Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Witam.Mam pytanie.Czy jeśli mam patch 1.4 i dostałem niesłusznie(!), a mogę grać na 4-5 serwerach(z 16) to czy na patchu 1.5 też będą serwery, na których będę mógł grać czy nie będzie, bo nie wiem czy pobierać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 17:13, matis9988 napisał:

Witam.Mam pytanie.Czy jeśli mam patch 1.4 i dostałem niesłusznie(!),

Nie wiem co oznacza ten wykrzyknik, ale mój ulubiony niemiecki serwer na którym grałem dostał takie coś. O co w tym biega?

Dnia 01.11.2010 o 17:13, matis9988 napisał:

a mogę grać na 4-5
serwerach(z 16) to czy na patchu 1.5 też będą serwery, na których będę mógł grać czy
nie będzie, bo nie wiem czy pobierać dalej?


Tak, pojawi się o wiele więcej serwerów, nawet do 300+. A jeżeli chodzi o to czy będą te same serwery co na patchu 1.4 to wydaje mi się że ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy też będę wyrzucany z serwerów przez PB na patchu 1.5 bo teraz mam patch 1.4 i mogę grać tylko na 5 serwerach.Na innych serwerach nie mogę bo zostałem zbanowany, gdyż pobrałem jakiś cheat z patchem 1.4 i nie wiedziałem, że go mam, a mnie nie chcą odbanować.

PS:Aaa, w poprzednim poście nie napisałem "bana" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 17:26, matis9988 napisał:

Chodzi mi o to czy też będę wyrzucany z serwerów przez PB na patchu 1.5 bo teraz mam
patch 1.4 i mogę grać tylko na 5 serwerach.Na innych serwerach nie mogę bo zostałem zbanowany,
gdyż pobrałem jakiś cheat z patchem 1.4 i nie wiedziałem, że go mam, a mnie nie chcą
odbanować.

Może szwankuje połączenie internetowe? Za to są auto bany na serwer - chrronią się w ten sposób przed lagami. Sprawdziłbym czy to nie jest przeszkodą.

Dnia 01.11.2010 o 17:26, matis9988 napisał:

PS:Aaa, w poprzednim poście nie napisałem "bana" :)

Ale ze mnie n00b... Dostałem bana i nawet o tym nie wiem? T.T. A był taki miły serwer Wiercośtamcośtam się nazywał gdzie nie używało się w ogóle granatów, które w trybie inf. są prawdziwą zmorą. Raz nawet byłem w środku tabeli! <chlipie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 09:06, Rasgul napisał:

Cześć. Mam pytanie. Czy mogę wykorzystać ten sam cd-key od BFa 2 na paru kontach EA?


Tzn. CD-key nie ma wpływu na ilość kont EA. Chodzi mi o to, że konta EA są na serwerze EA a nie na Twoim komputerze. CD-key potrzebny jest tylko do zainstalowania gry na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Battlefield''a 2 na PS''ie dwójce i muszę przyznać że to jedyna gra, która przetrzymała mnie przy konsoli dłużej niż dwie godziny. Lecz aktualnie mam problem z przejściem jednej z misji, zostaje zesłany do jakiegoś hangaru i przez pierwsze kilka minut po prostu bronie go przed czołgami i innymi takimi pseudo kibicami. W końcu z daleka jedzie pociąg i właśnie tu zaczyna się problem. Mam rozwalić pociąg lecz nie wiem jak, walę w niego wszystkim co mam i nic, ledwo połowę hp straci jak wjeżdża do hangaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 14:24, sparrowPL napisał:

Gram w Battlefield''a 2 na PS''ie dwójce i muszę przyznać że to jedyna gra, która przetrzymała
mnie przy konsoli dłużej niż dwie godziny. Lecz aktualnie mam problem z przejściem jednej
z misji, zostaje zesłany do jakiegoś hangaru i przez pierwsze kilka minut po prostu bronie
go przed czołgami i innymi takimi pseudo kibicami. W końcu z daleka jedzie pociąg i właśnie
tu zaczyna się problem. Mam rozwalić pociąg lecz nie wiem jak, walę w niego wszystkim
co mam i nic, ledwo połowę hp straci jak wjeżdża do hangaru.


To w zasadzie temat o Battlefield 2 czyli tym który jest na PC i NIE MA wersji single player ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 14:24, sparrowPL napisał:

Gram w Battlefield''a 2 na PS''ie dwójce i muszę przyznać że to jedyna gra, która przetrzymała
mnie przy konsoli dłużej niż dwie godziny. Lecz aktualnie mam problem z przejściem jednej
z misji, zostaje zesłany do jakiegoś hangaru i przez pierwsze kilka minut po prostu bronie
go przed czołgami i innymi takimi pseudo kibicami. W końcu z daleka jedzie pociąg i właśnie
tu zaczyna się problem. Mam rozwalić pociąg lecz nie wiem jak, walę w niego wszystkim
co mam i nic, ledwo połowę hp straci jak wjeżdża do hangaru.

Chyba masz na myśli BF BC 2, które jak mniemam ma własny temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 15:55, sparrowPL napisał:

Wybaczcie, płytka jest podpisana samym battlefieldem 0o

*ekhu ekhu* Mazakiem? *ekhu*

EDIT: Chyba, że chodzi o grę Battlefield 2: Modern Combat, czyli tą, która wyszła na PS2 i była podpisana samym Battlefieldem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Mam oryginalnego BF''a zaktualizowanego do wersji 1.5 i zainstalowanego PunkBustera. Wszystko działa ładnie, dopóki nie chce się połączyć z jakims serwerem. Kiedy kilkne "dołącz do serwera" gra ścina sie na 2-3 sekundy i wywala mnie do pulpitu bez żadnego komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego Battlefield 2 z Empiku i 1) nie chce mi zarejestrować dodatków Europejskie Siły Zbrojne i Pancerny Atak. 2) moje konto nie skacze w lvl. Zero awansów. Grałem na rankingowych serwerach a mimo to w BFHQ mam 0 min gry. Tylko data stworzenia konta. Broń za to mam odblokowaną od samego początku, nawet L96A1 itp z EURO.
Kompletnie nie wiem co mam już zrobić. Rejestrowałem się w EA, postępowałem według instrukcji i nic. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież dwa dodatki, które wymieniłeś pobiera się w patchu 1.5... Jaką masz wersję gry?
Poza tym, do iluś-tam punktów(200 bodajże) nie zapisuje Cie do rankingu, potem powinno być z tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować