Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Znowu mi się podmieniają tytuły gier - najpierw miałem Kuźnię Przeznaczenia, potem Hammers of Fate - a teraz w ogole dodatek zniknął. Za to z Heroes of Might and Magic 3 zrobił się Heroes of Might and Magic III: Armageddon''s Blade

wrr... vanitas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:08, Lamb3rt napisał:

Ale filmiki mogę zamieszczać, więc to raczej nie przez blokowanie... A przeglądarka? FF 2.0


Ja filmiki też mogę zamieszczać a obrazki są blokowane przez przeglądarkę. Trzeba w ustawieniach popatrzeć. Powinny gdzieś być wyskakujące okienka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:25, Lamb3rt napisał:

Mam problem. Sprawdzałem w tym temacie, ale nikt nie dał jasnej odpowiedzi. Otóż, kiedy klikam
na przycisk "Obrazek" nic się nie dzieje :( Nie pojawia się żadne okienko, nic. Może ktoś wie
o co chodzi?


Masz włączoną opcję blokowania wyskakujących okienek (pop-up) oraz prawdopodobnie też wyłączone powiadamianie o zablokowanych okienkach. W opcji blokowania pop-upów w przeglądarce, dodaj wpis "ja.gram.pl" do listy wyjątków (bez www na początku!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta, właśnie go ukończyłem i myślę nad tym czym go zapełnić. Opinie i komentarze mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta....zdziwicie się jak na niego wejdziecie:D jest nie do poznania. Mam też dużo nowych...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie dodałem cudowne oldies Give up the Funk! :P Odrobina dobrego nastroju nigdy nie zaszkodzi :D

Poza tym już w sobotę wyniki ankiety a w niedzielę kolejna część opowiadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, na mój gramsajt. Ciągle trwa plebiscyt na ulubionego bohatera Prince of Persia, i dzisiaj mam nadzieję że ktoś wejdzie i mi złoży życzenia z okazji urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszzce powiedzieć że na moim gramsajcie trwa głosowanie na najlepszego piłkarza, klub piłkarski, grę oraz na najlepszego wydawce gier komputerowych !!! Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie codzinenny filmik :P Dzisiaj z Jessicą Albą w roli Honey :)
Pragnę również zachęcić do przeczytania małego apelku który jest na moim gramsajciku
Zapraszam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się reklamowac nie będę. ;-)

Cos mi się o uszy (oczy?) obiła wzmianka o jakimś konkursie odnośnie gramsajtów. O co chodzi? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:14, HumanGhost napisał:

Cos mi się o uszy (oczy?) obiła wzmianka o jakimś konkursie odnośnie gramsajtów. O co chodzi?

Ja cos wiem. A ile dajesz? ;)

Generalnie to sa dwa Konkursy:
Jeden na gramsajcie Night Elfa -->> http://ja.gram.pl/Night%20Elf (ale z tego co wiem to trwa teraz przerwa miedzy pierwsza a druga Edycja)
Drugi odbywa sie w temacie -->> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&u=1984 (Obecnie trwa pierwsza Edycja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:14, HumanGhost napisał:

Ja się reklamowac nie będę. ;-) /.../

Ten "brak reklamy" zachęcił mnie do odwiedzenia Twojego gramsajta. Naprawdę fajne wpisy, przy niektórych nieźle się uśmiałem. :P

Zdziwiło mnie jedno. Klikając na niebieską kuleczkę pod Twoim awatarem, najpierw otworzyła się stronka o mniej więcej takiej treści: "gramsajt zawiera treści nieodpowiednie dla młodszych osób". Mogłem coś przekręcić, bo ten komunikat dosłownie zwalił mnie z nóg... Na Twojej stronce nic takiego nie znalazłem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:27, Bumber napisał:

"gramsajt zawiera treści nieodpowiednie dla młodszych osób".


<spada z krzesła>
Buahahaha ostro. Ciekawe co to za treści. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować