Zaloguj się, aby obserwować  
Ari_Zmc

Gra za 70 - 100 zł ??

183 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 13:37, Ari Zmc napisał:

Jaka gra w tej skali cenowej była by odpowiednia dla 12 latka ??


Myślę, że gry z CD-Action za 14,90. Dla bardziej wybrednych pozostaje Bajtek :). A tak na serio to sądzę, że nie powinieneś kupować tak drogich gierek. Kupuj gry z Ekstra Klasyki. Są w niej teraz naprawdę dobre gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:44, Ari Zmc napisał:

Ale ja chce gry w gatunku akcji lub sportowej


To raczej (kupując najnowsze tytuły) będziesz musiał wydać ponad 100 zł... Jeśli masz tyle kasy to kup sobie Pro Evolution Soccer 6 za 129,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:47, Pepper Ronie napisał:

> Ale ja chce gry w gatunku akcji lub sportowej
>

To raczej (kupując najnowsze tytuły) będziesz musiał wydać ponad 100 zł... Jeśli masz tyle
kasy to kup sobie Pro Evolution Soccer 6 za 129,90 zł.


też o tym myśle mam nawet 140 zł :) a wyjdzie mi taniej bo mam wirtualne pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 14:16, Ari Zmc napisał:

też o tym myśle mam nawet 140 zł :) a wyjdzie mi taniej bo mam wirtualne pln


albo możesz też zaszaleć i wydać 130 na Edycje Kolekcjonerskie Splinter Cella / Prince of Persia / Hitmana - ale wydawane są one przez Cenegę, więc wirtualnych pieniędzy nie będziesz mógł użyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:19, Azrathel napisał:


> też o tym myśle mam nawet 140 zł :) a wyjdzie mi taniej bo mam wirtualne pln

albo możesz też zaszaleć i wydać 130 na Edycje Kolekcjonerskie Splinter Cella / Prince of
Persia / Hitmana - ale wydawane są one przez Cenegę, więc wirtualnych pieniędzy nie będziesz
mógł użyć ;)

ja niewiem co kupić mam taki wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:19, Azrathel napisał:

albo możesz też zaszaleć i wydać 130 na Edycje Kolekcjonerskie Splinter Cella / Prince of
Persia / Hitmana - ale wydawane są one przez Cenegę, więc wirtualnych pieniędzy nie będziesz
mógł użyć ;)


Te serie to łakomy kąsek. Sam bym kupił, ale brak funduszy :/. Muszę jeszcze kupić odtwarzacz MP3 - 170 zł, muszę mieć na comiesięczne wydanie CDA - 15 zł, muszę mieć na EK The Witchera jak już wyjdzie... sporo wydatków.

Możesz kupić, to odpowiednie gry w odpowiedniej cenie. Ale z tego co pamiętam gra ma być dla młodszego odbiorcy (chociaż ja w wieku 12 lat grałem w Diablo, SC i inne :D), w sumie możesz zaryzykować, 12 lat to nie jest już tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 14:24, Ari Zmc napisał:

ja niewiem co kupić mam taki wybór :)


no to chyba dobrze, nie? ;)

poczytaj recenzje, pograj w wersje demo - bo z takiego polecania przez innych, w dodatku ''na sucho'' to raczej nic nie będzie... komuś gra się podoba, uważa że jest świetna, a dla kogoś innego dany tytuł to śmieć...
tak więc polegaj tylko na sobie.

tak jak napisał JayC - wybierz coś odpowiedniego do twojego wieku - bo na przykład wymienione przeze mnie gry mogą okazać sie dla Ciebie po prostu za trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Splinter Cella / Prince of

Dnia 25.12.2006 o 14:19, Azrathel napisał:

Persia / Hitmana

Dla 12-latka ?:)))
Może Krwawa Forsa, albo Dusza Wojownika z wlączoną opcją chlapania juchą?:)
Zresztą, teraz dzieciaki są trochę inne :)
Ja wychowałem się na Amidze itp. gdy rządził 2pac, Kaliber44, potem PFK, a Snoop Dogg zaczynał uprawiać gangsterke^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:32, Amphibian napisał:

>Splinter Cella / Prince of
> Persia / Hitmana
Dla 12-latka ?:)))


a co! ;]
no może Hitman to trochę za trudna gra - przyznaję, pojechałem.
ale z drugiej strony SC to bardzo przyjemna i w miarę prosta gierka - wystarczy się wprawić, a po kilku dniach przechodzi się misje bez zapisywania - przynajmniej ja tak miałem.
z Princem też pojechałem - ale cóż, nieważne. dopiero po naisaniu posta skojarzyłem, że ten chłopak ma dopiero 12 lat...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:34, Ari Zmc napisał:

Nieee Dusza Wojownika to dla mnie szajs SoT mi sie bardziej podobał może TT dobre ?


eeech, mówiłęm to już wiele razy - zanim kupisz TT PRZEJDŹ WW - potęgą tej gry jest fabuła. co prawda w tym wieku (nie mam zamiaru cię obrażać, mówię z pełną powagą) możesz jeszcze nie zrozumieć w pełni jej wspaniałości - ale wierz mi - kiedy za kilka lat znów usiądziesz do PoPa, to fabuła wyda cie się jedną z najlepszych rzeczy w tej grze.
wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:36, Ari Zmc napisał:

no Ale SoT-a przeszedłem bez problemów :)


hehe - nieźle - ja go nie zmęczyłem - przyzwyczajony do bezproblemowych walk w WW zniechęciłem się do SoTa i utknąłem na 30 którymś procencie gry.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:37, Azrathel napisał:

> Nieee Dusza Wojownika to dla mnie szajs SoT mi sie bardziej podobał może TT dobre ?

eeech, mówiłęm to już wiele razy - zanim kupisz TT PRZEJDŹ WW - potęgą tej gry jest fabuła.
co prawda w tym wieku (nie mam zamiaru cię obrażać, mówię z pełną powagą) możesz jeszcze nie
zrozumieć w pełni jej wspaniałości - ale wierz mi - kiedy za kilka lat znów usiądziesz do PoPa,
to fabuła wyda cie się jedną z najlepszych rzeczy w tej grze.
wierz mi.


Wierze ale ja w grach za bardzo nie patrze na fabułe, bardziej na grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 14:39, Ari Zmc napisał:

Wierze ale ja w grach za bardzo nie patrze na fabułe, bardziej na grywalność.


i na tym polega twój błąd - ale za kilka lat Ci się to zmieni, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować