Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 18:04, mefiperes napisał:

Stroblony są super!! Jeszcze nawet tła nie mam, ale to się zrobi potem. :) Pierw te wszystkie
rubryki muszę wypełnić. Stroblon to super bajera. :)


Też tak myślę. Nie mam skąd wziąść nagłówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tu mówicie, że rozdaliście już "swoje 3 kody", a ciekawi mnie skąd je bierzecie... Czy ja, jako że mam już gramsajta też mogę rozdać komuś kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:13, SadraX napisał:

Tak tu mówicie, że rozdaliście już "swoje 3 kody", a ciekawi mnie skąd je bierzecie... Czy
ja, jako że mam już gramsajta też mogę rozdać komuś kody?

jak będziesz mógł rozdać to od razu wal do mnie:) gg 2489373, mail klepek88@wp.pl
Pamiętaj!:) plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:13, SadraX napisał:

Tak tu mówicie, że rozdaliście już "swoje 3 kody", a ciekawi mnie skąd je bierzecie... Czy
ja, jako że mam już gramsajta też mogę rozdać komuś kody?


Na gramsajcie po jakims czasie pojawiła sie mi informacja żebym pomógł innym i wpisane 3 kodziki..no to pomogłem :D Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam, szukam i szukam, ale już nie mam sił i muszę w końcu dać sobie spokój z szukaniem i poprosić kogoś o ten kod :) więc jeśli ktoś będzie miał do wydania jeden kod to bardzo proszę 3184997 z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ośmieszę się tym, ale ja nie wiem, o co chodzi z tymi kodami, jak je zrobić i gdzie wpisać :) Jeśli jest ktoś kto mnie wesprze, proszę o kontakt gg:4197583 :) Przeważnie jestem niewidoczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś się zrobi szkoda biednego Delegata, który bardzo by chciał zobaczyć co to za cudeńko wymyśliły znowu łebki z CDP proszę o podesłanie kodu na fagno@boo.pl, obiecuję się nim zaopiekować *szatański uśmiech*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:21, Lord Ya napisał:

Łapcie dwa kody. Trzeci zachowam sobie na specjalną okazję :).
N6mStx44m VGCgyBvmv


wielkie dzięki jessssssssst!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Proboszczu.
Kod trzeba sobie jakoś zdobyć (znaleźć, gdy jest ukryty, łapać na ircu albo wyprosić od kogoś kto ma jeszcze jakiś wolny). Każdy kod jest unikalny. Po zdobyciu kodu wpisujesz go na stronie http://beta.gram.pl i otwiera ci się strona zatytułowana "gramsajty". Robisz własną stronkę według opcji i już masz gramsajta, czy jak kto woli stroblona. Ot i cała filozofia :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować