Zaloguj się, aby obserwować  
Vovin

Hattrick Room

47 postów w tym temacie

Witam wszystkich czytających tego posta. Na początek zadam kilka pytań :

1. Pasjonujesz się piłką nożną ?
2. Grasz w Championship Managera, Football Managera etc. i denerwuje Cię poziom trudności ?
3. Lubujesz się w grze przeciwko żywemu przeciwnikowi ?

Jeżeli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, czytaj dalej. Jeżeli nie naciśnij natychmiast alt+f4 i zapomnij, że to miało miejsce.

Temat ten jest poświęcony wirtualnemu menedżerowi piłkarskiemu pt. Hattrick. W Hattricka gra w Polsce blisko 30 tysięcy osób (tak tysięcy), a na świecie blisko 700 (tak tysięcy :P). Gra jest całkowicie bezpłatna i znajduje się pod adresem : http://hattrick.org

Przed rozpoczęciem rozgrywki, polecam przeczytanie FAQa i różnorakich poradników do gry, aby nie dać plamy na początku. To tyle tytułem wstępu dla początkujących a teraz pytania do graczy : która liga, jaką taktyką gracie, oraz inne godne pożałowania uwagi (*).

(*) - przemyślenia związane z grą mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:15, WoWmen napisał:

FOrum to nie tablica ogłoszeń


Ja rozumiem, że brygadzista musi się dowartościować, spamując i pouczając innych ale temat ten jest poświęcony Hattrickowi, a dla tych którzy nie wiedzą co to jest dokładnie podałem linka gdzie można przeczytać nie co więcej na ten temat.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:17, Vovin napisał:

> FOrum to nie tablica ogłoszeń

Ja rozumiem, że brygadzista musi się dowartościować, spamując i pouczając innych ale
temat ten jest poświęcony Hattrickowi, a dla tych którzy nie wiedzą co to jest dokładnie podałem linka gdzie można przeczytać
nie co więcej na ten temat.



Żadne dowartościowanie tylko zwrócenie uwagi że zaśmiecasz forum i łamiesz FAQ. Czy wg. Ciebie gdyby wszyscy zaczeli dawać swoje reklamy to to forum miało by sens? raczej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy wg. Ciebie gdyby wszyscy zaczeli dawać swoje reklamy to to forum miało by sens? raczej nie..

No to się popisałeś. Po pierwsze - (powtórzę się) temat ten JEST poświęcony HATTRICKOWI. Dla tych, którzy nie wiedzą co to jest podałem linka, gdzie można przeczytać o podstawach grania itp.

Gdzie tutaj widzisz moją reklamę ? BTW - mówisz o zaśmiecaniu forum : powiedz mi co zrobiłeś swoimi postami ? No bo chyba nie wprowadziłeś czegoś nowego do dyskusji ? (sic!)

Tak więc powtórzę (3 raz) : nie jestem żadnym autorem w/w gry, po prostu widząc, że nie ma tematu o niej postanowiłem założyć nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teamt był w zarodku, ale dopadła go aborcja...
A że chciałem o to zapytać pozwolę sobie go wykorzystać.
No właśnie czy znajdzie się tu jeszcze ktoś kto gra w HT?
Jeśli tak to może coś o swoich klubach i podsumowanie kończącego się sezonu?

P.S.
Do tej pory nie łapę o co chodziło WoWmen. Może tylko przeczytał początek posta... Jeśli tak to kązdy temat trzebaby tu zamknąc ;) - to tytułem oświadczenia dla poglądu Wowmen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, widocznie graczy HT jest mniej niż się spodziewałem...
Wracając do meritum, okupuję narazie ligę 8 (VIII.15) i walczę awans. W mojej grupie sytuacja jest ciut skomplikowana jestem na 3 miejscu i tracę do 2 liderów 5 punktów. A zostały 2 kolejki do końca :P Ktoś by powiedział, że niemożliwy jest awans... Otuż jest :P W przyszłą niedzielę wicelider gra u siebie z liderem. Jeśli wygra (co mu bardzo życzę) z tracę do 2 miejsca 2 punkty. Równocześnie gram z botem na własnym boisku (jakieś 30 ht punktów ma). W ostatniej kolejce gram z wiceliderem u siebie... Jeśli wygram... no właśnie :P

Równocześnie zachęcam wszystkich do tego darmowego pożeracza czasu - spróboj a polubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zajmuje 6 miejsce w VII.527 lidze - i już mam je pewne - także się utrzymałem :)
I był to mój pierwszy sezon w ht, dopiero poznałem tak naprawdę dużo kruczków i błędów jakie można popełnić ;) Mam nadzieje na awans za dwa sezony czyli w sierpniu :) (chyba, że trafie na ciężkie drużyny w lidze :?)

I też zachęcam. Kurcze na początku to mnie wogle nie ruszało do tego... a jak zacząłem, to już na całego :D (mam też stronę klubowa - za darmo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja grałem prawie dwa lata w managerzone. Imho ma bardziej przyjazny interfejs tyle, że trzeba tam pare złotych wpłacić jednorazowo zeby miec mozliwosc wykorzystania w pelni tego managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:35, Vovin napisał:

>Czy wg. Ciebie gdyby wszyscy zaczeli dawać swoje reklamy to to forum miało by sens?
raczej nie..

No to się popisałeś. Po pierwsze - (powtórzę się) temat ten JEST poświęcony HATTRICKOWI.
Dla tych, którzy nie wiedzą co to jest podałem linka, gdzie można przeczytać o podstawach grania
itp.

Gdzie tutaj widzisz moją reklamę ? BTW - mówisz o zaśmiecaniu forum : powiedz mi co zrobiłeś
swoimi postami ? No bo chyba nie wprowadziłeś czegoś nowego do dyskusji ? (sic!)

Tak więc powtórzę (3 raz) : nie jestem żadnym autorem w/w gry, po prostu widząc, że nie ma
tematu o niej postanowiłem założyć nowy.

Co z tego że jest poświęcony Hattrickowi? Ty chyba nie rozumiesz o co chodziło WoWmenowi.Nie waża jest tematyka danego postu.Ważne jest w jaki sposób go zapisałeś a ten wygląda jak zwykłe ogłoszenie.

Co z tego że nie jesteś producentem/autorem danej gry? Jak nim nie jesteś to możesz pisać na forum co ci sie podoba nie przestrzegając regulaminu?

P.S Reklama a ogłoszenie to dwie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał taki początek - który rzeczywiście może mylić, ale to jako informacja dla inych nie obeznanych z grą o czym tu się rozmawia. Bo potem rzeszedł do meritum: "Przed rozpoczęciem rozgrywki, polecam przeczytanie FAQa i różnorakich poradników do gry, aby nie dać plamy na początku. To tyle tytułem wstępu dla początkujących a teraz pytania do graczy : która liga, jaką taktyką gracie, oraz inne godne pożałowania uwagi" no i tyle ;) Jak dla mnie EOT tym bardziej że rozmawiamy o zupełnie czym innym niż tytuł wskazuje, a do tego tych którzy chcieliby pogadać na temat HT nie ma :)
Załujcie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem ten temat. Przygode z hattrickiem rozpocząłem 2 lata temu ale po paru miesiącach zaniedbałem drużyne z powodu braku czasu. Jakiś miesiąc temu powróciłem do tej gry i zamierzam zostać na dłużej ;) Polecam wszystkim fanom piłki i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 15:10, Ad_aM21 napisał:

Ja zajmuje 6 miejsce w VII.527 lidze - i już mam je pewne - także się utrzymałem :)


No ale za to zakwalifikowałeś się do Pucharu Polski :P Hmmm u mnie w grupie (VIII.15) jest masa dobrych zespołów. Powiem tak : średnia HT punktów na zespół w 8 lidze to jakieś 70 - 80. U mnie jest około 95... bardzo bardzo ciężka grupa...

W między czasie zachęcam wszystkich graczy HT do dyskusji, bo tak naprawde to jest jedyny topic poświęcony HT na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się cytować całości bzdur napisanego przez imć Darkstara, więc powiem, że ktoś Ci zrobił solidną burzę mózgów.

Dlatego powtórze (ktoś kiedyś powiedział, że mów do głupca mądrze a nazwie cię idiotą) PIĄTY bądź SZÓSTY już raz --> STRONĘ PODAŁEM W CELACH INFORMACYJNYCH. Reguły i zasady hattricka, jego silnika etc. wynoszą 16 stron... Według Ciebie mistrzu miałem je wkleić tutaj na topic ? Jak dla mnie EOT, z ludźmi którym trzeba kilka razy powtarzać i tak nie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 08:53, Alexei Kaumanavardze napisał:

Zacząłem grać w Hattricka. Całkiem ciekawe, ale trzeba zdać tą głupiutką licencję:(. Mój pierwszy
mecz 7:0 w plecy, ale robie dobre transfery i lepiej będzie. Ma nadzieje...


Na początku jest ciężko ;)
Zachęcam do poczytania kilku(-nastu) poradników.
Na początek ten: http://www.poradnik.ht.glt.pl/
Reszte znajdziesz na forum dla początkujących lub POLSKA w temacie HT bez tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:14, Vovin napisał:

Witam wszystkich czytających tego posta. Na początek zadam kilka pytań :

1. Pasjonujesz się piłką nożną ?
2. Grasz w Championship Managera, Football Managera etc. i denerwuje Cię poziom trudności ?
3. Lubujesz się w grze przeciwko żywemu przeciwnikowi ?

Jeżeli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, czytaj dalej.
Jeżeli nie naciśnij natychmiast alt+f4 i zapomnij, że to miało miejsce.

Temat ten jest poświęcony wirtualnemu menedżerowi piłkarskiemu pt. Hattrick. W Hattricka gra
w Polsce blisko 30 tysięcy osób (tak tysięcy), a na świecie blisko 700 (tak tysięcy :P). Gra
jest całkowicie bezpłatna i znajduje się pod adresem : http://hattrick.org

Przed rozpoczęciem rozgrywki, polecam przeczytanie FAQa i różnorakich poradników do gry, aby
nie dać plamy na początku. To tyle tytułem wstępu dla początkujących a teraz pytania do graczy
: która liga, jaką taktyką gracie, oraz inne godne pożałowania uwagi (*).

(*) - przemyślenia związane z grą mile widziane.



kolega mi muwił że trzeba wysłac esa żeby zmieniać herby i koszólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłać SMS, a wykupić u Szwedów Supportera. Są 3 miesięczne, półroczne i roczne (ten ostatnie kosztuje w okolicach 80zł). Można wpłacić na konto, zapłacić kartą lub skorzystać z pomocy któregoś z polskich wpłacaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować