Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Cześć. Zainstalowałem Battlefielda 2 Deluxe Edition i nie mam serwerów w internecie do których mógłbym dołączyć. Zgaduję, że potrzebne są patche? JEśli tak, to w jakiej kolejności mam je pobrać i skąd?

Edit: Dobra, odświeżyłem ale serwery są na czerwono i jest napisane: Posiadasz starszą wersję niż ta na serwerze. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 10:53, Wintesun napisał:

Cześć. Zainstalowałem Battlefielda 2 Deluxe Edition i nie mam serwerów w internecie do
których mógłbym dołączyć. Zgaduję, że potrzebne są patche? JEśli tak, to w jakiej kolejności
mam je pobrać i skąd?

Edit: Dobra, odświeżyłem ale serwery są na czerwono i jest napisane: Posiadasz starszą
wersję niż ta na serwerze. Co robić?


A zainstalowałeś taki ooooogromny pacz który zawiera wszystkie późniejsze dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 10:53, Wintesun napisał:

Cześć. Zainstalowałem Battlefielda 2 Deluxe Edition i nie mam serwerów w internecie do
których mógłbym dołączyć. Zgaduję, że potrzebne są patche? JEśli tak, to w jakiej kolejności
mam je pobrać i skąd?

Edit: Dobra, odświeżyłem ale serwery są na czerwono i jest napisane: Posiadasz starszą
wersję niż ta na serwerze. Co robić?

Patch 1.41 i 1.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, zainstalowałem te olbrzymie patche. Wszystko jako tako działa.

Cóż chciałem powiedzieć? Jak gar sie bez pojazdów to da się to jeszcze ogarnąć, ale czy tylko mi się zdaje że z wehikułami jest to wszystko bardzo chaotyczne? A teraz opisze przeżycia z gry: Wczoraj pograłem troche arabami, i strasznie mnie irytowały krzyki dowódców "Jalla halla halibut!". Da się to jakoś wyłączyć? Amerykanów bym jeszcze zdzierżył ale chińczyki to już w ogóle odlot z ich "Xiu Xiam Xiom" :). Pograłem, pozabijałem trochę (w tym raz kolege z drużyny, nie pokapowałem się że on z teamu). Częsciej padałem niż zabijałem, ale jak się trochę wprawię to powinno być dobrze.
Dziś pograłem trochę z pojazdami. Wszyscy kampili żeby wziąść helikopter lub samolot. Hitem był gościu który wlazł do wieżyczki strzelniczej żeby zestrzeliwac przyjacielskie helikoptery żeby się zrespiły szybciej. Ja jak wszedłem do helikopetra to nie wiedziałem jak nim kierowac, i rozbiłem się na pokładzie lotniskowca. Potem za drugą próbą było lepiej, ale nie wiedziałem jak otworzyć ogień, toteż po wleceniu w sam środek mapy ktoś mnie zestrzelił. Potem wszedłem do takiego buggiego z kumplem z drużyny, on jechał ja celowałem z działka i po przejechaniu około 200 metrów pomyślałem sobie "epic!". Potem wylazł i gdzieś sobie poszedł. Cóż jeszcze... wlazłem do czołgu i przede mną wyskoczył jakiś pizdryk z bazuką. Próbowałem go zestrzelić z działa ale był szybszy, mój czołg zamienił się w kupę pyłu. Mogłem go najechać czołgiem czy czymś... Mniejsza z tym nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem.
Ogólnie - trochę wieje archaizmem i oldschoolizmem ta gierka. Niemniej dam jej jeszcze parę szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem troche arabami, i strasznie mnie irytowały krzyki dowódców

Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

"Jalla halla halibut!". Da się to jakoś wyłączyć? Amerykanów bym jeszcze zdzierżył ale
chińczyki to już w ogóle odlot z ich "Xiu Xiam Xiom" :).


w opcjach dźwięku bodajże możesz włączyć tylko angielskie głosy, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

Dzięki za odpowiedzi, zainstalowałem te olbrzymie patche. Wszystko jako tako działa.

Cóż chciałem powiedzieć? Jak gar sie bez pojazdów to da się to jeszcze ogarnąć, ale czy
tylko mi się zdaje że z wehikułami jest to wszystko bardzo chaotyczne? A teraz opisze
przeżycia z gry: Wczoraj pograłem troche arabami, i strasznie mnie irytowały krzyki dowódców
"Jalla halla halibut!". Da się to jakoś wyłączyć? Amerykanów bym jeszcze zdzierżył ale
chińczyki to już w ogóle odlot z ich "Xiu Xiam Xiom" :). Pograłem, pozabijałem trochę
(w tym raz kolege z drużyny, nie pokapowałem się że on z teamu). Częsciej padałem niż
zabijałem, ale jak się trochę wprawię to powinno być dobrze.
Dziś pograłem trochę z pojazdami. Wszyscy kampili żeby wziąść helikopter lub samolot.
Hitem był gościu który wlazł do wieżyczki strzelniczej żeby zestrzeliwac przyjacielskie
helikoptery żeby się zrespiły szybciej. Ja jak wszedłem do helikopetra to nie wiedziałem
jak nim kierowac, i rozbiłem się na pokładzie lotniskowca. Potem za drugą próbą było
lepiej, ale nie wiedziałem jak otworzyć ogień, toteż po wleceniu w sam środek mapy ktoś
mnie zestrzelił. Potem wszedłem do takiego buggiego z kumplem z drużyny, on jechał ja
celowałem z działka i po przejechaniu około 200 metrów pomyślałem sobie "epic!". Potem
wylazł i gdzieś sobie poszedł. Cóż jeszcze... wlazłem do czołgu i przede mną wyskoczył
jakiś pizdryk z bazuką. Próbowałem go zestrzelić z działa ale był szybszy, mój czołg
zamienił się w kupę pyłu. Mogłem go najechać czołgiem czy czymś... Mniejsza z tym nie
ma co płakac nad rozlanym mlekiem.
Ogólnie - trochę wieje archaizmem i oldschoolizmem ta gierka. Niemniej dam jej jeszcze
parę szans.

Czytałeś Ty chociaż instrukcje gry? Przeglądałeś opcje?
ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

Cóż chciałem powiedzieć? Jak gar sie bez pojazdów to da się to jeszcze ogarnąć, ale czy
tylko mi się zdaje że z wehikułami jest to wszystko bardzo chaotyczne?

IMHO jest wręcz odwrotnie. Gra bez pojazdów to tylko ganianie i strzelanie, pojazdy dodają do gry więcej teamplaya. Trzeba czasami schować się przed czołgiem, kumpel w samolocie może bombardowaniem pomóc w trudnej sytuacji. Ja najbardziej lubię zebrać jakąś ogarniętą ekipę, i samochodami zrobisz szybki rajd na tyły wroga. Często taka akcja decyduje o całej rundzie.

Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

strasznie mnie irytowały krzyki dowódców

A wykonywałeś chociaż ich rozkazy? ;)

Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

Dziś pograłem trochę z pojazdami. Wszyscy kampili żeby wziąść helikopter lub samolot.
Hitem był gościu który wlazł do wieżyczki strzelniczej żeby zestrzeliwac przyjacielskie
helikoptery żeby się zrespiły szybciej.

To jest niestety standard na niektórych serwerach :/ Jedyne co możesz zrobić to znaleźć jakiś serwer ze stałą i ogarniętą ekipą.

Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

Ja jak wszedłem do helikopetra to nie wiedziałem
jak nim kierowac, i rozbiłem się na pokładzie lotniskowca. Potem za drugą próbą było
lepiej, ale nie wiedziałem jak otworzyć ogień, toteż po wleceniu w sam środek mapy ktoś
mnie zestrzelił

Błąd :< Trzeba było zostawić śmigłowiec komuś kto umie nim latać, i zamiast czekać na resp śmigłowca, on mógł by niszczyć wrogie czołgi. Potrenuj sobie latanie na botach

Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

Potem wszedłem do takiego buggiego z kumplem z drużyny, on jechał ja
celowałem z działka i po przejechaniu około 200 metrów pomyślałem sobie "epic!". Potem
wylazł i gdzieś sobie poszedł.

Też się zdarza jak nie ma zgranej ekipy że ludzie używają samochodów jako po prostu taksówki. Trzeba było wsiąść na miejsce kierowcy, wrócić na spawn i potrąbić. Na pewno ktoś by wsiadł na strzelca.

Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

Cóż jeszcze... wlazłem do czołgu i przede mną wyskoczył
jakiś pizdryk z bazuką. Próbowałem go zestrzelić z działa ale był szybszy, mój czołg
zamienił się w kupę pyłu.

Tu już winą są tylko twoje umiejętności, mi czasami udaje się całą grę przeżyć na jednym czołgu.

Dnia 15.08.2010 o 10:29, Wintesun napisał:

Ogólnie - trochę wieje archaizmem i oldschoolizmem ta gierka. Niemniej dam jej jeszcze
parę szans.

Nic nie wieje archaizmem, tylko nie ogarniasz jeszcze do końca :) Pograj na jakimś serwerze bez team killujących nubków, gdzie ludzie mają jakieś zgranie i od razu będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły dziś serwery takie jak TAF, moof, do tego nie mozna używać unlock''ów a z Super Infantry wyrzuca połowę graczy co rundę. Czyżby EA zaczęło akcję - koniec grania w BF2, macie kupić BC2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 19:14, Pitej napisał:

Zniknęły dziś serwery takie jak TAF, moof, do tego nie mozna używać unlock''ów a z Super
Infantry wyrzuca połowę graczy co rundę. Czyżby EA zaczęło akcję - koniec grania w BF2,
macie kupić BC2?


Bez paniki. Jakbyś dobrze poszukał to byś wiedział, że GameSpyArcade przenosi/ło dziś swoje serwery, dlatego takie utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:45, Caymanpl napisał:

Bez paniki. Jakbyś dobrze poszukał to byś wiedział, że GameSpyArcade przenosi/ło dziś
swoje serwery, dlatego takie utrudnienia.


O, thx za info, zdziwiłem się po prostu że coś jest nie tak, pierwszy raz się z tym spotkałem, do tego kumple mówią mi że mają to samo.

P.S Panika to by była gdyby w ogóle wyłączyli BF''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to w końcu, chyba dopiero od dzisiaj wszystko wróciło do normy.

EA 4 Karkand best serv był dotychczas jednym z moich ulubionych, ale dzisiaj zauważyłem, że w praktyce istnieje u nich jeszcze jedna zasada - shooting to admin is NOT ALLOWED! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Posiadam grę "Battlefield 2" podstawową wersję bez żadnych dodatków i mam konto w grze multiplayer. W najbliższym czasie chcę kupić grę "Battlefield 2 Complete Collection". Czy po zainstalowaniu nowej wersji gry z dodatkami będę mógł grać na starym koncie ze wszystkimi odznaczeniami itp. ? Czy będe musiał zakładać nowe konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 16:12, White_Eagle napisał:

Mam do was pytanie. Posiadam grę "Battlefield 2" podstawową wersję bez żadnych dodatków
i mam konto w grze multiplayer. W najbliższym czasie chcę kupić grę "Battlefield 2 Complete
Collection". Czy po zainstalowaniu nowej wersji gry z dodatkami będę mógł grać na starym
koncie ze wszystkimi odznaczeniami itp. ? Czy będe musiał zakładać nowe konto ?


Twoje konto do multiplayer nie znajduje się na Twoim dysku, a na serwerze EA, dlatego też nie masz co się bać o swoje konto. Po prostu jak zainstalujesz CE, w tym okienku z profilami klikasz odzyskaj konto, wpisujesz tam nick/e-mail i hasło i możesz normalnie grać w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 18:08, Caymanpl napisał:

Twoje konto do multiplayer nie znajduje się na Twoim dysku, a na serwerze EA, dlatego
też nie masz co się bać o swoje konto. Po prostu jak zainstalujesz CE, w tym okienku
z profilami klikasz odzyskaj konto, wpisujesz tam nick/e-mail i hasło i możesz normalnie
grać w multi.


Ok, dzięki za pomoc. Bałem się że będzie trzeba wszystko zaczynać od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 11:21, matis9988 napisał:

Bo 1.5 dopiero pobieram xD

Nawiązując do patcha 1.5 , mordował mnie 4.5 godz, nawet czasem przy 12kb/s! A jak chcialem go uruchomic, na pocz niby dobrze: czy zezwolic na uruchomienie programu, to dziad odmówił mi współpracy, po prostu zero (doslłownie nic się nie pokazuje) Wie ktoś jak pomóc?
ps. mam win7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować