Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 22:13, explotion napisał:

Witam!

Chciałbym dowiedzieć się na jakiej zasadzie są zliczane wejścia na gramsajta. Czy zliczane
są wejścia z jednego nr. IP w ciągu np. 12 godzin.. czy w jakikolwiek inny sposób. Bardzo mnie
to interesuje w jaki sposób zostało to tu zaintelpletowane.
Prosze o odpowiedź..


Nie podajemy informacji na temat szczegółów techniczno-implementacyjnych elementów, które użytkownicy mogliby chcieć sztucznie modyfikować.
Natomiast jeśli masz jakieś uwagi lub uważasz że coś działa źle to zapraszam do zgłoszenia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodalem dzisiaj na gramsajta 3 filmiki z Mistrzostw Świata w Street Football''u w Berlinie
Duzo sie raczej nie mozna dopatrzec ze wzgledu na jakosc ;p [video z komorki] ale mozna posluchac ciekawych utworkow [3 filmik - najlepsi gracze mistrzostw robili piokaz trickow] oraz w pierwszym ciekawy komentator wloski bardzo przezywal polski wystep i ogolnie jestem pod wrazeniem tak szybkiego i dynamicznego jego komentowania ;p cya^^

20070204115321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziziaj na moim gramsajcie pojawiła sie recenzja gry Marvel: Ultimate Alliance >>mojego autorstwa oczywiście<< Serdecznie zapraszam do lektury i do komentowania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo mały miałem udział w życiu forum gdyż World of WarCraft mi nie pozwalał za długo tu siedziec, teraz założyłem gramsajta i mam nadzieję, że on mnie trochę tu przyciągnie bardziej:) Przy okazji zapraszam do odwiedzenia go:) Chętnie przyjmę krytyczne uwagi gdyż nigdy nie miałem swojego bloga ani nic w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na gramsajt fajny filmik z G.Feitosą, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam, również do krytykowania i chwalenia, słowem oceniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:18, patrYX93 napisał:

Wreszcie upragniony awans na robola:) ... napiszę coś zaraz o tym na game sajcie, żeby nie
było spamu:0


Już jest spam bo wypowiadasz się w trochę nieodpowiednim temacie. obserwuję twoje działania na forum i przewiduję, że długo tu nie zabawisz. Pisz z większym sensem albo niedługo się porzegnasz z tym serwisem ...

tak odnośnie tematu to może mi ktoś wytłumaczyć jak działa system najpopularniejszych gramsajtów ??? Coś tam jest że tydzień tylko się liczy ale jakoś ja jestem dłużej niż tydzień i moje miejsce się nie zmienia a odwiedziny się nabijają dalej ... Jet ktoś poinformowany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:23, YahooPL napisał:

> Wreszcie upragniony awans na robola:) ... napiszę coś zaraz o tym na game sajcie, żeby
nie
> było spamu:0

tak odnośnie tematu to może mi ktoś wytłumaczyć jak działa system najpopularniejszych gramsajtów
???


U mnie też dziwnie szybko rosną odwiedziny na game sajcie... tak jakoś po kilku dniach będę miał pierwszą 100-tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam dopiero, co założyłem gramsajta jeszcze musze trochę go po konfigurować, ale jak ktoś chce to wchodźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z założeniem gramsajta gdy na drugim kroku klikam dalej to przeoisi mnie spowrotem do pierwszgo kroku i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:43, gracz 155 napisał:

mam problem z założeniem gramsajta gdy na drugim kroku klikam dalej to przeoisi mnie spowrotem
do pierwszgo kroku i tak w kółko

proponuję Ci najpierw zmienić awatarka, gdyż znam jednego użytownika (milten 6 czy jakoś tak)
który ma identycznego awka i to trochę byłby nietakt mieć identycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 14:27, patrYX93 napisał:

U mnie też dziwnie szybko rosną odwiedziny na game sajcie... tak jakoś po kilku dniach będę
miał pierwszą 100-tkę.


Rosną ci? Zazdroszczę. U mnie chociaż przekroczyła 100, jakoś tak mozolnie rośnie... eh ;/

Jak oceniacie mój wygląd? Piszcie w komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:05, Super gość napisał:

Jak oceniacie mój wygląd? Piszcie w komentarzach

ja nie moge wejsc na twojego bo pisze że gramsajt o podanym adresie nie istnieje wiesz moze czemu?
Zapraszam na mojego gramsajta ostatnio umieściłem tam trailer o Harrym Potterze i kilka tapet z gry Dreamfall:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:16, Grzybek90 napisał:

ja nie moge wejsc na twojego bo pisze że gramsajt o podanym adresie nie istnieje wiesz moze
czemu?


Spróbuj jeszcze raz, nie wiem dlaczgo, nigdy mi się to nie działo, a mi działa noramlnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:17, YahooPL napisał:

> Jeżeli ktoś będzie wchodził na mojego gs''a to proszę zwrócić uwagę na starsze wpisy!


Niestety nie masz co na to liczyć uwierz mi. Ja mam już ponad 20 wpisów a zawsze są komentowane
pierwsze 2/3. W starszych wpisach miałem między innymi kawałek mojego opowiadania, multum śmiesznych
filmików i parę przemyśleń i teraz nikt tam nie zagląda. Nie wiem czy to po prostu lenistwo
czy co. A może to ja nie powinienem tyle pisać ???

A szkoda bo w starszych wpisach mam filmik mojej produkcji. A może ty byś zobaczył moje starsze wpisy a ja twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować