Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2012 o 15:45, Crew_900 napisał:

Ja sobie tak pogrywam w to i mam taki problem, że coś jest z celnością nie wiem czemu.
Po prostu nie mogę nikogo trafić nawet jak stoję w miejscu czy leżę. O co chodzi?

A odległość? Bo to nie jest CS, gdzie pierwsza kula zawsze trafia idealnie w środek celownika. Na większym dystansie ciężko jest coś ustrzelić z broni innej niż snajperka. Tak samu tutaj ciężej jest wyczuć wyprzedzenie gdy przeciwnik jest w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 15:56, Crew_900 napisał:

No nawet z bliska nic nie trafia, jakby pociski wyparowywały lub leciały w inną stronę
-.-


Jeśli pierwszy raz grasz w BF2 to się nie dziw. Na samym początku też mi było bardzo ciężko kogoś zabić, ale trening czyni mistrza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 15:56, Crew_900 napisał:

No nawet z bliska nic nie trafia, jakby pociski wyparowywały lub leciały w inną stronę
-.-


Przede wszystkim musisz zapomnieć o ogniu ciągłym. Strzelaj pojedynczymi pociskami, chyba, że wróg stoi dosłownie 3m od Ciebie. To taka najprostsza rada, z czasem (po wielu godzinach ;d) dojdziesz do dobrej wprawy i sam bedziesz wiedział jak i ile pocisków z lufy bedziesz mógł wypluc żeby trafiły w cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, mam pytanie. Myslałem, że już je tutaj zadałem, ale widzę, że chyba nie.

Mam Radeona 4890 i Win7 32 i pewien problem - artefakty. Czarne paskudne mieniące się placki na podłożu, występujace tylko w pewnej odległości ode mnie. Pamiętam, że w dużej mierze przez to przestałem grać pare miesięcy temu. Problem prawdopodobnie pojawił się po aktualizacji sterowników do karty graficznej, ale nie mam zielonego pojęcia jaki mógł być ich numerek. Teraz - dla przypomnienia - właczyłem sobie BF''a i wciąż to samo. Stery mam najnowsze, albo "przednajnowsze". a się coś z tym zrobić? Bo kurczę, trochę to ubrzydza i uprzykrza grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 15:56, Crew_900 napisał:

No nawet z bliska nic nie trafia, jakby pociski wyparowywały lub leciały w inną stronę
-.-

Normalka. Przestań strzelać ogniem ciągłym, tylko wal pojedyńczymi strzałami. Jak dostaniesz lepsze pukawki, to wtedy można poszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do gry, ale nie ma już mojego ulubionego serwera... 24/7 wake island :D.
Zna ktoś dobre serwery z mapą wake island, 64 graczy. Najlepiej jakiś z niskim pingiem. Bo znalazłem, ale na serwerze ludzie z pingami po 300 i to jest walka z lagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:58, Darkstar181 napisał:

Jak dostaniesz lepsze pukawki, to wtedy można poszaleć.

Lepsze znaczy jakie? To nie BF3, gdzie najpierw trzeba się męczyć z odblokowaniem flar, żeby sobie polatać jak równy z równym. Tutaj trzeba się tylko przyzwyczaić do konkretnego modelu broni z której lubimy strzelać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 20:45, doflamingo napisał:

> Jak dostaniesz lepsze pukawki, to wtedy można poszaleć.
Lepsze znaczy jakie? To nie BF3, gdzie najpierw trzeba się męczyć z odblokowaniem flar,
żeby sobie polatać jak równy z równym. Tutaj trzeba się tylko przyzwyczaić do konkretnego
modelu broni z której lubimy strzelać :)

Dawno już nie grałem, ale jak się dorwie m16 + naboje magnum, bądź mg3 dla medyka... nie ma mocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 22:06, PJ_MW napisał:

Czy to prawda, że na jednym CD-Keyu w tym samym czasie może grać kilka osób?


Nie da się grać jednocześnie na tym samym kluczu. Jednemu by się udało, reszcie wyskoczyłby komunikat, że klucz jest już używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co większość powyżej. mam b2 delux gram sobie gram od 3 dni na rankingowych serwerach i nic, wszędzie w statystykach "0". grałem po kilka tur podrząd, na kilkunastu rankingowych serwerach i nic. choć w grze na serwerach i rundach już dawno przestałem być szeregowym to i statach nie mam nic, nawet medalu którego zdobyłem brak. czy ktoś kto w ostatnich godzinach/dniach grał w B2 miał naliczone punkty? pytam, bo może te serwery znów padły. pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 15:33, Los_Emilos napisał:

Jak wygląda sytuacja z BF2 po wyjściu BF3? Ludzie w to jeszcze grają?

grają grają, nie masz o co się bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 15:33, Los_Emilos napisał:

Jak wygląda sytuacja z BF2 po wyjściu BF3? Ludzie w to jeszcze grają?


Też mnie to ostatnio zastanawiało, więc zainstalowałem i sprawdziłem. Wiele serwerów świeci pustką, ale jest kilka takich (głównie 64 osobowych) na które, kiedy by się gry nie odpaliło, ciężko jest się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie znowu zainstalowałem BF2 i dalej gra się świetnie. Tylko szkoda, że moje konto się zrestartowało i trzeba od nowa odblokowywać. Jak zawsze najlepiej gra się na infrantry strike at karkand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do BF2 ;) Żadna gra nie dała mi takiej frajdy jak ta. Szkoda że większość znajomych siedzi na nowszych wersjach z kosmicznymi wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować