Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam na mojego gramsajta: http://ja.gram.pl/%A6miechu410 .
Komentarze mile widziane ;)

Wchodząc w link: ja.gram.pl/Śmiechu410 wywali Was na stronę główną Gramsajtów... Przez jedno małe ''Ś'' w moim nicku :(

Nie wiem jeszcze co będe publikował w moim Gramsajcie... możliwe, że "Ciekawe ciekawostki" xD ooo Roślinkach owadożernych, śmieszne filmy, zdjęcia i może małe info z życia wzięte :)

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:36, Śmiechu410 napisał:

Wchodząc w link: ja.gram.pl/Śmiechu410 wywali Was na stronę główną Gramsajtów... Przez jedno
małe ''Ś'' w moim nicku :(

Hehe mam podobny problem tye, że literką `ń` przez co muszę ją zastępować `%F1`, ale mnie to nie przeszkadza, zresztą każdy zainteresowany może kliknąć na kulkę pod moim awatarem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:35, Deejay napisał:

Jak się wkleja filmiki do gramsajta?

w youtube, na lewo od filmiku, masz 2 paski: url i embed. wklejasz ten drugi do wpisu i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a co sądzicie o moim: ja.gram.pl/micaa ? Bo zmieniłem szatę graficzną bardzo. I mam nadzieję że już nie będę musiał jej zmieniać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas się trochę zareklamować ;)

Na moim blogu mam zamiar komentować newsy związane z konsolami, pisać krótkie (bądź długie, jeśli będę miał wenę) recenzje muzycznych albumów, DVD i klipów wraz z linkami do Youtube, trochę miejsca znajdzie się również dla wrażeń po obejrzanych anime. W przyszłości powinno pojawić się pisane przeze mnie opowiadanie osadzone w świecie jednego z hitów na PS2.

Fanboye M$ i uczuleni na japońską kulturę masową niech lepiej nie wchodzą, pozostałych zachęcam bardzo serdecznie do kliknięcia w "mój gramsajt" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:38, szerszeń45 napisał:

Hehe mam podobny problem tye, że literką `ń` przez co muszę ją zastępować `%F1`, ale mnie to
nie przeszkadza, zresztą każdy zainteresowany może kliknąć na kulkę pod moim awatarem ;>


Właśnie... Ty masz o tyle lepiej. Klikając w moją kulkę występuje ten sam błąd :(

PS: Wrzuce link do podpisu i po kłopocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to pech ... swoja drogą dziwne, że ci to "Ś" wskoczyło przy zakładaniu u Nas konta.
Imć ko?nik oraz ?ceirwojad coś o tym wiedzą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:51, szerszeń45 napisał:

A to pech ... swoja drogą dziwne, że ci to "Ś" wskoczyło przy zakładaniu u Nas konta.
Imć ko?nik oraz ?ceirwojad coś o tym wiedzą ;>


Ja chciałem nazwać siebie Śmieszek, ale słyszałem o problemach z "ś" - tak zostałem adamzZzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować