Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 17:06, Pepper Ronie napisał:

Powiedzcie (szczerze!!!) co sądzicie o moim gramsajcie :). ja.gram.pl/Pepper Ronie


Ciekawy ale musze powiedzieć że tak samo jak ja lubisz serie Gothic oraz Prince of Persia

Pozatym zapraszam na mojego gramsajta, powiedzcie co o nim sądzice lub dajcie komentarz
http://ja.gram.pl/Ratefi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 17:14, pro evo napisał:

Wstawilęm obrazek tło na górze i niewiem jak go zmaczać pomocy!


hmm ja nie wiem jak zmaczać wstawione tło obrazki . Mógłbyś napisać bardziej po polsku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, miła niespodzianka. Myślałem, że jeszcze przez najbliższy tydzień stroblony będą dostępne tylko dla "wybrańców". :P
Najbardziej chyba ciesz fakt, że w końcu działają przyciski pod awatarem, więc w każdym poście będzie reklama swojego gramsajta :D

<== ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie spodziewałem że będą już dostępne:) Więc skoro są to zapraszam na mojego gramsajta ja.gram.pl/Kasendrol Nie jest to finalna wersja ale miło będzie usłyszeć jakieś porady, sugestie na temat mojej stronki. Teraz trochę poszperam po waszych stronkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zrobic zeby ustawic naglowek [tlo] na takie same jakie bylo na samym poczatku poniewarz podczas ustwiania tla naglowka zmienilem kolor i dalem podglad moich zmian .Nie spodobalo mi sie i postanowilem nie zmieniac nastepnie zmienilem tytul wpisow na blogu i odrazu dalem zapisz moje zmiany a tu sie zmienilo tlo naglowka i tytul wpisow na blogu tez .W sumie logiczne ale teraz chcial bym wrocic do takiego wygladu jaki byl na poczatku a nie ma takiego falowanego kolory wiec to chyba jest obrazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:16, citekmaniak napisał:

> > No to musisz sobie poczekać jeszcze troche czasu. Tak prędko to się nie stanie. Szacuję
> jakies
> > 3-4 tyogdnie.
> Eee to spoko :P. Jestem cierpliwy gość... Byłem przygotowany na pół roku...
Nie no bez przesady. Az tak długo nie będzie. Max miesiąc no może jak coś się popsuje to może
2 miesiące, ale pół roku to chyba nie. Czekaj cierpliwie, i na ciebie kolej przyjdzie :)

Nie no spoko, wczoraj pytałem kiedy będzie ogólnie dostępne, a dzisiaj wchodzę i jest :D To mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu mam tego gramsajta, co do niego samego jakimś cudem nie jest, ale to fajna rzecz. Dzisiaj zaczęłem go robić, ale nie skończyłem, możecie go ocenić i powiedzieć co w nim zmienić a co zostawić. (pewnie i tak nic nie zmienie oprócz tła :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się to jakoś wywalić? Założylem to ale na razie nie jest mi to potrzebne(przynajmniej nie na tym koncie) a nie chce wam zaśmiecac serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze stroblony beda troche dluzej tylko dla elity, ehh
ale pracownicy CDP musieli je w koncu udostepnic a z reszta wielgasne spamowisko sie tu zrobilo. huj

SPAM is badd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:00, Zauri napisał:

huj



oo matkooooo, najswietsza bardzo przepraszam za tego bluzga
mialo byc fuj a nie to co widzicie.
o przepraszam

wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:03, Sephirath napisał:

Mam tako samo... Jakieś błędy chwilowe albo servery gramstajów pękły z przejedzenia ludźmi
;D

No mi też wyskakują czasem błędy, i albo się wyłącza, albo przekierywuje na głównąs strone gram.pl. To drugie coraz rzadziej, albo w ogole zanikło, ale to pierwsze zdaża się dosyć często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować