Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

/.../

Eee, to długa historia.. w końcu zrobię bo mnie terroryści męcza, ale nie prędzej jak szanowna beta zaakceptuje mój awatar ;]

Magwisienka----> sorka za bezpośrednią opinię, ale dla mnie czytelność to najwazniejsza sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś szybko pisze się notki na tych gramsajtach :P I w rezultacie notka z prośbą o ocenianie theme''u spadła na sam dół, a za moment zniknie ;(

Dlatego też zachęcam wszystkich do odwiedzenia mojego gramsajta i zostawienia komentarza z oceną designu w tym wpisie:

-> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=78512&n=2

(krótszy link: http://ja.gram.pl/lordfett/2 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:27, Czarkinson napisał:

Skoro nawt Delegata nikt nie obdarował kodem to i przodowników wszyscy oleją.

Nieprawda nie liczy się status ja dałem wczoraj pierwszym 3 osobom i nie pytałem ich czy są delegatami czy przodownikami czy obywatelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdzie się jakiś dobry Forumowicz, któy będzie miał kodzik na zbyciu, proszę, niech wyśle mi go na grand91@gmail.com Mam nadzieję, że znajdzie się taki :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaje się je, jeśli ktoś postanowi je przydzielić, ty jestes pewnie z serii kodów wczorajszych więc własnych kodów możesz nawet dzisiaj nie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekchm czy to jest wątek do autoreklamy ? Panie panowie wiem że wszyscy chcąsiępochwalić swoim gramsajtem ale się niepotrzebne zamieszanie robi troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować