Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W samo południe ostatni raz w tym roku

24 postów w tym temacie

Lucas the Great

Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia, dziś z okazji Świąt Naczelny nie będzie dręczył Was długo. W zasadzie felieton nie jest o niczym konkretnym, no może o świętach. Jak w kiepskim filmie: akcji tu mało, a za to trupów dużo. Zresztą, co tu ględzić, przekonajcie się na własne oczy. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "W samo południe ostatni raz w tym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Smutna sprawa... Ale napewno wszyscy pijani kierowcy, męczennicy w służbie Mahometa i złodzieje grają w brutalne gry komputerowe. Tego poprostu trzeba zabronić! <ironia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord_Atrus - spoko wodza, i tak 79% polakow nie chodzi do kościoła ale szczerze mówiąc mi to nie przeszkadza :/
Co do obżarstwa się zgodzę. Treściwy ten tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualnie strzelam Ci w twarz, Lucasie, bo walnąłeś mocno i z grubej rury w ten świąteczny dzień. Jednakże łączę się z Tobą, gdyż myślisz tak samo jak ja i dokładnie taka sama refleksja naszła mnie wczoraj wieczorem... dziwny jest ten świat... Ale co tam! Nie psujmy se humoru, Merry Ostatni Dzień Krismesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! "Polak" pisze się z dużej litery! Ot, patrioci... ;)

No i nastrój świąt zburzony... ;)
Teraz to ja też nie wyjdę dzisiaj z domu świętować... Popiszę sobie na jakimś brutalnym forum, i może kogoś zbesztam doszczętnie. Może nawet jakiegoś człowieka? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i Lucas uswiadomił nam brutalną rzeczywistosc :( Niestety - tak wlasnie wygląda polska: święta, które mają być okresem radości, są okresem nasilenia wypadków drogowych. Trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. trupy będą zawsze czy swięta są czy ich nie ma
2. widać zepsucie może wyjść na dobre
3. też widze brak atmosfery świąt, to chyba z powodu wiosennej raczej aury
4. w nadchodzącym roku życzę sobie i wam pogody zawsze adekwatnej do sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ostatni tekst w tym roku..."
Mam nadzieję, że w przyszłym 2007 r. teksty będą jeszcze lepsze ;)
Życzę tego wszystkim gramowiczom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2006 o 13:21, Kolotko Tanker napisał:

3. też widze brak atmosfery świąt, to chyba z powodu wiosennej raczej aury


Myślicie że to przez globalne ocieplenie ? Jak by to była prawda to już nigdy byśmy nie ujżeli śniegu w polsce i klimat z roku na rok byłby cieplejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnej prawdy objawionej tu nie ma.
Kiedy wielu ludzi chce sie przemieścić, rośnie ryzyko wypadku.
W Święta ludzie chcą pojechac do rodziny - to źle? Pora roku taka, że warunki różne i generalnie ciemno.
Jak się siedzi w domciu to oczywiscie mozna sie chwalic tym, ze sie nie spowodowalo wypadku, ale czy to nie smieszne? Mozna sie przy okazji pochwalic, ze sie nie złamało nogi na nartach. Gratulacje.
Czy mamy rozumiec, ze katolickim sposobem spedzania Świąt jest gra w gry komputerowe?
Ale kazdy na osobnym kompie, czy w ramach rodzinnych Świąt wspolna Gildia w GW?
W zasadzie grunt że wolne, a o czym właściwe są te Święta - who cares?
O co chodziło z lawinami błotnymi, tego najmądrzejszy baca nie zgadnie.

Wywód nielogiczny, Lucas.
P.S. Ty morderco! Przyznaj się że po katolicku zamęczyłes karpia! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2006 o 13:43, elg'cahl napisał:

O co chodziło z lawinami błotnymi, tego najmądrzejszy baca nie zgadnie.


Ja zgadnę. Chodziło o to, że podobna ilość ofiar była przy lawinie błotnej na Sumatrze, co w tragedii na Filipinach.
Wygrałem coś? ^^ - skoro ja zrozumiałem, to wywód musi być logiczny :P Ale również przyznam, że jakoś dziwnie się to zdanie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:43, elg'cahl napisał:

Kiedy wielu ludzi chce sie przemieścić, rośnie ryzyko wypadku.


ale nie jest normalną sytuacją [w przynajmniej - nie powinno być], że ludzie piją i siadają za kierownicę. chyba kompletnie na głowy poupadali. i nie mówię tu tylko o Polakach, ale i o pijanych kierowcach innych narodów.

>Normalniejszego następnego roku. I bardziej świątecznych kolejnych świąt, bez tylu trupów pod choinką...

życzę tego samego i dziękuję.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki tekst, i dobrze, bo na dłuższy nie mam ochoty ;]

Zaraz wszystko będzie, że to przez gry ludzie jeżdżą po pijanemu jak wariaci...i te zamachy....to wszytko przez gry komputerowe...Mam nadzieję, że w przyszłym roku nasz "ukochany" minister edukacji nie będzie miał podobnych, jakże "wspaniałych" pomysłów...

Pozdrawiam i życze wesołych świąt, chociaż się one już kończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie bardzo toto podobalo. Ot, nic konkretnego, jakby autor pisal jakkolwiek, byle jakos miejsce zapelnic. Juz chyba wolalbym brak dzisiejszego "W samo poludnie" niz takie obnizenie lotow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować