Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Towarzysze !! Niech żyje gramowa rewolucja !! Dziś oto dzwoni dzwon wolności , odezwał się spragniony głos Ludu i otwarły się podwoje naszych umysłów !! Pokażmy Imperialistą naszą Wolę i Rację !! Zapraszam na stroblon towarzysza Huksiego, pozbawionego Złych Burżuazyjnych Mocy Zniewolenia Robotników !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:14, gothicsheep napisał:

Czy często (czy w ogóle) pojawia wam się ten błąd?


Mi ani razu, wyślij to do gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:14, gothicsheep napisał:

Czy często (czy w ogóle) pojawia wam się ten błąd?

Ja bym się tym na razie tak bardzo nie przejmował. To może być po prostu przeciążenie serwera. Najprawdopodobniej jak pierwszy boom na stroblony minie, będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tymi strosajtami :}dlategoż też zachęcam do odwiedzenia mego.:} A co do odnośnika do forum, to trzeba go przywrócić na pierwsze miejsce bo ciągle się mylę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się szczerze mówiąc ta górna czerwona belka w gramsajtach, a szczególnie znaczek gram.pl, wolałbym standardowe rozwiązanie, jak na gram.pl.

Inna sprawa, że rzeczywiście te ikonki na czerwonym pasku głównej strony można byłoby gdzie indziej umieścić, by nie zmieniać kolejności starych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna...
Ludzie nie musicie się reklamować, przecież link każdy, kto gramsajt założył, ma pod nickiem i avatarem !

eh ..

PS. Ostrzegam, że już ktoś za ogłoszenia dostał degrada. Nie popełniajcie tego samego błędu. Wiem, że chcecie by Gramowicze odwiedzali Wasz gramsajt, ale wieżcie mi, że jakby naprawdę chcieli zrobiliby to już dawno i bez reklam.
Tyle mojego w tej sprawie, dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:03, Matiz666 napisał:

Dopiero zaczołem robić swojego gramslajta i mam pewien problem: jak dodać kogoś do moich znajomych??


Nikt Ci nie odpowiedział więc jeśli jeszcze nie wiesz to Ci wytłumaczę: są dwa sposoby: albo wchodzisz na Stroblona kogoś, kogo chcesz dodać do znajomych, jeśli dany użytkownik nie zablokował takiej możliwości to w prawym górnym rogu (na nagłówku) powinna być opcja - dodaj do znajomych. Tylko później jeszcze ta osoba musi się na to zgodzić i zostaje dodana do Twoich znajomych. Druga możliwość jest taka, że ktoś sam Cię zaprosi ;) No a wtedy to Ty musisz się zgodzić. I tyle :)

odp: exilem:
Hehe, właśnie mi też się ciągle to myli XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:52, Unreal11 napisał:

Ja u ciebir żadnych teledysków, ani filmików nie widze?


Hmm.. A jakiej przeglądarki używasz? Jedna osoba miała problem korzystając z IE, ale pod Firefoxem wszystko było OK. Na stroblonie mam 2 teledyski i 2 filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować