Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Gorillaz - Temat Ogólny

91 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 13:57, SinClers napisał:

ma ktoś ich prawdziwą fotkę?


Oni nie ujawniają twarzy. Ujawnił tylko 1 z zespołu Blur, to Damon Albarn.

20070905175241

20070905175304

20070905175321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorillaz wkrótce uraczy fanów nową kolekcją utworów: tzw. b-sides, remiksów i muzycznych rarytasów oraz osobliwości. Podwójny album animowanego zespołu zatytułowany "D-sides" ukaże się 19 listopada. Wkrótce do rozgłośni trafi zapowiadający płytę dwutrackowy singiel "Rockit/Hong Kong".

Na "D-sides" znajdą się m.in. wyniki współpracy Gorillaz z The Bees i Billem Murrayem. Na jeden z dwóch krążków trafi także przykład kolaboracji z Einarem Ornem (Sugarcubes) - "Stop The Dams", czyli eko-protest przeciwko budowaniu tam w islandzkiej dziczy. "Hong Kong", track promujący wydawnictwo, to utwór nagrany przez Gorillaz dla Warchild i jednocześnie niespodziewany hit występów live, podczas koncertów promujących "Demon Days". Demówki "People" i "Don’t Get Lost in Heaven" odsłaniają kulisy kreatywnego procesu powstawania kompozycji Gorillaz, a iście mandaryńska wersja "Dirty Harry" sugeruje, co by było, gdyby Gorillaz urodzili się po wschodniej stronie Jangcy, a nie na przedmieściach Essex.

Gorillaz i ich "animowany projekt" z duszą Damona Albarna (Blur) podbił świat w 2001 roku. Tak naprawdę Gorillaz to czterokołowy zespół z turbodoładowaniem, w skład którego wchodzą komiksowe postaci:
- Murdock - pieńko-zębny gość pochodzący ze Stoke-On-Trent,
- 2D - uwielbiany przez wszystkich frontman zespołu,
- Russela - perkusista hip-hopowiec z USA
- Noodle - dziesięcioletnia azjatycka księżniczka, mistrzyni kopiących riffów i ekspert sztuk walki.

Źródło: www.empik.com

Nareszcie! Nie mogę się już doczekać, ale mam nadzieję, że w Polce nie będziemy długo czekać na wydawcę... W najbliższym czasie zrobię artykuł i zbiorę wszystkie informacje o nowej płycie na moim GS''ie i napisze je tutaj również.

20071031213337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten zespół,pamiętam,jak zrobił na mnie wrażenie song Clint Eastwood,po prostu wgniótł mnie w ziemię.A potem kilka kolejnych klipów i Gorillaz stało się jednym z zespołów,które darzę wielką sympatią :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:49, ostry3000 napisał:

1. Noodle (Miho Hatori) - gitara elektryczna
2. Murdoc (Jamie Hewlett) - gitara basowa


Skąd to masz? Przecież wszędzie pisze, że nigdy nie ujawnili twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:52, PJ MW napisał:

> 1. Noodle (Miho Hatori) - gitara elektryczna
> 2. Murdoc (Jamie Hewlett) - gitara basowa

Skąd to masz? Przecież wszędzie pisze, że nigdy nie ujawnili twarzy...


Już w quizie pisałem że można w necie znaleźć.
W końcu to żywi ludzie grają. Myślałem że jako fan już ich widziałeś.
Bo ja te fotki widziałem ponad rok temu. I są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:56, ostry3000 napisał:

> > 1. Noodle (Miho Hatori) - gitara elektryczna
> > 2. Murdoc (Jamie Hewlett) - gitara basowa
>
> Skąd to masz? Przecież wszędzie pisze, że nigdy nie ujawnili twarzy...

Już w quizie pisałem że można w necie znaleźć.
W końcu to żywi ludzie grają. Myślałem że jako fan już ich widziałeś.
Bo ja te fotki widziałem ponad rok temu. I są prawdziwe.


Eh, myślałem, że wiem o nich wszystko, a tu niespodzianka, muszę się jeszcze wiele poduczyć... Swoją drogą to nie wiem czemu na największej fanowskiej stronie w Polsce są błędne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:52, PJ MW napisał:

> 1. Noodle (Miho Hatori) - gitara elektryczna
> 2. Murdoc (Jamie Hewlett) - gitara basowa

Skąd to masz? Przecież wszędzie pisze, że nigdy nie ujawnili twarzy...

Jak to nie ujawniają twarzy? Pełno jest książek o tym zespole, których nie ma w Polsce. Twarz jednego z nich jest na teledysku. Co chwilę widzę twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:35, Dominik000 napisał:

> > 1. Noodle (Miho Hatori) - gitara elektryczna
> > 2. Murdoc (Jamie Hewlett) - gitara basowa
>
> Skąd to masz? Przecież wszędzie pisze, że nigdy nie ujawnili twarzy...
Jak to nie ujawniają twarzy? Pełno jest książek o tym zespole, których nie ma w Polsce. Twarz
jednego z nich jest na teledysku. Co chwilę widzę twarz.


Tak, ja też wstanę i już widzę... Na teledyskach nigdy nie ujawnili twarzy daj link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:37, PJ MW napisał:

> > > 1. Noodle (Miho Hatori) - gitara elektryczna
> > > 2. Murdoc (Jamie Hewlett) - gitara basowa
> >
> > Skąd to masz? Przecież wszędzie pisze, że nigdy nie ujawnili twarzy...
> Jak to nie ujawniają twarzy? Pełno jest książek o tym zespole, których nie ma w Polsce.
Twarz
> jednego z nich jest na teledysku. Co chwilę widzę twarz.

Tak, ja też wstanę i już widzę... Na teledyskach nigdy nie ujawnili twarzy daj link.

OK, spoko jak mi nie wierzysz to se obejrzyj. Taki wielki fan, a teledysku "DARE" nie obejrzałeś na youtube.com

http://www.youtube.com/watch?v=ICtZinw6O2Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:13, Dominik000 napisał:

> > > > 1. Noodle (Miho Hatori) - gitara elektryczna
> > > > 2. Murdoc (Jamie Hewlett) - gitara basowa
> > >
> > > Skąd to masz? Przecież wszędzie pisze, że nigdy nie ujawnili twarzy...
> > Jak to nie ujawniają twarzy? Pełno jest książek o tym zespole, których nie ma w Polsce.

> Twarz
> > jednego z nich jest na teledysku. Co chwilę widzę twarz.
>
> Tak, ja też wstanę i już widzę... Na teledyskach nigdy nie ujawnili twarzy daj link.
OK, spoko jak mi nie wierzysz to se obejrzyj. Taki wielki fan, a teledysku "DARE" nie obejrzałeś
na youtube.com

http://www.youtube.com/watch?v=ICtZinw6O2Q


Panie specjalisto pan, który pokazuje twarz wystąpił tam GOŚCINNIE i nie ma go w zespole Gorillaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 20:49, PJ MW napisał:

> OK, spoko jak mi nie wierzysz to se obejrzyj. Taki wielki fan, a teledysku "DARE" nie
obejrzałeś
> na youtube.com
>
> http://www.youtube.com/watch?v=ICtZinw6O2Q

Panie specjalisto pan, który pokazuje twarz wystąpił tam GOŚCINNIE i nie ma go w zespole
Gorillaz.

Po pierwsze nie jestem specjalistą, zespół gorillaz znam z wielu opowieści koleżanki. Znając ten teledysk po prostu podejrzewałem, że to jest wokalista.

To oni koncertów nie dają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:03, Dominik000 napisał:


> > OK, spoko jak mi nie wierzysz to se obejrzyj. Taki wielki fan, a teledysku "DARE"
nie
> obejrzałeś
> > na youtube.com
> >
> > http://www.youtube.com/watch?v=ICtZinw6O2Q
>
> Panie specjalisto pan, który pokazuje twarz wystąpił tam GOŚCINNIE i nie ma go
w zespole
> Gorillaz.
Po pierwsze nie jestem specjalistą, zespół gorillaz znam z wielu opowieści koleżanki. Znając
ten teledysk po prostu podejrzewałem, że to jest wokalista.

To oni koncertów nie dają??


Dają koncerty, ale są one wyświetlane na wielkich telebimach, gdzie lecą ich kreskówkowe osoby. Zobacz na YouTube jest bardzo dużo klipów np. z rozdania nagród MTV, wykonanej wspólnie z Madonną ''''dwójpiosenki'''': Feel Good Inc. i Hang Up, lub choćby z tras koncertowych między innymi w Manchesterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że przesłuchałem wszystkie kawałk znajdujące się z D - Sides na Imeem i powiem, że megasuper wypas to nie jest. Na pierwszym CD (mówię o wersji ekskluzywnej) znajdują się oryginalne kawałki i też nie ma dużo nowości, większość to kopie z Demon Days. Na drugiej płycie są same mixy. Niektóre fajne np. DARE(DFA Remix), ale reszta przeciętna... Na Allegro kosztuje ona 60 zł, jest sprowadzana z Luksemburga, myślę, że w Polskich sklepach płyta zawita dopiero pod koniec roku, lub w pierwszych dniach stycznia. Może zmienię o niej pogląd, gdy wysłucham jej bardziej szczegółowo, zobaczymy, a tak ogólnie to już czekam na nową płytę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorillaz.Ten zespół jest wypaśny :].Nie żebym znowu jakoś szalał,amator jestem :).Ale ich muzyka...cóz tu mówić...podoba się.
Najbardziej Clint Eastwood i Feel Good Inc.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny zespól i ciekawie grają... Ostatnia płyta poprostu wspaniała. Można przesłuchać od początku do końca wszystkie kawałki po kolei. Świetnie potrafią połączyć różne style. No i potrafią zainteresować publikę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować