Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

NoO 4400 jest bardzo fajne :) Podoba mi sie to i oglądam w kazdy czwartek :) a przynajmniej staram sie =p Na moim gramstajcie znajdziecie teledysk piosenki ''startowej'' THE 4400 :) pzdr =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:20, toolek napisał:

Co ty mówisz xD
Izabell w ostatnim odcinku stała się moją ulubioną postacią xD xD xD


Co spodobała Ci się ;D?
A tak w ogóle to super zakończenie, ale jak zawsze zagadkowe - zawsze tego typu seriale które mają więcej niż 1 sezon kończą się wielkim odkryciem i dlatego wszyscy chcą oglądać kolejne sezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:36, garrick napisał:

Ej czy ten koleś co na końcu wyglądał jak robinson cruzoe to nie był colier?


Tak...to był na 100% Colier. Nie pamiętasz że w pewnym odcinku z trumny zginęło jego ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:38, balduran2 napisał:

> Ej czy ten koleś co na końcu wyglądał jak robinson cruzoe to nie był colier?

Tak...to był na 100% Colier. Nie pamiętasz że w pewnym odcinku z trumny zginęło jego ciało?

No wiem
Zauważyliście, że sprawdzał czy nie ma rany? Jak ktoś mówił, że ciekawie się skończy jego historia to miał rację xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:44, garrick napisał:

Zauważyliście, że sprawdzał czy nie ma rany? Jak ktoś mówił, że ciekawie się skończy jego historia
to miał rację xD.


Mi to bardziej wyglądało na sprawdzanie czy jest prawdziwy, ale myśl jak chcesz. No...na pewno jeszcze historia się nie skończyła, teraz wszyscy odnalezieni będą mieć jakieś zdolności - widziałeś jak ten afroamerykanin (akurat zapomniałem jego imienia) przyciągnął kubek do siebie.Teraz to dopiero może zacząć się wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten afroamerykanin to Richard. Proszę gdyby ktoś nie wierzył, że to Colier to tu wstawia, zdjątko z komy :P.

20070308215519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe, kiedy TVP puści drugi sezon? Bo za tydzień będzie leciało już coś innego...
A ogólnie serial super, oglądałem wszystkie odcinki, zakończenie też super. Jak ktoś nie oglądał, niech żałuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Collier przypominał trochę Robinsona Crusoe ;) Kurczę, sezon ciekawie się zakończył, no i to ma być początek wojny. A jak wiadomo war never changes. Everything changes, but war never changes. No i widać było nowe zdolności, a Shawn mógł uleczać o wiele więcej ludzi.

Kiedy na TVP będzie emisja 3 sezonu, ktoś coś ujawnił już? No i co teraz będzie lecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to najpierw będą puszczać 3 serie LOST. Później może będzie druga seria 4400. A może jeszcze coś innego? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, serial niczego sobie :-). Fajne zakończenie ... ciekawe o jakiej wojnie mówiła Maja na samym końcu sezonu :-P ? No i ten zarośnięty na plaży gość - Colier. Co ciekawe, rozpoznałem go dopiero za drugim razem, w tym jakby streszczeniu wszystkich dotychczasowych 19 odcinków :-).
BTW ... wie ktoś kiedy będzie następny sezon w TVP ? :-DD, bo jakiegoś polskiego pseudo-sensacyjnego kiczu już nie mam zamiaru oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 22:04, 8bit napisał:

Z tego co wiem, to najpierw będą puszczać 3 serie LOST. Później może będzie druga seria 4400.
A może jeszcze coś innego? ;P

No ja oczekuje Lostów, bo już się za bohaterami stęskniłem. 4400 też będzie mi brakowało :D.
HYYM (może puszczą następną serię na AXN :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 22:00, garrick napisał:

Teraz czas zastanawiać się jak Colier dostał sie na wyspę


Ale on wcale nie jest na wyspie - tylko w tym miejscu gdzie wylądowali odnalezieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 22:05, balduran2 napisał:

> Teraz czas zastanawiać się jak Colier dostał sie na wyspę

Ale on wcale nie jest na wyspie - tylko w tym miejscu gdzie wylądowali odnalezieni :P

Serio...? Mi to przypominało na wyspę :P. W sumię to może dlatego, że wyglądał jak Robinson :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 22:04, Dann napisał:

jakby streszczeniu wszystkich dotychczasowych 19 odcinków

Ja to potraktowałem nie tyle jak podsumowanie, ile przypomnienie dotychczasowwego przebiegu przed rozpoczęciem kolejnej serii. Dlatego bardzo zdziwiło mnie, że w czwartek już nie ma kolejnego odcinka.
W tym układzie puszczanie takiego odcinka teraz nie miało większego sensu, bo i tak każdy miał to na świeżo w pamięci :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2007 o 00:58, A-cis napisał:

Ja to potraktowałem nie tyle jak podsumowanie, ile przypomnienie dotychczasowwego przebiegu
przed rozpoczęciem kolejnej serii. Dlatego bardzo zdziwiło mnie, że w czwartek już nie ma kolejnego
odcinka.
W tym układzie puszczanie takiego odcinka teraz nie miało większego sensu, bo i tak każdy miał
to na świeżo w pamięci :-/


Można to i tak ująć. Ale szkoda, że nie będzie już kolejnego sezonu (przynajmniej nie w najbliższym czasie). Zwykle nie oglądam seriali, ale ten akurat nawet przypadł mi do gustu i we czwartki godz. 20.20 zawsze było co oglądać :-).
A tu ni z gruszki zrobili tak, jak swojego czasu na TVN z serialem Stargate SG-1. Najzwyczajniej przerwali emisję w jednym z najistotniejszych momentów serii i zapewne znowu ślad po kolejnym serialu zaginie. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować