Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Czy możliwe jest usuwanie komentarzy do wpisów na blogu ???
Wydaje mi się, że na moim stroblonie do jednego z artykułów były trzy komentarze, a teraz są tylko dwa.
Ja do niczego się nie dotykałem, czy zrobił to komentujący, czy może moderator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 11:58, Klimos napisał:

Czy możliwe jest usuwanie komentarzy do wpisów na blogu ???
Wydaje mi się, że na moim stroblonie do jednego z artykułów były trzy komentarze, a teraz są
tylko dwa. Ja do niczego się nie dotykałem, czy zrobił to komentujący, czy może moderator?


Prawo do usuwania komentarzy ma:
- właściciel gramsajta (w takim wypadku "dymek" pozostaje, zamiast treści pojawia się napis że wpis usunięto przez właściciela gramsajta)
- moderator lub pracownik CDP (jw dymek pozostaje, aczkolwiek mod / pracownik może też usunąć komentarz razem z dymkiem*)

* ten wariant jest awaryjny i służy bardziej rozwiązywaniu błędów (np. duplikaty komentarzy) / testowaniu niż faktycznemu moderowaniu treści.

Wracając do opisanego problemu, powód zniknięcia komentarza może być jeszcze inny: post był napisany przez użytkownika którego później zbanowano (wszystkie wypowiedzi takiej osoby na gramsajtach, w tym i komentarze, znikają). Jeśli uważasz że coś "nie halo" proponuję wypełnić formularz na stronie gramsajtów, napisać dokładnie o który wpis chodzi, kiedy orientacyjnie komentarz był a kiedy znikł a my to sprawdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
-> Moge tylko podejrzewac, ze zrobil to w ten sposob: ustawil jako tlo pod strona obrazek psinki, a jako tlo w "Glowna czesc strony" polprzezroczysty szary obrazek [obrazek to moze za duze slowo, po prostu polprzezroczyste szare tlo, bardzo latwo taki plik stworzyc]. I w zasadzie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 11:58, Klimos napisał:

Czy możliwe jest usuwanie komentarzy do wpisów na blogu ???
Wydaje mi się, że na moim stroblonie do jednego z artykułów były trzy komentarze, a teraz są
tylko dwa.
Ja do niczego się nie dotykałem, czy zrobił to komentujący, czy może moderator?


Tutaj przykład jakby wyglądał usunięty przez autora komentarz (oczywiście autora blogu), o którym mówił Destro.

2 post KiM''a: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=213338&n=7&k=7#k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myślicie abym tym żebym zmienił trochę mojego stroblona na styl japonia anime zen itp? bo coś widze że mołej ilości osób podoba się dragon ball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:00, Pediator napisał:

coś widze że mołej ilości osób podoba się dragon ball.

Ja zawsze oglądałem dragona:p...jak był:) teraz nie ma i dobrze, mama inne sprawy:D Zmiana wyglądy nic nie ziemi:/...kożystająćz okazji zapraszam na mojego gramsajta / 2p2 /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów napisałem 2 wpisy (dodałem 3 wip foty marszałka do bt) i linka do galerii na Comonie wchodzić i komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2007 o 12:26, LifaR napisał:

-> Moge tylko podejrzewac, ze zrobil to w ten sposob: ustawil jako tlo pod strona obrazek
psinki, a jako tlo w "Glowna czesc strony" polprzezroczysty szary obrazek [obrazek to moze
za duze slowo, po prostu polprzezroczyste szare tlo, bardzo latwo taki plik stworzyc]. I w
zasadzie tyle.



Skoro to takie nietrudne to prosiłbym o wyjaśnienie jak to zrobić, nigdy się tym nie zajmowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 15:40, upiordliwy napisał:

Skoro to takie nietrudne to prosiłbym o wyjaśnienie jak to zrobić, nigdy się tym nie zajmowałem:)

-> Nie wiem jakism programem graficznym sie poslugujesz, ale ogolnie trzeba stworzyc plik graficzny o szerokosci 850 i wybranej wysokosci (np.1024), wypelnic go calkowicie wybranym kolorem (taki odcien bedzie mialo tlo), a nastepnie ustawic przezroczystosc warstwy na wybrana wielkosc (np. 50%). I zapisac :) Nawet darmowym gimpem mozna to zrobic, a jesli nie lubisz gimpa, zawsze pozostaja triale roznych komercyjnych programow (lub ich zakup :) [lub inne darmowe programy graficzne ktore to potrafia, a ktorych nie znam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zachęcam do oglądania stroblona tylko do wzięcia udziału w ankiecie ;). Chociaż gramsajta też możecie obejżeć ;P. Wszystko jest wyjaśnione w jednym z wpisów. Oto link : http://ja.gram.pl/deih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 12:24, Destro napisał:

Jeśli uważasz że coś "nie halo" proponuję wypełnić
formularz na stronie gramsajtów, napisać dokładnie o który wpis chodzi, kiedy orientacyjnie
komentarz był a kiedy znikł a my to sprawdzimy.


Nie to, żeby mi specjalnie na tym zależało. Nie wiem nawet od kogo był komentarz i w sumie to nawet nie pamiętam co w nim było. Ciekaw jestem po prostu co się z nim stało, bo jestemniemal pewien, że były ich w sumie trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:)
to spoko całkiem spodziewałem się gorszej oceny
nad błędami to jeszcze popracjuę :D
szybko pisze i niemam czasu sprawdzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:30, Master J napisał:

Nie no twój gramsajcik jest super.Podoba mi się że jest taki "interaktywny".Fajne tło.Gramsajcik
niczego sobie.


Jeśli lubicie Władce pierścieni to wchodzcie na mój gramsajt -----> http://ja.gram.pl/Master%20J
Nawet jeśli nie lubicie to wchodzcie:)


Gramsajcik troszkę mało czytelny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tradycją, że reklamuję się w tym temacie raz na miesiąc, to http://ja.gram.pl/WorldWar3PL
Polecam mój najnowszy tekst ;-) Gifa pod nim również :)

Mam mały problem jeszcze z GS.. zablokowałem opcję wysyłania zaproszeń do mnie a mimo to wciąż dochodzą do mnie takowe.. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:36, WorldWar3PL napisał:

Zgodnie z tradycją, że reklamuję się w tym temacie raz na miesiąc, to http://ja.gram.pl/WorldWar3PL
Polecam mój najnowszy tekst ;-) Gifa pod nim również :)

Mam mały problem jeszcze z GS.. zablokowałem opcję wysyłania zaproszeń do mnie a mimo to wciąż
dochodzą do mnie takowe.. co robić?


Fajny, fajny daję 5 :) Czytelny, ładnie graficznie, jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:36, WorldWar3PL napisał:

Zgodnie z tradycją, że reklamuję się w tym temacie raz na miesiąc, to http://ja.gram.pl/WorldWar3PL
Polecam mój najnowszy tekst ;-) Gifa pod nim również :)

Mam mały problem jeszcze z GS.. zablokowałem opcję wysyłania zaproszeń do mnie a mimo to wciąż
dochodzą do mnie takowe.. co robić?

Bardzo fajny gramsajt 5+
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować