Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Piraci z Karaibów - Temat Ogólny !!! Film, gra i muzyka

108 postów w tym temacie

Co do tego co myślę o tym filmie to najlepszy film o piratach i jest to w ogóle jeden z moich ulubionych filmów, a Klaus Badelt postarał się o świetną ścieżkę dźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:45, MasterMax napisał:

Co do tego co myślę o tym filmie to najlepszy film o piratach i jest to w ogóle jeden z moich
ulubionych filmów, a Klaus Badelt postarał się o świetną ścieżkę dźwiękową.

dokładnie, bardzo świetna ścieżka dźwiękowa ;)
P.S. Premiera Piratów 3 juz 25 MAJA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibow zachwycili mnie przede wszystkim niebanalnymi czarnymi charakterami ( którzy w mojej liście najgorszych w tym dobrym znaczeniu tego słowa są na drugim i trzecim miejscu za Lordem Vaderem) z przyjemnością witam nieumarłych z zgniłej tkanki i kości oraz załogę Davy''ego Jonesa, chociaż nie całkiem podoba mi się motyw ze "zmartwychwstaniem"(choć to raczej zombifikacja) Kapitana Barbossy.

Po drugie dzięki filmom zacząłem zwracać uwagę na tytuły którymi posługują się ludzie ("CAPITAN Jack Sparrow").

I dlatego z niecierpliwością oczekuję części trzeciej którą obejrzę w kine dzień po premierze na tydzień przed pierwszym egzaminem sesji letniej :D

i oczywiście jak tylko cała trylogia wyjdzie w opakowaniu zbiorczym z ekskluzywnymi dodatkami to ją zakupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 10:43, Nightcrow1 napisał:

Piraci z Karaibow zachwycili mnie przede wszystkim niebanalnymi czarnymi charakterami ( którzy
w mojej liście najgorszych w tym dobrym znaczeniu tego słowa są na drugim i trzecim miejscu
za Lordem Vaderem) z przyjemnością witam nieumarłych z zgniłej tkanki i kości oraz załogę Davy''ego
Jonesa, chociaż nie całkiem podoba mi się motyw ze "zmartwychwstaniem"(choć to raczej zombifikacja)
Kapitana Barbossy.

Po drugie dzięki filmom zacząłem zwracać uwagę na tytuły którymi posługują się ludzie ("CAPITAN
Jack Sparrow").

I dlatego z niecierpliwością oczekuję części trzeciej którą obejrzę w kine dzień po premierze
na tydzień przed pierwszym egzaminem sesji letniej :D

i oczywiście jak tylko cała trylogia wyjdzie w opakowaniu zbiorczym z ekskluzywnymi dodatkami
to ją zakupię :)


Mój ulubiony czarny charakter ze wszystkich filmow Kpt. Hektor Barbossa, a aktor Geoffrey Rush xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 12:51, Skarmory napisał:

już z tysiąc razy widziałem trailer i ani razu mi się nie znudził xDDDD ( jest na moim gramsajcie
) xDDDDD


Ja też, swoją opinię dałem już w głównym temacie op iratach -----> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=232&pid=449

Chce zadać to pytanie w quizie ale nie ma nigdy mnie kiedy jest pytanie :( Więc zadam je tutaj. Uwaga jest podchwytliwe.

To nie jest spoiler, było to widać na trailerze. A odp jest ukryte w skrzyni umarlaka.

Dlaczego Davy Jones sprzymierzył się z lordem Beckettem zarządcą Kompani?
Jeśli nie będziecie wiedzieć to jesteście cieńcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 16:00, Grizzly. napisał:

> już z tysiąc razy widziałem trailer i ani razu mi się nie znudził xDDDD ( jest na moim
gramsajcie
> ) xDDDDD

Ja też, swoją opinię dałem już w głównym temacie op iratach -----> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=232&pid=449

Chce zadać to pytanie w quizie ale nie ma nigdy mnie kiedy jest pytanie :( Więc zadam je tutaj.
Uwaga jest podchwytliwe.

To nie jest spoiler, było to widać na trailerze. A odp jest ukryte w skrzyni umarlaka.

Dlaczego Davy Jones sprzymierzył się z lordem Beckettem zarządcą Kompani?
Jeśli nie będziecie wiedzieć to jesteście cieńcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to ujołeś.... pikawe, ale nie czaje czemu w podpisie napisałeś. Rozumiem że jako obywatel nie bardzo zapoznałeś się jeszcze na forum. Pamiętaj żeby ciąć posty i pisać w tym pierwszym okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować