Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Morrowind kontra Gothic - w co grało wam się fajniej?

5114 postów w tym temacie

Każdy ma własne zdanie i trzeba je szanować moim zdaniem jest że Gothic jest grą baardzo dobrą a Moro przełomową według mnie jednak lepiej gra się w GOTHICA i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic mi się średnio podobał. Ale była tam jedna fajna rzecz. Wyłaziłem na najwyższą możliwą górę, kodzik na nieśmiertelność i skok na dół. Fajnie leciał. :] Morrowind był, wg mnie, lepszy ale też nie rewelacyjny. Jestem wyznawcą NWN. :P (Skończyłem 5x NWN, 4x SoU i 6x HotU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind - czemu? hmm... Gothic mi nie przypadl do gustu. Moim zdaniem Morek jest o wiele lepszy od Gothica gdyz mi wydaje sie abrdziej "rzeczywisty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA wole Gothica lepiej mi sie w niego gralo spedzilem przy nie wiele przyjemnych wieczoruw a w morrowinda nie moge sie wczuc to nie sa moje klimaty a pozatym w morrowindzie nie podoba mi sie walko tylko klikanie nic wiecej a w gothicu trza kombinowac i sie meczyc nie ma takl ze bedziesz tylko klikal i wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze lepszy jest Gothic z wielu wzgledow.
1. W Morowindzie jest przegięta duza plansza i bieganie w te i we te zajmuje strasznie duzo czasu co bardzo nuży.
2. W Gothicu na poczutku kazdy potwor jest wyzwaniem a Morowindzie wiekszosc potworow ma sie na strzala.
3. W Gothicu jest o wiele lepszy klimat. np fajne rozmowy postacie
4. Wykonywanie questow w Morrowindzie polega zreguly na tym samym zabij przynieś i to zreguly trzeba po np jedna miksture zapylac godzine.
To sa tylko kilka przykladow w tym czym jest lepszy gothic od Morrowinda. Gothica przeszedlem z 10 razy a Morownd znudzil mi sie po 2 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:24, Trangut napisał:

JA wole Gothica lepiej mi sie w niego gralo spedzilem przy nie wiele przyjemnych wieczoruw
a w morrowinda nie moge sie wczuc to nie sa moje klimaty a pozatym w morrowindzie nie podoba
mi sie walko tylko klikanie nic wiecej a w gothicu trza kombinowac i sie meczyc nie ma takl
ze bedziesz tylko klikal i wygrasz.


Własnie jest. Ja całego GII przeszedłem tylko klikając w walce. Serio. Machałem na lewo i prawo, rzadko kiedy zrobiłem coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej podobał się Gothic ale tylko zze względu na to że jestem przyzwyczajony do bardziej konwencjonalnego zdobywania poziomów i umiejetności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 13:26, c0nflikt napisał:

2. W Gothicu na poczutku kazdy potwor jest wyzwaniem a Morowindzie wiekszosc potworow ma sie
na strzala.


Tu bym się nie zgodził, bo jest pasek poziomu trudności i można go przesunąć według upodobań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2006 o 11:25, palpatine napisał:

Tu bym się nie zgodził, bo jest pasek poziomu trudności i można go przesunąć według upodobań
;)


Wiesz prawda jest taka że to zalezy. Jak masz ~40 level i jesteś obładowany artefaktami to nawet z maksymalnie przesuniętym paskiem problemy mogą sprawiac Ci jedynie bossowie. Lepiej sie sprawa przedstawia w dodatku, ale i tam po jakimś czasie brakuje godnych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:27, Budo napisał:

> JA wole Gothica lepiej mi sie w niego gralo spedzilem przy nie wiele przyjemnych wieczoruw

> a w morrowinda nie moge sie wczuc to nie sa moje klimaty a pozatym w morrowindzie nie
podoba
> mi sie walko tylko klikanie nic wiecej a w gothicu trza kombinowac i sie meczyc nie ma
takl
> ze bedziesz tylko klikal i wygrasz.

Własnie jest. Ja całego GII przeszedłem tylko klikając w walce. Serio. Machałem na lewo i prawo,
rzadko kiedy zrobiłem coś więcej.


Poruwnaj sobie klikanie w morrowindzie a w gothicu w morrowindzie klikasz tylko myszka a w gothicu musisz wychuc moment bo inaczej kos cie skroi to jest bardziej realistyczne nawet z gorsza broniaa od potwora masz szazanse wygrac jak jestes lepszym graczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 11:25, palpatine napisał:


> 2. W Gothicu na poczutku kazdy potwor jest wyzwaniem a Morowindzie wiekszosc potworow
ma sie
> na strzala.

Tu bym się nie zgodził, bo jest pasek poziomu trudności i można go przesunąć według upodobań
;)



Moze i mozna przesunac pasek trudnaosci ale jak w morrowindzie odejda cie z 3 podstawowe potwory to jedyne co ci moga zrobic to zjechac troche wytrzymalosci a w gothicu jest zupelnie inny system walki bo tam 3 potwory to jest bardzo duzo i trza kombinowac bo s szturmie nie masz wiekszych szns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:16, kryniu123 napisał:

Moim zdaniem Morrowind to jest swietna gra!!!W jakiej grze takiego rodzaju masz tyle drog wyboru????
Ghotic 2 to gra przecietna.Szybko sie nudzi....


Mi sie nie nudzi tak szybko wrecz przeciwnie wogule mi sie nie mudzi i w gothicu nie ma wcale tak malo drug do wyboru jest ich dosc duzo w ''M'' jest moze ich wiecej ale jak patrzec z drugiej strony moze zaduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2006 o 14:24, Trangut napisał:

Poruwnaj sobie klikanie w morrowindzie a w gothicu w morrowindzie klikasz tylko myszka a w
gothicu musisz wychuc moment bo inaczej kos cie skroi to jest bardziej realistyczne nawet z
gorsza broniaa od potwora masz szazanse wygrac jak jestes lepszym graczem


Ja nie mówię, że system walki w morro jest lepszy, mówię tylko że w G grałem tylko klikając dokładnie jak w morro- nikt mnie jakoś nie skroił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować