Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczna zabawa z AMD – zaprojektuj obszar, wygraj procesor

83 postów w tym temacie

Niby konkurs adresowany do mniejszej liczby osób, jednak liczba nagród jest znacznie większa. :) Trochę to dziwne, gdyż sądzę, że na ten konkurs nie przyjdzie tak dużo prac jak na inne, więc szansa wygrania w tym konkursie jest większa. Ja niestety pracy na ten konkurs nie zrobię, jednak nie będę tu krzyczał, że to nieuczciwe itd., gdyż taka była decyzja organizatorów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:49, Pelieton napisał:

To sprzedaj mi NWN2 za powiedzmy 1PLN to ja już coś zaprojektuje :)


Jezeli twoj projekt mialby byc rownie dobry co twoja propozycja to ja wole nvn2 na torach zostawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale każdy może. A w przypadku NWN tak nie jest, w sumie podzielam idee konkursu, tylko za bardzo nie rozumiem, czemu przeznaczono na konkurs, który będzie miał znikomą popularność, przeznaczono aż tyle procków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśliczniejsze obszary zostaną wykorzystane na oficjalnym polskim serwerze, tak wiec jeśli nie dla nagrody to dla sławy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 10:17, Gol Galad napisał:

omg - NN2 only :|
nie no to nie fer wobec innych ludzi którzy nie mają tejże gry ;0



Ale wy marudzicie, cieszcie się, ze reszta konkursów jest dla was przeznaczona....Ja też nie mam NWN2 i się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol... tool''em do NWN to sie cosik bawilem ale do nwn 2 nawet nie prubowalem bo mi sama gra nie chodzi... Ciekawe czy tool odpali. Przydal by sie taki procek :P i tak wole Intele ale jak za tydzien pracy daja taki sprzet to chetnie popracuje przez swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, dzisiaj usiadłem do tego toolseta poduczyć się go troszku... pierwszec wrażenie, zaprojektowanie świecącego kandelabra do próby zrobienia karczmy. Powiodło się, wyglądało nawet nawet. Ale (zawsze jest) albo nie można, albo ja nie umiem, zduplikować tak zgrupowanych elementów, żeby wszystkie zachowały swoje wysokości. Owszem, kopiuj wklej... tylko że po takim użyciu, wszystkie przedmioty znajdą się na poziomie podłogi. I jeszcze raz podnoś, ustawiaj... Jeśli trzeba by było zrobić oświetlenie całej sali to ja rezygnuję...
Z całą resztą elementów powtarzających się jest tak samo :/ a w żadnym tutorialu nie mogę znaleźć porad odnośnie duplikowania elementów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny konkurs, tylko szkoda, ze nakazane jest robic obszar w edytorze do NWS....Ja jedyny taki MapEdytor mam z Morrwinda :PP Mam nadzieje, ze beda kolejne ciekawe konkursy o projektowaniu wlasnego terenu, tym razem w edytorze do Morrowinda :)

Poki co biore sie za pisanie wiersza....;]
Pozdrawiam
Visca el Barca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie, jesli jedna osoba stworzy kilka prac, w roznych konkursach, także byłyby one w nich najlepsze. Czy jest możliwe, by taki ktoś otrzymał kilka procesorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:56, stalker14 napisał:

Co się stanie, jesli jedna osoba stworzy kilka prac, w roznych konkursach, także byłyby one
w nich najlepsze. Czy jest możliwe, by taki ktoś otrzymał kilka procesorów?

Najprawdopodobniej :D. Będziesz mógł otworzyć kafejkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczyłem pierwszą prace i mam takie pytanie. Czy rozmiar pracy ma znaczenie? bo sprawdzalem mapke 8x8 i zajmowala kolo 8 mega.Teraz spakowalem i zobaczylem ze ma 1,5 mega. Zaczynam robić nowa wieksza ale chyba nie najlepszym pomysłem jest przesadzic z iloscia rzeczy a jest tego odgroma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować