Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

A może to jakaś zwykła rzecz pomyślmy Voldemort był w Slitherinie może w pokoju Slitherinu być coś co Voldemort uznał za cenne np. książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może malfoy coś wywinie, a Woźny zacznie obsługiwac magią :D I Hagrid sprowadzi jakiejś nowe "Zwierzątko" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie. Poprostu może te pomysły wpadły jej do głowy, po zakonczeniu piątki i obudziła , sie z ręką w nocniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he he! Wpadłem na coś :) A może SAM HARRY JEST HORCRUXEM? To by było logiczne może Voldek wcare nie chciał go zabić może chciał tylko stworzyć sobie siódmego Horcruxa ? Wiecie że to jest strasznie możliwe ? A może inaczej blizna jest horcruxem? To by wielce pasowało bo
a) pasowałby trochę tytuł
b)Pomysł idealny umieścić duszę w drugim człowieku
c) pasowałoby do przepowiedni.
d)Pozwalałoby wytłumaczyć to że Harry ma sny o Voldemorcie
e) epickie zakończenie ,,Bohater poświęca się dla dobra świata "
Co myślicie o tym pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:45, kowboj3 napisał:

ehh....już to przerabialiśmy kawałek wyżej.... ;)


sorry nie zauważyłem ups... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:34, skaybay napisał:

Co myślicie o tym pomyśle?


Wg mnie jest bez sensu. Voldemort chciał zabić Pottera w IV części i nie wyglądało mi to na to aby udawał. Po drugie umieszczenie horkusa (czy jak to się pisze) w innej osobie jest bardzo niebezpiecznie, bo taka osoba może umrzeć / zostać zabita i co wtedy? Voldemort osłabiłby samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:59, Vaxinar napisał:

> Co myślicie o tym pomyśle?

Wg mnie jest bez sensu. Voldemort chciał zabić Pottera w IV części i nie wyglądało mi to na
to aby udawał. Po drugie umieszczenie horkusa (czy jak to się pisze) w innej osobie jest bardzo
niebezpiecznie, bo taka osoba może umrzeć / zostać zabita i co wtedy? Voldemort osłabiłby samego
siebie.


Ciało by istniało pamiętajmy że Avade Kedavra nie zostawia śladów :) A jeśli blizna byłaby horcruxem ? Może najpierw stworzył horcruxa a dopiero wtedy chciał zabić Harrego ? W końcu nie ma świadków :)
PS
We władcy pierścieni Sauron też sobie stworzył horcruxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:35, skaybay napisał:

Ciało by istniało pamiętajmy że Avade Kedavra nie zostawia śladów :)

W sumie prawda, ale jaki sens w ogóle ma robienie z Pottera horkusa? I niech ktoś mi wreszcie powie jak to się pisze. :D

Dnia 03.01.2007 o 16:35, skaybay napisał:

We władcy pierścieni Sauron też sobie stworzył horcruxa :)

Yhh, nawet nie wspominaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:37, Vaxinar napisał:

> Ciało by istniało pamiętajmy że Avade Kedavra nie zostawia śladów :)
W sumie prawda, ale jaki sens w ogóle ma robienie z Pottera horkusa? I niech ktoś mi wreszcie
powie jak to się pisze. :D

> We władcy pierścieni Sauron też sobie stworzył horcruxa :)
Yhh, nawet nie wspominaj.

Pisz jak chcesz. Każdy zrozumie o co chodzi. skaybay ma racje. Przeciez Harryego wszyscy chronią. Moze podeslal Snapea do Hogwartu by ten pilnowal Pottera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:37, Vaxinar napisał:

W sumie prawda, ale jaki sens w ogóle ma robienie z Pottera horkusa?


Żaden, bo po co uzależniać swoje życie od życia swojego praktycznie największego wroga?

Dnia 03.01.2007 o 16:37, Vaxinar napisał:

I niech ktoś mi wreszcie powie jak to się pisze. :D


W polskim oryginalnym tłumaczeniu jest to horkruks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:37, Vaxinar napisał:

I niech ktoś mi wreszcie powie jak to się pisze. :D

>

sprawdziłem specjalnie dla Ciebie w książce Horkruks -ale jest prawdopodobieństwo że przepisałem z błędem;) A przy okazji tak jak się zastanowię to martwe ciało będące horkruksem i to w dodatku nowe (noworodek/małe dziecko) to po utraceniu władzy przez Voldemorta idealny sposób do powrotu do władzy pomyślmy:

Voldemort udaje się do domu potterów zabija Harrego z jego martwego opętanego ciała tworzy Horkruksa ale w krótkim czasie od tego traci władze (załużmy że pokonuje go R.A.B który okazuje się bratem Syriusza który tak naprawde był szpiegiem dumbledorea w szeregach Voldemorta i upozorował własną śmierć....) I może zraz potem wrócić do życia używając do tego ciała Harrego ...

Nieżle to wykombinowałem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:36, Ksi?że Pólkrwi napisał:

Kim jest R.A.B.? Moze cos przeoczylem ale nie wiem kim on jest


Jest to ten ktoś kto ukradł prawdziwego horkruksa Voldemorta. Tego na tej wysepce na jeziorku, w jaskini. Dokładnie nie wiadomo kto to może byc, były różne spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:44, cinus` napisał:

> W sumie prawda, ale jaki sens w ogóle ma robienie z Pottera horkusa?

Żaden, bo po co uzależniać swoje życie od życia swojego praktycznie największego wroga?



Nie koniecznie, Voldemort ma wiele horkruksów, a skoro wie, że według przepowiedni albo on zginie z ręki Harrego, albo Harry z jego, to mógłby z niego zrobić horkruksa tak aby mógł powrócić gdyby Harry go zabił, a wiedział że przecież Harry nie ma horkruksów, więc zniszczenie jednego horkruksa to dla niego nic, a zniszczenie Pottera to dla niego spełnienie się przepowiedni na jego korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:39, Arar napisał:

Dokładnie nie wiadomo kto to może byc, były różne spekulacje.

Jakie na przykład? bo ja nie mam zadnego mopyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować