Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 13:58, CR7 napisał:

"I nagle wiatr jego oknem skrzypnął
a on się obudził i świat magii zniknął"


"I nagle wiatr moim oknem skrzypnął
a ja się obudziłem, a garbaty anioł zniknął"

Tak brzmi oryginał :)

Może przerobimy jakąś znaną piosenke na wersje potterową? Taki hymn polskich czytelników (specjalnie użyłem tego słowoa, a nie "fanów") HP :)

A mnie coś zastanawia. Harry stwierdził w VI tomie, że do Hogwartu już nie wróci. Więc liczba 7 tomów traci sens. Czyżby pani Rowling otwierała sobie furtke do następnych tomów? Czy może zapowiedziała wyraźnie, że Śmiertlene Cuś-tam to już ostateczny koniec z HP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:57, Arar napisał:


> "I nagle wiatr jego oknem skrzypnął
> a on się obudził i świat magii zniknął"

"I nagle wiatr moim oknem skrzypnął
a ja się obudziłem, a garbaty anioł zniknął"

Tak brzmi oryginał :)

Może przerobimy jakąś znaną piosenke na wersje potterową? Taki hymn polskich czytelników (specjalnie
użyłem tego słowoa, a nie "fanów") HP :)

A mnie coś zastanawia. Harry stwierdził w VI tomie, że do Hogwartu już nie wróci. Więc liczba
7 tomów traci sens. Czyżby pani Rowling otwierała sobie furtke do następnych tomów? Czy może
zapowiedziała wyraźnie, że Śmiertlene Cuś-tam to już ostateczny koniec z HP?

Przebakiwala cos o 8 tomie. Kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:09, Ksi?że Pólkrwi napisał:

>
> > "I nagle wiatr jego oknem skrzypnął
> > a on się obudził i świat magii zniknął"
>
> "I nagle wiatr moim oknem skrzypnął
> a ja się obudziłem, a garbaty anioł zniknął"
>
> Tak brzmi oryginał :)
>
> Może przerobimy jakąś znaną piosenke na wersje potterową? Taki hymn polskich czytelników
(specjalnie
> użyłem tego słowoa, a nie "fanów") HP :)
>
> A mnie coś zastanawia. Harry stwierdził w VI tomie, że do Hogwartu już nie wróci. Więc
liczba
> 7 tomów traci sens. Czyżby pani Rowling otwierała sobie furtke do następnych tomów? Czy
może
> zapowiedziała wyraźnie, że Śmiertlene Cuś-tam to już ostateczny koniec z HP?
Przebakiwala cos o 8 tomie. Kiedys

innego avataru nie mogłeś sobie znależć? :[ jak lubisz chelsea londyn to jest wiele innych obrazków o tej tematyce a nie musisz zwalac sobie od kogos avataru. i to zeby zrobil to jeszcze przodownik to juz komplenie bym sie nie spodziewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Horkruksy... szczerze: nie mam pojęcia. Ale powinny być w jakiś miejscach wiążących się z przeszłością Voldemorta... np. w piwnicach domu rodziców, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dumbledore Horkruxem ?? No sorry, ale mnie to się wydaje niedorzeczne, chociażbt, że aby umieścić w kimś Horkruxa, trzeba nad nim panować. A co do tłumaczenia to Hollow znaczy również przekleństwo

Harry Potter i zabójcze przekleństwo, taki byłby dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:06, mtobi napisał:

Dumbledore Horkruxem ?? No sorry, ale mnie to się wydaje niedorzeczne, chociażbt, że aby umieścić
w kimś Horkruxa, trzeba nad nim panować. A co do tłumaczenia to Hollow znaczy również przekleństwo

Harry Potter i zabójcze przekleństwo, taki byłby dobry tytuł.

Różdzka Voldemorta albo jej bliżniacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:01, Ksi?że Pólkrwi napisał:

Glupi pomysl ale ja mysle ze Dumbledore byl jednym z nich.


Dumbledore nie mógł być horkruksem, bo Voldemort nie nakazał by aby go zniszczyć.
Myślę że Harry najpierw odszuka Bellatricks i Snape''a, albo będzie z nimi walczył na końcu książki. To będzie walka, Harry,Ron,Hermiona na Voldemorta,Snape''a i Lastrange. (nie wiem czy dobrze napisałem To nazwisko, ale nie komentujcie tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko... możemy sobie tak gdybać. Może to też być jego skarpeta, czy cokolwiek...

Jak dla mnie Rowling trochę za dużo nowych rzeczy wprowadziła w szóstej części. I dzieciństwo Voldemorta i horkruksy i śmierć Dumbiego i zapowiedź nie wracania do Hogwartu... Chyba że chodizło jej o stworzenia atmosfery chaosu, bo to się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:23, KoKK napisał:

Jeszce Nevill! On mógłby dokonać czegoś wielkiego, byłoby przynajmniej śmiesznie...


Fakt, Nevilla Bellatricks skrzywdziła chyba najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować