Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Gorillaz - Temat Ogólny

91 postów w tym temacie

Co Wy mówicie?! Jaki POP? Sami autorzy określali się jako twórcy "dead - hop". Przynajmniej po pierwszej płycie tak mówiono. Moim zdaniem trudno jest to jednoznacznie zdefiniofwać, napewno nie jest to pop. Jak już to muzyka alternatywna. No a tak pozatym to bardzo psychodelicznie shizująca, ale wszystko na pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:09, Ceteris Paribus napisał:

Co Wy mówicie?! Jaki POP? Sami autorzy określali się jako twórcy "dead - hop". Przynajmniej
po pierwszej płycie tak mówiono. Moim zdaniem trudno jest to jednoznacznie zdefiniofwać, napewno
nie jest
to pop. Jak już to muzyka alternatywna. No a tak pozatym to bardzo psychodelicznie
shizująca, ale wszystko na pozytyw.


No tak płytka debiutancka taka na pewno była, ale już Demon Days na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 12:43, jakoktochce napisał:

ja nawet lubie ich muzyke chociaz nie wszystkie piosenki mi sie podobaja! najfajniejsza to
Feel Good Inc i Clint Eastwood


Ja też je bardzo lubię, ale jeszcze inne między innymi: November Has Come, Rock The Hause, DARE, Dirty Harry, 19-200 i remix, oraz remix Clint Eastwood, Punk i oczywiście M1A1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 12:48, jakoktochce napisał:

no właśnie jeszcze z tych co powiedziałeś lubie DARE i Dirty Harry a poza tym to za duzo ich
piosenek nie znam


No tak, oni dają mało singli i dlatego nie są one rozpowszechnianie w radiu, albo w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ich piosenki tylko z pierwszej płyty. Najbardziej podoba mi się 19-2000. Tylko nie oryginał ale ten remiks, który był w Fifie 2002.

Clint Eastwod też jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 12:52, jakoktochce napisał:

ja własie przede wszystkim ich piosenki słyszałem i widziałem w telewizji... i stąd właśnie
ich znam...


Jak pamiętam to w telewizji puszczali tylko Clint Eastwood, 19-2000, DARE i Dirty Harry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 12:52, Maker3 napisał:

Znam ich piosenki tylko z pierwszej płyty. Najbardziej podoba mi się 19-2000. Tylko nie oryginał
ale ten remiks, który był w Fifie 2002.

Clint Eastwod też jest fajny


Remix jest bardzo fajny, ale zwykła też, ale baaaardzo wolna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 12:41, PJ MW napisał:

No tak płytka debiutancka taka na pewno była, ale już Demon Days na pewno nie.


Nie :-P Jak dla mnie to jest dalej psychodelo-shizująca alternatywa. Co prawda puścili pare ich utworków w komercyjnych rozgłośniach jak Eska, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Faktem jest też, że jest to inna płyta od ich debiutanckiej, ale moim zdaniem, do POPu jeszcze daleko. To tak samo jak by nazwać Kazika wykonawcą POPowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 12:56, jakoktochce napisał:

ja w telewizji widziałem Clint Eastwood, Feel Good Inc, DARE, Dirty Harry i El Manana


No tak, jeszcze El Manana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 13:09, Ceteris Paribus napisał:

> No tak płytka debiutancka taka na pewno była, ale już Demon Days na pewno nie.

Nie :-P Jak dla mnie to jest dalej psychodelo-shizująca alternatywa. Co prawda puścili pare
ich utworków w komercyjnych rozgłośniach jak Eska, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Faktem
jest też, że jest to inna płyta od ich debiutanckiej, ale moim zdaniem, do POPu jeszcze daleko.
To tak samo jak by nazwać Kazika wykonawcą POPowym.


Jak pamiętam to w Esce puszczali tylko okrojoną na maxa wersję Feel Good Inc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiatają. Słucham ich już on nie pamiętam kiedy. Miałem pójść na jakąś ich koncerto-transmisję do UCHA w 3mieście ale przegapiłem. Może następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować