Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 21:05, Woko11 napisał:

Ja np. sądzę, że R.A.B to brat Syriusza, ale pewnie się mylę. :)

Brat Syriusza? Przecież była mowa że zabili go śmierciożercy bo się....przestraszył:)
Ale mogloby tak byc: R.A black ....Możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej R.A.B będzie według mnie nową postacią w książce, taką o której wcześniej nie było w ogóle mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R.A.B ...
Brat Syriusza miał na imię Regulus
"R" Pasuje.
"A" ... Może miał drugie imię ?
"B" - Może być Black
Więc ... Możliwe, że R.A.B to pseudonimy brata Syriusza, który jak ktoś wcześniej powiedział, mógł upozorować własną śmierć.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 17:57, Arar napisał:

A mnie coś zastanawia. Harry stwierdził w VI tomie, że do Hogwartu już nie wróci. Więc liczba
7 tomów traci sens. Czyżby pani Rowling otwierała sobie furtke do następnych tomów? Czy może
zapowiedziała wyraźnie, że Śmiertlene Cuś-tam to już ostateczny koniec z HP?


- Moim zdaniem cały urok tej opowieści musi polegać na tym, że kiedyś sie skończy. Czy Harry Potter będzie dla czytelników tym samym jeśli przewałkują jego wszelkie możliwe przygody 100 razy a następne będą sieukazywać? Moim zdaniem nie. Autorka rozwija sięrazem ze swoim bohaterem, emocjonalnie postawiła ogromny krok. Pamiętam te urocze noce spędzone przy miłej lekturze pierwszego HP choć miał smutne akcenty. Teraz wszyscy oczekują mrocznej powieści (im dłuższa tym lepsza , moim zdaniem;) w której rzeź będzie głównym motywem. Moim skromnym zdaniem słowami Harry''ego "nie wrócę do Hogwartu" Rowling zostawia sobie otwarte drzwi , żeby powieść rozciągnąć lekko w czasie - do tej pory każda mieściła się w przeciągu roku - pytanie - czy i tym razem tak będzie? Te pytania sprawiają, że naprawdę nie mogę siedoczekać ostatniej części tej książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować