Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam na mojego gramsajta http://ja.gram.pl/Ćpunek01 . Zamierzam zamieszczeć w nim nowinki z klanu MoFK (Warcraft3), a także różnego rodzaju porównania gier (np. Gothic i Gothic 3), a także solucje do pojedynczych misji sprawiających graczom trudność (to niedługo, chętnie wysłucham propozycji do solucji z gier, które mam) ... Czekam na propozycje z Waszej strony :)
Ps. Będę zamieszczał solucje głównie do gry Gothic i Gothic 2. Może być też prince of persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta http://ja.gram.pl/Ćpunek01 . Zamierzam zamieszczeć w nim nowinki z klanu MoFK (Warcraft3), a także różnego rodzaju porównania gier (np. Gothic i Gothic 3), a także solucje do pojedynczych misji sprawiających graczom trudność (to niedługo, chętnie wysłucham propozycji do solucji z gier, które mam) ... Czekam na propozycje z Waszej strony :)
Ps. Będę zamieszczał solucje głównie do gry Gothic i Gothic 2. Może być też prince of persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wytłumaczyć co oznacza zapis „Moich wejść na gram.pl: 1 485 (#28)”? Nie mam bladego pojęcia co oznacza liczba w nawiasie. Z liczbą postów, wpisów na blogu i odwiedzin jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrzuciłem zaproszenie, które teraz chciałbym przyjąć. Jak to zrobić, kiedy wyświetla mi się opis iż ta akcja jest niemożliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:30, Krakers15 napisał:

Może ktoś mi wytłumaczyć co oznacza zapis „Moich wejść na gram.pl: 1 485 (#28)”?


To jest numer, który jesteś w rankingu ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:31, s2nto napisał:

Odrzuciłem zaproszenie, które teraz chciałbym przyjąć. Jak to zrobić, kiedy wyświetla mi się opis iż ta akcja jest niemożliwa?

Nie można, dopiero za pewien czas będziesz mógł przyjąć/wysłać zaproszenie do tej osoby ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko - czy jest gdzieś jakaś wyszukiwarka do słów podawanych w tagach w gramsajtach?
Szukałem i nigdzie nie znalazłem.

Przy okazji zapraszam na stronkę http://ja.gram.pl/Bertol - na razie to początek i ciągle coś jeszcze zmieniam, dlatego czekam na wszelkie sugestie i uwagi. Stronka będzie głównie o komunikacji miejskiej (moje hobby) oraz o chemii (moje studia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich miłośników serialu Prison Break i nie tylko, chciałem poinformować, że na moim gramsajcie pojawiły się filmiki: fragment odc. 01, zwiastun odc. 03 i mały bonusik.
To tak dla wiadomości, wiecie gdzie klikać, pozdrawiam.

P.S. Jeśli mi starczy czasu to zamieszczę krótkie streszczenie wydarzeń podsumowujące pierwsze dwa odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:34, Wiadroman napisał:

OK, jako sie uporalem z moim gramsajtem. zapraszam serdecznie: http://ja.gram.pl/Wiadroman
Potzrebuje jeszcze pomocy jednak: jak zrobic plywajace tlo? Z gory dzieki za odpowiedz!


Niezłe tło, ale gryzie się z napisami i ciężko jest cokolwiek odczytać (mi się to udało dopiero po zaznaczeniu tekstu) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:34, Wiadroman napisał:

OK, jako sie uporalem z moim gramsajtem. zapraszam serdecznie: http://ja.gram.pl/Wiadroman
Potzrebuje jeszcze pomocy jednak: jak zrobic plywajace tlo? Z gory dzieki za odpowiedz!

Robisz tak: Nagłówek - brak tła i koloru, Główna część strony - brak tła i koloru. Tło pod stroną - dajesz obrazek i masz "pływające tło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje obu! Cenna uwaga ze strony Morka zaowocowala pracami majacymi na celu poprawienie czytelnosci, a rada knoplera jest oczywiscie bardzo przydatna zaraz wezme sie za posklejanie calosci. Dzieki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:51, Wiadroman napisał:

Dziekuje obu! Cenna uwaga ze strony Morka zaowocowala pracami majacymi na celu poprawienie
czytelnosci, a rada knoplera jest oczywiscie bardzo przydatna zaraz wezme sie za posklejanie
calosci. Dzieki jeszcze raz!


Mork to bóg Orków w Warhammerze 40000, ja jestem Mroku :D (wiem wiem "przejęzyczenie", wcale się nie obrażam ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:42, In The End napisał:

> Cześć proszę o drobną pomoc. Jak ustawić moje tagi, a może ja je już może ustawiłem tylko
sam
> tego nie widze. To powinno być w "o mnie", a jakoś nie mogę tego dostrzec.
Tagi zmienia się w Wygląd i Układ--->Ustawienia---> ;]


Dzięki bardzo. Twoja pomoc była wprost nieoceniona :D
Heh gdyby nie to mój gramsajt byłby nie do odnalezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować