Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Morrowind kontra Gothic - w co grało wam się fajniej?

5114 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2006 o 17:07, Budo napisał:


> Poruwnaj sobie klikanie w morrowindzie a w gothicu w morrowindzie klikasz tylko myszka
a w
> gothicu musisz wychuc moment bo inaczej kos cie skroi to jest bardziej realistyczne nawet
z
> gorsza broniaa od potwora masz szazanse wygrac jak jestes lepszym graczem

Ja nie mówię, że system walki w morro jest lepszy, mówię tylko że w G grałem tylko klikając
dokładnie jak w morro- nikt mnie jakoś nie skroił.


Najuwdoczniej jestes ogromnym farciazem ;p ale musisz przyznac ze w gothicu jest trudniej walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2006 o 20:09, Trangut napisał:

Najuwdoczniej jestes ogromnym farciazem ;p ale musisz przyznac ze w gothicu jest trudniej walczyc.


Owszem, walka jest zaletą G i jest lepsza niż w morro to nie ulega kwestii, ale i tak daleko jej do ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 20:23, Budo napisał:


> Najuwdoczniej jestes ogromnym farciazem ;p ale musisz przyznac ze w gothicu jest trudniej
walczyc.

Owszem, walka jest zaletą G i jest lepsza niż w morro to nie ulega kwestii, ale i tak daleko
jej do ideału.


mozna by byli ja urozmajicic to prawda ale nie nazeka na nia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gothic wygrywa
Muzyka jest lepsza niz w Morku (chociarz w dwojce Gothica nie jest za ciekawa), grafika raczej lepsza w Morrowindzie, fabuła... Gothic zdecydowanie ma lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego w Gothicu nie ma takiej nudy gdy się czgoś szuka. Pamietam gdy ja w morrowindzie szukałem chyba 2 godz. jakiejś jaskini. Ależ to było nudne. Ale ogólnie obie gry lubię ale gothica bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi sie zdecydowanie podoba bardziej gothic, chociaz gram teraz w morrowinda ale to bardzo zadko po prostu GOTHIC IS THE BEST, w gotyhicu mialem pamietam najwyzszy 56 poziom:) bez zadnych bugow nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 12:43, Radzisz napisał:

ta 56 poziom? OMG :P Ja na 36 kończylem główny wątek ^^

a ja na 16 :P
Jak można było się z tą grą męczyć dłużej... nie wiem... chyba, że po drodze się zaliczało dwa dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilosci gildii do opanowania i takiej ilosci zadan pobocznych, dziwie sie ze mozna ukonczyc gre na 16 poziomie. Czym zabiles naczelnego brzydala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 01:11, buras napisał:

Przy takiej ilosci gildii do opanowania i takiej ilosci zadan pobocznych, dziwie sie ze mozna
ukonczyc gre na 16 poziomie. Czym zabiles naczelnego brzydala?

Nawalałem tymi całymi czerpakami i brzytwami w to sercopodobne coś... a potem zatłukłem mieczem i magią... Standardowo :P

Gildii jest sporo... ale wszystkie misje są takie same i większość ma część "idź przez 2 godziny przez pustkowie"... poza tym przeważają misje typu "idź do miasta na drugim końcu wyspy i przynieś mi kubeczek"

Można się pochlastać z taką grą... Do tego ci żywiołowi NPCe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezle ... ja mam obecnie 30, a nawet w polowie watku glownego nie jestem ... :D
Tylko ze cierpliwie staram sie wykonywac zadania w gildiach. Co faktycznie czasem dziala na nerwy ... szczegolnie Habasi i jej zachcianki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind jest super, ale strasznie długi i męczący, w gothicku wszystko dzieje się szybciej, no i jest polski dubbling- nie trzeba czytać tyle co w morru :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 01:40, mistrzPUMA napisał:

Morrowind jest super, ale strasznie długi i męczący, w gothicku wszystko dzieje się szybciej,
no i jest polski dubbling- nie trzeba czytać tyle co w morru :))


Ale też se znalazłeś powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 21:08, Doreczek napisał:

Oczywiśce ze Morrowind Gothic do beznadzieja


Tez uważam, ze morro jest lepszy, ale ty chociaż podaj jakieś argumenty(ja je podawałem wcześniej i teraz mi się nie chce :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gry mają jeden wspólny minus.Jest nim walka.W Morrowindzie np. wszystko zależy od komputera a nie od twoich umiejętności ewentualnie zręczności.O Gothicu lepiej nawet nie wspominać.Ctrl + Lewo,Prawo RULEZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:29, YahooPL napisał:

Ale gry mają jeden wspólny minus.Jest nim walka.W Morrowindzie np. wszystko zależy od komputera
a nie od twoich umiejętności ewentualnie zręczności.O Gothicu lepiej nawet nie wspominać.Ctrl
+ Lewo,Prawo RULEZ :)


można też klikać :P dla mnie walka nie jest taka zła. ale fakt czasami doprowadza do nerwicy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:37, UMC.Hugo napisał:

można też klikać :P dla mnie walka nie jest taka zła. ale fakt czasami doprowadza do nerwicy
;/


Oczywiście walka nie jest czynnikiem który uniemożliwia grę ale też nie jest wybitnym osiągnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować