Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Morrowind kontra Gothic - w co grało wam się fajniej?

5114 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 00:37, Budo napisał:

A widzisz, mody to straszna przewaga morro nad gothickiem bo sa ich setki i niektóre naprawde
zmieniają diametralnie obraz gry (np mod Giants :P)


A wiesz, ze do Morrowinda można ściągnąć moda "Gothic 2" ? Wprawdzie z tego co pamiętam, była to bardzo wczesna faza projektu, bo można było tylko pozwiedzać pusty świat bez NPCtów i potworów, ale jednak...
Cóż za profanacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 18:56, Vroo napisał:


> A widzisz, mody to straszna przewaga morro nad gothickiem bo sa ich setki i niektóre naprawde

> zmieniają diametralnie obraz gry (np mod Giants :P)

A wiesz, ze do Morrowinda można ściągnąć moda "Gothic 2" ? Wprawdzie z tego co pamiętam, była
to bardzo wczesna faza projektu, bo można było tylko pozwiedzać pusty świat bez NPCtów i potworów,
ale jednak...
Cóż za profanacja :)


Wręcz przeciwnie!!! Jeśli Morrowind będzie taki jak Gothic, to z miejsca się na niego przerzucam. To wielki krok naprzód, ten mod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2006 o 18:56, Vroo napisał:

Cóż za profanacja :)


Zależy jak na to spojrzeć, jeśliby połączyć najlepsze cechy obu gier, pewnie wyszedłby rpg wszechczasów. A że do G nie ma modów, to musieli zrobić do morro ;]

Btw widzieliście mod falloutowy do morro? Nawet jest o nim wątek na forum, ale zapomniałem jak sie nazywa, może ktoś zarzuci linkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2006 o 21:45, Budo napisał:

Zależy jak na to spojrzeć, jeśliby połączyć najlepsze cechy obu gier, pewnie wyszedłby rpg
wszechczasów. A że do G nie ma modów, to musieli zrobić do morro ;]



Zaraz zaraz...! Jak to do Gothic nie ma modów? A Diccuric, VisiGothic, Die Bedrohung ?

http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php?page=0&id=001

Albo zajrzyj tutaj:

www.themodders.org - to forum polskich modderów Gothica, pracują tam też nad paroma fajnymi modami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm zdecydowanie Gothic, w morka grałem i to sporo al;e świat mne nie przekonał, strasznie sterylny, poprostyu brak wiarygodnej symulacji zżyjącego środowiska, panowie z piraniabytes opanowali ten fach do perfekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale to jakieś śmieszne mody :). Jakie by nie były, to i tak nie dorównają tym z Morrowinda. W Morku możesz mieć dosłownie wszystko, wystarczą chęci szukania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 10:03, el-coyote napisał:

Dobra, ale to jakieś śmieszne mody :). Jakie by nie były, to i tak nie dorównają tym z Morrowinda.
W Morku możesz mieć dosłownie wszystko, wystarczą chęci szukania :).


Grałem w Diccurica, który jest całkiem poważną i dość profesjonalnie zrobioną modyfikacją Gothica - nowy świat, nowy bohater, nowa fabuła, nowe możliwości. Nie można zarzucić mu śmieszności. (o, rym :D)

Powiedz mi zresztą, w czym niby te morrowindowe mody są lepsze od tych gothicowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:31, Marqsek napisał:

Powiedz mi zresztą, w czym niby te morrowindowe mody są lepsze od tych gothicowych?

W poprzednim moim poście znalazł byś odpowiedź. Polecam przejrzeć obcojęzyczne strony o modach do Morrowinda i zobaczyć choćby parę(tak ze 100 na początek) opisów do modów. Warto się przekonać, co potrafi CS ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind kontra Gothic. Ehh czegoś takiego to powiem, że mam powoli dosyć. Dobrze, że nie jest to temat porównujący oby dwie gry.

Moim zdaniem, każda z tych gier ma swój klimat i w każdą gra mi się bardzo fajnie. Ale jako fan Gothica, mimo wszystko zawsze pozostanę przy grach produkowanych przez Piranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często tu pisuję, i zauważyłem, że to raczej Gothic 1 i 2 kontra The Elder Scrolls: Morrowind, a nie G3 kontra TES:Oblivion. Poza tym, czy mógłbyś pisać dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować