Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Gorillaz - Temat Ogólny

91 postów w tym temacie

Tutaj rozmawaimy o zespole Gorillaz gra on muzykę POP, bardzo ich lubię. Ich największe hity to m.in. Dare, Feel Good Inc. , El Manana, Dirty Harry. Jestem ciekawy co wy sądzicie o tym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAKI POP !! Człowieku ty chba spadłęś z choinki !! Przecież każdy idiota wie ze Gorillaz grają Alternetywe powiązaną z rapem hip hopem i rockiem ...;/ Wiem bo ich słucham i jako słuchacz i fan tejże grupy czuje sie troszke obrażaony..bo POp to gra pani X tina albo Britney...i reszta shitu...Co do samego zespoły jest to jeden z moich najbardziej uluibionych :) Ich muza wymiata !! Płyta Demon Days poprostu rządzi dla mnie jeśli chodzi o spokojniesze posłuchanie ...takie piosenki jak El Manana, Demon Days, Last living souls,Every Planet We Reach Is Dead...no i oczywiscie ulubiany kawałek fanów Kids with Guns..poprostu sprawiają ze płyta rządzi !! Naprawde jest to doskonała mieszanka styli i klimatów...począwszy od Rapu..(Fell good INC, Dirty Harry) przez alternatywe...(Every Planet We Reach is Dead) do rocka (White Light)...Polecam zespół ich muzyka nie jest (POPOWA !!!) tak zwykła i potrafi zatrzymać człowieka na wieeeeele godzin słuchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół poznałem przez kumpla, mam jedną płytkę ich pełną, a drugą to tylko słyszałem.
Hip hopu i rapu raczej nie słucham, ale akurat zdarzy mi się nieraz posłuchac Gorllaz.
Warto też dodac, że podobają mi się ich występy live. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem jakiego typu jest to muzyka... Nigdy jednak nie przypuszczałem, że to jest POP. Zespół był kiedyś moim ulubionym, a zwłaszcza kawałki Clint Eastwood oraz Rock the House. Nowa płyta niestety nie podoba mi się już tak bardzo jak pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych powszechnie znanych zepsolow. Robia swoja muzyke, nie cuchnie komercja. I do tego sam pomysl stworzenia zespolu, ktory sklada sie z nieistniejacych czlonkwo. ;D Naprawde wielki szacunek za to. Co do ulubionej piosenki zdecydowanie wybieram "Clint Eastwood". Moze wstyd sie przyznac, ale nie mam ich drugiej plyty. W sumie sam nie wiem dlaczego. Kiedys ja zdobede, chociazby dlatego, ze podobno Danger Mouse jest jej producentem (ale to tlyko zaslyszane, nie ejstem pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak do k... możnma mówić, o Gorrillaz, że to pop !! To, że puszczają to na komercyjnych staacjach od razu nie robi z tegoo popu. Z tego co o nich słyszałem to grają dead-hiphop. CVhyba to jest ewenement na skale światową. Pozatym podoba mi się, że nie pokazują siebie w teledyskach, tylko robią jakieś foto-story. Nienawidzę widzieć w teledysku kolesi, którzy się prężą i starają zaszpanować, że śpiewają. Do mnie trafia tylko jakaś odrębna historia pokazana w teledysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ich lubię słuchać, najbardziej podoba mi się Clint Eastwood, 19-2000 i może jeszcze coś innego....Podobają mi się ich teledyski, bo jakieś są inne od innych.
W tej chwili to jest mój ulubiony zespół muzyczny.

Nieliczni pamiętają mój gramsajt o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także bardzo lubię Gorillaz i ich piosenki. Świetnie, że mają swój własny niepowtarzalny styl, dla nich zresztą charakterystyczny. To co w nich lubię to odjechane teledyski. Zresztą animowane postacie, są same w sobie jakieś nowe i łatwo wychwytywane. To dobrze, że Ci co robią tą muzykę nie pojawiają się w teledyskach. Znaczy to tyle, że lubią to co robią i nie chcą być medialni. Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorillaz są coool ;] Jak powiedział @igorinho, mają swoj niepowtarzalny styl, a tworzyli jak tych dzisiejszych spiewających niemieckich pedałow - th i us5 - na swiecie nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że Gorillaz jest nadal super. Zacząłem ich słuchać gdy byłem w 4 klasie podstawówki (albo 3??).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gorrilaz i POP to było fajne. a tak poważnie najbardziej oryginalny niekomercyjny i klimatyczny zespół na świecie. Rzadko graja ale jak już... ktoś widział koncert na rozdaniu nagród Mtv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować