Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Mam poważny problem:
utworzyłem gramsajta, i podane jest, że go posiadam, ale w momęcie jak chcę na niego wejść, oświadcza mi, że on nie istnieje. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawia mnie jak można zrobić pływające tło - tak aby jeden obraz przy przewijaniu stronki wciąż statycznie figurował na centralnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:10, Bartolez napisał:

Znowu mam pytanko xD
Jak moge wrzucić filmik z Youtube na bloga, ale nie linkując tylko od razu będzie się pokazywał
obrazek i "przycisk play" xD??


Na stronie filmiku po prawej stronie jest okienko kto to tam zuploadował itd. W nim też są dwa mniejsze, URL to bezpośredni link do strony, a ten niżej zwany Embed to włąśnie formułka do wklejenia na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno miałem złą rozdzielczość tapety na podkładzie, zwiększyłem rozdzielczość do 1280x1024, jakby ktoś mógł rzucić okiem czy białe pasy po bokach zniknęły, byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma już tych białych pasów ;D
Jedno pytani: jak zrobiłeś że jak ide na dół twojego gramsajta pokazuje sie ten sam 1 obraz, a nie kilka kopi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:31, s2nto napisał:

Witam, zastanawia mnie jak można zrobić pływające tło - tak aby jeden obraz przy przewijaniu
stronki wciąż statycznie figurował na centralnej części.

W ustawieniach wyglądu, przy wyborze obrazu tła, zamiast opcji "powtarzaj obrazek" wybierz "wyśrodkuj obrazek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:22, Bartolez napisał:

Nie nie ma już tych białych pasów ;D
Jedno pytani: jak zrobiłeś że jak ide na dół twojego gramsajta pokazuje sie ten sam 1 obraz,
a nie kilka kopi?

W polach tło- nagłówek, główna część strony i wszystkie belki mam : Brak
Jest tylko tło pod stroną
aha jeszcze z powtarzaj obrazek trzeba przestawić na wypośrodkuj.

PS,dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny państwo forumowiczowskie :P. A więc nowy wpis , mnóstwo teledysków i takich tam rzeczy. ;p
Tym razem zapraszam wszystkich fanów Rammsteina , Linkin Parka i Evanescence. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój gramsajt. Jest dla tych ludzi którzy lubią humor, śmiać się i takie tam bzdety xD
Narazie 2 aktualki, ale postaram się dodawać filmiki i takie tam (xD) często na gramsajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Czy można zmienić typ czcionki na gramsajcie?? Jeśli tak to jak to zrobić?? Oczywiście też zapraszam na gramsajta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja uważam pewną rzecz za bezsens. ta rzecz to mianowicie chodzenie po czyichś sajtach, komentowanie notek i zaproszenie na swojego gramsajta... Jak się z tym nie spotkaliście to wejdźcie na mojego sajta i przeczytajcie komentarze do ostatniej notki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:08, krzysiek253 napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja uważam pewną rzecz za bezsens. ta rzecz to mianowicie chodzenie po
czyichś sajtach, komentowanie notek i zaproszenie na swojego gramsajta... Jak się z tym nie
spotkaliście to wejdźcie na mojego sajta i przeczytajcie komentarze do ostatniej notki...

Hehe, co za dziwne komenty. Fajny blog, zapraszam na mojego gramsajta.

Nie pisałem tego na serio, jakby ktoś nie wiedział :P. Wiem, mnie też takie zachowanie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee czy wy też tak macie? Napisałem u siebie wyraźnie, że nie będę przyjmował do znajomych...nieznajomych!...i widać nie pomogło, tylko dzisiaj odrzuciłem około pięć zaproszeń. ....ehh czy mój nowy wpis jest tak przyciągające^^ Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować