Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Piraci z Karaibów - Temat Ogólny !!! Film, gra i muzyka

108 postów w tym temacie

Filmu nie oglądałem, ale po przeczytaniu opisow zamierzam się nań wybrać
A GRA JEST DO D**Y. Gdyby to miał opisać marines rzekłby: " SNAFU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 15:22, evilADM napisał:

Filmu nie oglądałem, ale po przeczytaniu opisow zamierzam się nań wybrać
A GRA JEST DO D**Y. Gdyby to miał opisać marines rzekłby: " SNAFU".


A czemu jest do dupy, ponoć miała być o wiele lepsza od poprzednich. Może jest troche bardziej zrobiona dla młodszych graczy ? Oni lubią takie przygodóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z kina i muszę przyznać że jak chwyciłem klimat to nie do końca mnie nie opuszczał.
Film składa się z samych najlepszych scen (przynajmniej moim zdaniem) ,ale wymiata ceremonia ślubu Elizabeth i Willa oraz sceny szaleństwa Kapitana Jacka Sparrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj również byłem w kinie i powiem, że film był świetny. (jak w ogóle cała seria) Niepowtarzalny klimat, wciągająca fabuła, piękne sceny walk i niepowtarzalny piracko-z-karaibski humor. ;) Osobiście liczę na to, że będzie czwarta część, gdyż po zakończeniu widać, że można wyciągnąć jeszcze sporo. Piraci mi się tam nigdy nie znudzą. Z każdą następną częścią coraz bardziej kocham tą serię i jeśli będzie tak dalej to zdecydowanie jestem za tym żeby powstała następna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z najnowszą grą o piratach. Gdy włączam nic sie nie dzieje kompletnie nic, nie reaguje tylko przez chwile miśli, a potem to już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w kinie.Zobaczyłem film.ON jest niesamowity.Dużo fajnych scen ,troche mało humoru jak zapowiadali ale wiele akcji.Ocena: 11/10 .

PS:Gdyby była 4 część to ciekawe kto byłby wrogiem Jacka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak filmu Piratów z Karaibów Na krancu swiata jeszcze nie ogladałem (ale to kwestia czasu) a co do gry to musze powiedziec ze nom jak to ujac ze jest to jak kazda typowa przygodówka ni to fajna ni to głupia ale jedyne co jest wielkim plusem tej gry to takie jak by "Efekty Specjalne" nom i oprawa graficzna niczego sobie...all według mnie...PozdrIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 10:56, Kirol napisał:

Sorry że spamuje ale co się dzieje po napisach końcowych??


Chodzi o 2 część? Jest taka jedna scenka, fajna. Zobacz sobie, jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 10:56, Kirol napisał:

Sorry że spamuje ale co się dzieje po napisach końcowych??


SPOILER ! SOPILER SPOILER!

Pytałeś się to ci odpowiadam, żałuj że nie zostałeś. Więc scenka wygląda tak że 10 lat później idzie sobie Elizabeth z małym chłopcem po klifie, i widzi nadpływającego Turnera. Ten chłopiec to ich syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 15:53, Grizzly. napisał:

Pytałeś się to ci odpowiadam, żałuj że nie zostałeś.

A czego tutaj żałować? Za wiele tam się nie wydarzyło i jakoś bez obejrzenia tego było można spokojnie sobie dać radę ze zrozumieniem ewentualnej następnej części.

P.S. Jakie były filmy po napisach w poprzednich częściach? Jakoś nigdy na to za bardzo nie oczekiwałem i tylko filmik z ostatniej części jako tako kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 15:53, Grizzly. napisał:

> Sorry że spamuje ale co się dzieje po napisach końcowych??

SPOILER ! SOPILER SPOILER!

Pytałeś się to ci odpowiadam, żałuj że nie zostałeś. Więc scenka wygląda tak że 10 lat później
idzie sobie Elizabeth z małym chłopcem po klifie, i widzi nadpływającego Turnera. Ten chłopiec
to ich syn.

COOOOOOOOOO ?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2007 o 22:43, Kukowsky napisał:

P.S. Jakie były filmy po napisach w poprzednich częściach? Jakoś nigdy na to za bardzo nie
oczekiwałem i tylko filmik z ostatniej części jako tako kojarzę.


W klątwie czarnej perły po napisach była scena jak małpka Barbarossy wzięła ze skrzyni jedną monetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 14:27, Grizzly. napisał:


> P.S. Jakie były filmy po napisach w poprzednich częściach? Jakoś nigdy na to za bardzo
nie
> oczekiwałem i tylko filmik z ostatniej części jako tako kojarzę.

W klątwie czarnej perły po napisach była scena jak małpka Barbarossy wzięła ze skrzyni jedną
monetę.

ale i tak Małpka jest dalej nieśmiertelna a w III cześci wielu ludziom ratuje życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, ilu spośród was rozpoznało w muzyce z trzeciej części ,,puszczenie oczka" do Ennio Morricone''a. Chodzi mi o motyw towarzyszący [SPOILER] spotkaniu Willa, Becketta i Jones''a z Barbossą, Jackiem i Lizzy [SPOILER]. Jeżeli posiadacie płytę The best of Ennio Morricone, przesłuchajcie trzeci utwór - Once upon a time in the west. Jeśli mnie pamięć nie myli, pochodzi on z filmu Once upon a time in America (Dawno temu w Ameryce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować