypasowało, ale coś się z nim spieprzyło więc szukam czegoś nowego. Co będzie najlepsze z serii BF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz dobrego kompa i troche kasy polecam Bad Company 2, ale jezeli masz sredni sprzet i nie az tak duzo pieniedzy to kup Battlefield 2 Deluxe Edition, a potem ze strony prodycenta sciagnij 2 patch''e. 1.41 i 1.5, bedziesz mial dostep do dwoch pozostalych dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie BF''y i szczerze mogę ci polecić BF 2. Moja przygoda z BC2 skończyła się podobnie jak z 2142, pograłem ponad miesiąc i koniec. Dla mnie te gry nie mają "tego czegoś" co przyciąga mnie w BF 2. Ale to tylko moje zdanie :). A jeżeli chcesz pograć w naprawdę dobrego online'owego FPS-a to do BF2 dokup jeszcze CoD MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 00:30, mega4 napisał:

Mam pytanie czemu jak wchodze w bf2 to mam mniej map niz w folderze z gra?

Bo pewnie te mapy nie są dostępne do gry w singlu, multi only ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 15:40, Konstantynopolitan napisał:

Jest to Battlefield 2 Deluxe Edition z Empika dołączony na płycie patch 1.41 i 1.5, czy
ta gra jest patchowana zaraz przy instalacji, czy muszę osobno sciągnąć? Proszę o pomoc.


Sam musisz ściągać patche. I najlepiej w kolejności 1.41 --> 1.5, żeby żadnych powikłań nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 16:10, Konstantynopolitan napisał:

Kurde, jak włączam patcha 1.5 (Vista), to najpierw czekam 5 minut na Zazwalaj i Anuluj,
a potem czekam wieczność na instalatora, który się nie pojawia... Co jest?


A ściągałeś czy na płycie był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem :/ Mam dużo wolnego miejsca na obu partycjach (C ponad 30 giga, D ponad 70 giga). O co chodzi? W menedżerze nie ma żadnego setup.exe, komp muli, ale patch się nie włącza. 1.41 spokojnie się zainstalował. Pomoże ktoś? Chyba że są oba patche na płycie, ale ja nie znalazłem. Pod instrukcją looknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was zapytanie: otóż dzięki kochanemu EA najnowszy patch dodaje za friko Armored Fury + European Forces i jeśli mamy BF2 zarejestrowanego na Battlefield Veterans to czy doda nam też w Battlefield Veterans Armored Fury i European Forces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zainteresowała mnie seria Battlefield, mój komputer nie podoła niestety Bad Company 2 i zastanawiam się po którą część z serii powinienem sięgnąć w takim razie? Czy BF2 to najlepszy wybór? Gra w to ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak BF2 to dobry wybór :)
Gra w to naprawdę dużo osób, co prawda znacznie mniej niż przed premierą BC2 ale o pustki na serwerach bać się nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 11:12, damlon napisał:

Hej. Zainteresowała mnie seria Battlefield, mój komputer nie podoła niestety Bad Company
2 i zastanawiam się po którą część z serii powinienem sięgnąć w takim razie? Czy BF2
to najlepszy wybór? Gra w to ktoś jeszcze?

Polecam BF2. Jeśli kupisz to nie będziesz żałował. ja, pomimo, że jestem biedny nie żałuję kupna tej gry (wersja deluxe z dodatkiem Jednostki Specjalne za ok. 50zł)
Ta gra daje dużo frajdy kiedy gra się z kumplami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham tryb Commandera xD
Zrobiłem nowe konto, mam jakieś 1,2k pkt z czego 1k zarobili na mnie moi żołnierze xD
Gram na inf-only Karkand, roboty dużo nie ma, pomiędzy kolejnymi UAV''ami można sobie poafkować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:58, Zatha napisał:

Mam do was zapytanie: otóż dzięki kochanemu EA najnowszy patch dodaje za friko Armored
Fury + European Forces i jeśli mamy BF2 zarejestrowanego na Battlefield Veterans to czy
doda nam też w Battlefield Veterans Armored Fury i European Forces?


Nie.

Nie popatrzyłem na datę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem do BF2 patch 1.4 pograłem w single 5-6 razy i coś mi się posypało. Po wczytaniu jakiejkolwiek mapy gra mi się wyłączała. Nie pomogła również reinstalacja. Czy ktoś może mnie coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 23:02, Dawn-of-War-II napisał:

Zainstalowałem do BF2 patch 1.4 pograłem w single 5-6 razy i coś mi się posypało. Po
wczytaniu jakiejkolwiek mapy gra mi się wyłączała. Nie pomogła również reinstalacja.
Czy ktoś może mnie coś poradzić?

Patch 1.5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować