Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2007 o 23:51, Vidmol napisał:

Mogliby kupić Prison Break zamiast tego.

Polsat bedzie pokazywać Skazanego na Śmierć
więc TVP nie mogła już tego kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "The 4400" to okropna klapa. Nuda i tyle.

Po 20 minutach przełączyłem na "Chirurgów" w Polsacie. O wiele lepszy serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

póki co faktycznie nie za wiele sie zdarzyło w tym serialu, ale nie można wymagać aby zaraz tam się rozpętała wojna, strzelaniny czy coś takiego (żeby sie coś działo) to nie jest serial o 2 wojnie światowej ;P

jak na razie może być, zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Jeśłi chodzi o seriale polsatowskie to mam mieszane uczucia. Zwalili serial 24h. Wiedzą o tym ci co oglądali i co czytali wypowiedź Smugglera w gamewalkerze. No i po za tym te wszystkie reklamy są wnerwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny serial w/g mnie. Mimo, iż fabuła czasem zawodzi (postacie robią nielogiczne rzeczy), to zalety zdecydowanie przeważają. A co myślicie o tym nietypowym stylu filmowania? Spójrzcie np. jak to wygląda nocą. Tak jakoś... dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudny ten serial. zbyt lzawy jak dla mnie. wole jericho i martwa strefe :) a juz niedlugo mam nadzieje ze polubie prison break :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film jest fajny nie wiem co ty tam widzisz łzawego. Ale jak już pisałęm najlepszym serialem na świecie jest LOST!!!!
I raczej nic tego nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 16:51, klosu napisał:

Film jest fajny nie wiem co ty tam widzisz łzawego.

oj no tak ogolnie. moze lzawy to zle slowo. w kazdym razie taki jakis mdly. nie wiem nie potrafie tego wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem o co ci chodzi zwłaszcza pierwszy odcinek był ... no właśnie taki. Drugi był lepszy no więc czekam na następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial mnie zaintrygował, szczególnie podobała mi się jedna z reklamówek wcześniej puszczana na TVP z różnymi fragmentami głównie z używania "mocy", zapowiadała coś...WIELKIEGO, a jest coś hmm.. ponadprzeciętnego? Chciałbym aby pojawiła się konfrontacja między byłym bankierem a dziewczynką lub licealistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 19:54, Adamzzz napisał:


Ja też miałem taką niechęć do Lost. Dobra pogram trochę w Fable bo to już o 20:20!


No i jak ci się ten serial spodobał? Bo mi sie bardzo podoba. Fajne too

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:21, citekmaniak napisał:


>
> Ja też miałem taką niechęć do Lost. Dobra pogram trochę w Fable bo to już o 20:20!

No i jak ci się ten serial spodobał? Bo mi sie bardzo podoba. Fajne too


Serial nudnawy. Od razu przełączyłemna Chirurgów (Polsat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:29, Adamzzz napisał:

>
> >
> > Ja też miałem taką niechęć do Lost. Dobra pogram trochę w Fable bo to już o 20:20!

>
> No i jak ci się ten serial spodobał? Bo mi sie bardzo podoba. Fajne too

Serial nudnawy. Od razu przełączyłemna Chirurgów (Polsat).

A dla mnie spoko. Fajny klimat. Podoba mi sie jak Lost, no może troche mniej ale i tak jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie serial również się spodobał, aczkolwiek nie wiem czy się odważe obejrzeć kolejne odcinki po tym co mi się przydarzyło dzisiaj rano... :D Otóż wstałem sobie około 6 30, łazienka, śniadanko i do szkoły. Po drodze zaszedłem jeszcze do małego warzywniaczka w celu zakupienia sobie drożdzówki na drugie śniadanie. Idąc rozmyślałem właśnie o 4400 (O co tu chodzi? Jakie zdolności mają pozostali Odnalezieni? Co się wydarzy dalej? itp). Gdy otworzyłem drzwi sklepiku moim oczom ukazał się kasa a na niej wybite... 44,00. Przypadek? :D Na początku wpadłem nawet w delikatną paranoie, ale przecież to musiał byc zbieg okoliczności... przynajmniej taką mam nadzieje... :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 10:49, MastAlol napisał:

Wiadomo już czy TVP wykupiło 2 serie? Chyba nie puszczą tylko 1, bo to przecież 5 odcinków
zaledwie...

Już od dawna wiadomo. Poleci jednym ciągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować