Zaloguj się, aby obserwować  
Dudzio1

Gry dawane w CDA.

21 postów w tym temacie

Moglibyście dać ,,Star Wars:Jedi Academy'''' , a nie jakieś duperela (oczywiście nie mówię, że gry które dajecie są do BANI :o ).

Czekam na odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 16:06, Budyn napisał:

Hm, duperele powiadzasz?
Op Flashpoint, Fallout, Jets ''N Guns, Praetorians. Przemyśl co mówisz, bo nie wiesz co czynisz.


No właśnie ja też nie wiem o co ten człowiek się czepia :/ Richard Burns Rally, Kozacy, Operation Flashpoint, Kelly Slater i wiele innych raczej umacniają pozycję CDA i nie dają szans konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 17:09, barth89 napisał:

> Hm, duperele powiadzasz?
> Op Flashpoint, Fallout, Jets ''N Guns, Praetorians. Przemyśl co mówisz, bo nie wiesz
co czynisz.

No właśnie ja też nie wiem o co ten człowiek się czepia :/ Richard Burns Rally, Kozacy, Operation Flashpoint,
Kelly Slater i wiele innych raczej umacniają pozycję CDA i nie dają szans konkurencji...



Ludzie gadacie jak by w cda tylko o pelne wersje chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2005 o 17:14, Ponury rzniwiaż napisał:

Ludzie gadacie jak by w cda tylko o pelne wersje chodzilo :)


No bo nie chodzi, ale w tym wątku akurat chodzi o te pełne wersje, a w tym CDA nie daje konkurencji szans (zresztą w niczym nie daje, ale przecież to jest wątek o pełnych wersjach ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 17:30, barth89 napisał:


> Ludzie gadacie jak by w cda tylko o pelne wersje chodzilo :)

No bo nie chodzi, ale w tym wątku akurat chodzi o te
pełne wersje, a w tym CDA nie daje konkurencji szans (zresztą w niczym nie daje, ale przecież to jest wątek o pełnych wersjach
;) :)


Chodzilo mi dokladnie o twoje niedwanie szans konkurencji z powodu pelnych wersij?
ale sorry w zlym kontekscie to napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 18:31, Ponury rzniwiaż napisał:

>
> > Ludzie gadacie jak by w cda tylko o pelne wersje chodzilo :)
>
> No bo nie chodzi, ale w tym wątku
akurat chodzi o te
> pełne wersje, a w tym CDA nie daje konkurencji szans (zresztą w niczym nie daje, ale przecież to
jest wątek o pełnych wersjach
> ;) :)

Chodzilo mi dokladnie o twoje niedwanie szans konkurencji z powodu pelnych wersij?
ale
sorry w zlym kontekscie to napisalem.



A wg mnie powinni dać dodatki do Kozaków 1!(tzn Back to War i The art of war), mogli by też dać Diablo 1...


Albo hmm World of Warcraft, z na rok opłąconym abonamentem... Zrobić nakład 10mln, i wszystko sie sprzeda :) Konkurencja padnie...


Genialny pomysł co nie? CD-Action też na pewno sie podoba ten pomysł, trza jeszcze tylko przekonać blizzarda. A moze hmm niech wszyscy fani wpłacą na moje konto bankowe powiedzmy 100zł, CZĘŚĆ (jakieś2%...) zostanie przekazne CDA na zakup licencj na WoW!!


Kot idize na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 18:56, SirKamil napisał:

Genialny pomysł
co nie? CD-Action też na pewno sie podoba ten pomysł, trza jeszcze tylko przekonać blizzarda. A moze hmm niech wszyscy
fani wpłacą na moje konto bankowe powiedzmy 100zł, CZĘŚĆ (jakieś2%...) zostanie przekazne CDA na zakup licencj na WoW!!


Kot
idize na to?

ty pierwszy ja za tobą ok?
Podobny wątek już istnieje. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1659&u=25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 15:56, ,,Dudzio' napisał:

Moglibyście dać ,,Star Wars:Jedi Academy'''' , a nie jakieś duperela (oczywiście nie mówię, że gry które dajecie są do BANI
:o ).

Czekam na odpowiedzi...


Obawiam się, że Lucas Arts chciałby za licencję tyle kasy, że starczyło by na dwie inne i wcale niegorsze tytuły. O ile w ogóle by chcial sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 17:14, Ponury rzniwiaż napisał:

Ludzie gadacie jak by w cda tylko o pelne wersje chodzilo :)


bo przeciez o to chodzi (nie tylko w przypadku cda, ale kazdego innego czasopisma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:52, Arkadiusz napisał:

> Ludzie gadacie jak by w cda tylko o pelne wersje chodzilo :)

bo przeciez o to chodzi (nie tylko w przypadku cda,
ale kazdego innego czasopisma)


Hmm ja kupiję Chipa, PCWK dla lekturki, a nie dla CD i tak samo z CDA:) Najlepiej jakby nic nie pisali tylko dawali świetne programy i gry:) :P

Ps. A co czytać już się nie chce? Tak to takie ciężkie zjęcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 20:33, Stwór napisał:

> > Ludzie gadacie jak by w cda tylko o pelne wersje chodzilo :)
>
> bo przeciez o to chodzi (nie tylko w
przypadku cda,
> ale kazdego innego czasopisma)

Hmm ja kupiję Chipa, PCWK dla lekturki, a nie dla CD i tak samo z
CDA:) Najlepiej jakby nic nie pisali tylko dawali świetne programy i gry:) :P

Ps. A co czytać już się nie chce? Tak to takie ciężkie zjęcie:P


czytam owszem duzo, ale w necie na bieżąco, po co mam placic za czasopisma w ktorych w wiekszosci i tak jest to samo co w necie (tyle że z opóźnieniem)
np. zamiast kupowac CHIP''a zagladam na chip.pl, zamiast kupowac CDACTION zagladam do kilku serwisow poswieconych grom, zamiast kupowac gazety codzienne ogladam wp.pl i kilka innych :)

czasem slysze "popatrz co tu w gazecie napisali", a ja mowie: " tak wiem, czytalem wczoraj w necie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 21:15, Arkadiusz napisał:

czytam owszem duzo, ale w necie na bieżąco, po co mam
placic za czasopisma w ktorych w wiekszosci i tak jest to samo co w necie (tyle że z opóźnieniem)
np. zamiast kupowac CHIP''a
zagladam na chip.pl, zamiast kupowac CDACTION zagladam do kilku serwisow poswieconych grom, zamiast kupowac gazety codzienne
ogladam wp.pl i kilka innych :)

czasem slysze "popatrz co tu w gazecie napisali", a ja mowie: " tak wiem, czytalem wczoraj
w necie" :P


Ale nie zawsze mam dostęp do neta mądralo:) Często zdarza mi się w pracy że mam chwilkę przerwy lub troche luzu to mogę sięgnąć sobie po czasopismo i poczytać bo dostępu do neta nie mam.. lub jak jestem w podróży też nie mam przy sobie kompa i nie mam jak czegoś przeczytać:) A tak chwytam sobie Chipa i mam jakieś zajęcie na pewnien cas:) Zresztą i tak wole czytać coś z "papieru" iż na kompie:) Dobrej książki nie chcę czytać na monitorze tylko trzymać ją w ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 22:29, Stwór napisał:

> czytam owszem duzo, ale w necie na bieżąco, po co mam
> placic za czasopisma w ktorych w wiekszosci i tak jest
to samo co w necie (tyle że z opóźnieniem)
> np. zamiast kupowac CHIP''a
> zagladam na chip.pl, zamiast kupowac CDACTION
zagladam do kilku serwisow poswieconych grom, zamiast kupowac gazety codzienne
> ogladam wp.pl i kilka innych :)
>

> czasem slysze "popatrz co tu w gazecie napisali", a ja mowie: " tak wiem, czytalem wczoraj
> w necie" :P

Ale
nie zawsze mam dostęp do neta mądralo:) Często zdarza mi się w pracy że mam chwilkę przerwy lub troche luzu to mogę sięgnąć
sobie po czasopismo i poczytać bo dostępu do neta nie mam.. lub jak jestem w podróży też nie mam przy sobie kompa i nie
mam jak czegoś przeczytać:) A tak chwytam sobie Chipa i mam jakieś zajęcie na pewnien cas:) Zresztą i tak wole czytać coś
z "papieru" iż na kompie:) Dobrej książki nie chcę czytać na monitorze tylko trzymać ją w ręce:)



czytanie papierowej ksiażki ma jeszcze zalete następujaca, mozesz poczytać ciepłym uzeczku, kibelku, no i oczy boleś tak nie będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:21, SirKamil napisał:

> > czytam owszem duzo, ale w necie na bieżąco, po co mam
> > placic za czasopisma w ktorych w wiekszosci i
tak jest
> to samo co w necie (tyle że z opóźnieniem)
> > np. zamiast kupowac CHIP''a
> > zagladam na chip.pl,
zamiast kupowac CDACTION
> zagladam do kilku serwisow poswieconych grom, zamiast kupowac gazety codzienne
> >
ogladam wp.pl i kilka innych :)
> >
>
> > czasem slysze "popatrz co tu w gazecie napisali", a ja mowie:
" tak wiem, czytalem wczoraj
> > w necie" :P
>
> Ale
> nie zawsze mam dostęp do neta mądralo:)
Często zdarza mi się w pracy że mam chwilkę przerwy lub troche luzu to mogę sięgnąć
> sobie po czasopismo i poczytać
bo dostępu do neta nie mam.. lub jak jestem w podróży też nie mam przy sobie kompa i nie
> mam jak czegoś przeczytać:)
A tak chwytam sobie Chipa i mam jakieś zajęcie na pewnien cas:) Zresztą i tak wole czytać coś
> z "papieru" iż na kompie:)
Dobrej książki nie chcę czytać na monitorze tylko trzymać ją w ręce:)


czytanie papierowej ksiażki ma jeszcze zalete następujaca,
mozesz poczytać ciepłym uzeczku, kibelku, no i oczy boleś tak nie będą...

Niektórzy pewnie mają bluco***t i też mogą w kibelku ,ja niestety tylko w pracy ale wolę te papierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie cda ale ostatnio nie podobaqja mi sie recenzje jakie wydaje na temat gier.
-Fear pisza ze nic nowego,a ja moge tam wymienic pelno rzeczy ktore sa inwacyjne,chocby polaczenie kilku elementow gier w jedno,np w chronicle of riddick tak bylo i cda wielce sie zachwycalo ta gra.wiec jak to bylo inowacyjne to Fear tym bardziej.
-to samo z quake 4.Napisano ze to samo co doom 3.wogole nie widzlem zeby bylo poodobne...nie czuc klimatu grozy i tego ze jest sie zdanym wylacznie na siebie jak w doomie,polowe gry gramy z teamem,bardziej czuc klime SF,niz grozy,ogolem jakbym zobaczysz quake 4 pierwszy raz nie wyczail bym ze to jest ta gra...
-the suffering 2 dostala 8/10.Omg 1 byla 100 razy lepsza.w 2 czesci nic nie widze przez bochatera,bo zaslania mi polowe ekranu,ciagle musze zmieniac widok co juz dla mnie powoduje ze nie czuje ze grac w suffering,pozatym gra sie tnie czesto a mam 3 razy lepszego kompa niz giera tego wymaga.Walka jest rowniez beznadziejna,wpakowanie w marines calego magazynku (i potrafi nadal stac) jest totalna bzdura!

ps.nie chce mi sie do cda pisac bo pewnie i tak tego nie przeczytaja,albo uznaja nei za antyfana itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować