Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 23:03, freja napisał:

> Tak trudno zablokowac możliwość dodawania cię do znajomych?
nie nietrudno ;> ale wtedy nie mogłabym zapraszać tych którzy są moimi znajomymi kotku :)


To już niczyja wina. Chcą dodawać to będą to robić. Ich święte prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:36, szopmajster napisał:

zapraszam do mnie...
na zyczenie odwiedzajacych dodalem nowy film z serii joga TV...:)
dla fanow pilki...milego ogladania i komentowania!
elo!;)


Odwiedzających ale nie takich znowu anonimowych ;p
Pozdro juz skomentowałem nowy filmik ;]

Zapraszam również do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:05, Mistic napisał:

A skąd ta pewność? Przeczytaj co napisał ci citekmaniak jeszcze raz i baaaardzo powoli.

przeczytałam, i sądze że nie mogłabym dodać znajomego który by mnie zaprosił :] (a z zapraszaniem wydaje mi się też że nie można)
poza tym w moim poście chodziło o to że nie chce dostawać zaproszeń od ludzi którzy nawet nie mają podobnych zaintereowań (przeczytaj mojego posta jeszcze raz i to baaaardzo powoli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ależ ja nie mówię że to czyjaś wina! tylko że irytuje, jeszcze jak ma się podobne zainteresowania to spoko, ale jak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy ty jemu wysyłasz zaproszenie. Proste, umawiasz się z nim jakoś na forum i tyle. Innej opcji zablokowania otrzymywania beznadziejnych zaproszeń nie ma. Ja zostawiłem tak jak jest a i tak hurtem odrzucam już wszystko, nawet nie patrze czasem na nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:12, Mistic napisał:

Wtedy ty jemu wysyłasz zaproszenie. Proste, umawiasz się z nim jakoś na forum i tyle. Innej
opcji zablokowania otrzymywania beznadziejnych zaproszeń nie ma. Ja zostawiłem tak jak jest
a i tak hurtem odrzucam już wszystko, nawet nie patrze czasem na nicki.

nie no ja tam ludziom aż takich rzeczy nie robie... jeszcze się ktoś załamie bo mu brakuje jednej osoby do skolekcjonowania 300 znajomych i co? i ja mam być tego przyczyną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:23, hans olo napisał:

Na swoim gramsajcie zauważyłem coś takiego jak liczba recenzji (0). Czy ja o czymś nie wiem?
Jak sie dodaje recenzje?


Chodzi o gry które masz zarejestrowane na swoim koncie. Mozesz napisać ich reckę/komenatrz, która/który będzie widoczny w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wreszcie mogę zaprosić do siebie. Mam zamiar pisać duzo małych felietoników o serialach - szczególnie sci fi. Są już dwa strumienie video do bardzo fajnych fragmentów, które chyba każdemu przypadną do gustu. Następnym razem postaram się też poruszyc temat wiecznie żywego Star Treka.
http://ja.gram.pl/hans%20olo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś jedynie tło pod stroną i kolor czcionki, który nie jest trawiony:/...pracuj dalej.
Chciałbym zaprosić was na mojego gramsajta dziś rano zmieniłem dosłownie wszystko, na prawdę warto wejść:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 12:41, gothicsheep napisał:

Jak zrobic żeby w czasie oglądania gramsajta leciała muzyka (np. jak u Cinus''a)?

Albo u mnie ^^ to jest kilka stron wcześniej, ale Ci skopiuję :
hehe... wejdź na mojego game sajta i nacisnij na tą ikonkę dodatki. Pojawi ci się lista wtyczek na bloga i w ogóle. ty kliknij jedynie na "muza na bloga" i tam masz coś w rodzaju adresu URL i około 200 sławnych tytułów. nie wiem jak dodac tam swoje tytuły, ale jakiś wybierzesz. musisz skopoiwac ten adres i wybrac czy po wejściu na bloga czy po kliknięciu ma byc odtwarzana muza. i jak już skopiujesz ten adres to bierzesz na gram sajcie nowy wpis w wklejasz bezpośrednio do wpisu. pokazuje się jakaś lista różnych głupot rozumiałych tylko dla programisty, zaś ty dodajesz wpis. i voila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 12:41, gothicsheep napisał:

Jak zrobic żeby w czasie oglądania gramsajta leciała muzyka (np. jak u Cinus''a)?

Zapewne do jednego z postów (tam można wklejać kod HTML) wrzucić skrypt grający taką muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 12:45, Cmq napisał:

> Jak zrobic żeby w czasie oglądania gramsajta leciała muzyka (np. jak u Cinus''a)?
Zapewne do jednego z postów (tam można wklejać kod HTML) wrzucić skrypt grający taką muzykę.

Sory. wejdź na dodatki.pl -> muzyka na bloga i we wpisie wpisz skopiowane dane po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 12:10, Kasendrol napisał:

Postanowiłem zmienić wygląd gramsajta, jego motyw to Half-Life 2. Proszę o rady, co zmienić,
dodać lub poprawić. Dzięki:)

Fajne tło pod stroną, ale przydało by się większe:/...dekoracja pod belkami chyba nie jest najlepszym pomysłem:/ tak samo jak pomarańczowy--->lepiej zmień, choć jak nie znajdziesz lepszego koloru zestaw aktualny:p
[ zmień kolor <komentarzy> ]
Zapraszam do mnie:]...mam "coś" nowego^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego GS''a. Wreszcie wyzerował mi się transfer i mogłam dać nowe obrazki w galerii fantasy! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować