Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 20:12, pan m. napisał:

Ja zapraszam na mojego gramsajta.Chcesz dobrze pograć?To wchodź!Mam super gierki!

Obydwie na ten sam sposób gry. Sterowanie strzałkami. Ciekawe gry, ale nie dla mnie. Mam trochę za mało cierpliwości do nich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:12, pan m. napisał:

Ja zapraszam na mojego gramsajta.Chcesz dobrze pograć?To wchodź!Mam super gierki!


Jak dałeś na gramsjata te gry?? Zmień tło, bo nic nie widać.
PS. Zapraszam na mój gramsjat http://ja.gram.pl/PJ%20MW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematami to zapraaszam do poczytania u mnie, coś mine naszlo na pisanie ostatnio:)
-coś nt. piractwa i walki z nim,-Rozmowy z Bogiem są dobre na kaca, czyli garść przemyśleń
-początki fascynacji Silent Hillem +filmik nt. miejscowości w pewien sposób podobnej do Cichego wzgórza czyli - - Silent Hill... makabryczna miłość od pierwszego wejrzenia
- Garśc przmyślen nt. gramsajtów i pewnych zachowań w zwiazku z nimi ktore mnie dziwia czyli - Gramsajty...

- ogólna uwaga nt. walentynek i apropos tego teledysk happysad - Walentynki...trochę miłości i komercji...
Jeśl kogos to interesuje to proszę nacisnąc pod moim avatarem, jeśli nie to jak sie latwo domyślić nie naciskac :D

A i taka drobna rośba do ludzi sie tu oglaszajacych, jak sie oglaszacie to piszcie cos nt. waszych GS''ow, a nie fajny gs wejdzcie, albo mam nowy wpis zapraszam, napiszcie chocby tematyke stronki, albo czego tyczy sie nowy wpis, bo na takie ogolne nie sprecyzowane gsy, jakos nie chce mi sie wchodzic, nie wiem jakie sa odczucia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i szukam osoby, która wie coś o tym. Chodzi o szerokość belki (modół główny). Chcę tam wstawic obrazek a podana jest tylko wysokość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:53, pan m. napisał:

A to mój sposób;)Tylko powiem,że bardzo łatwy.

Może tylko link dodajesz a potem tylko coś zmieniasz i już jest ? ;] Kurczę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam by dodawać swoje przemyślenia na moim gramsajcie, w dziale komentarze na temat:
"Czemu bethesda zniszczy Fallouta 3?"
Beda one dodawane do listy, wraz z waszymi nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:37, speedraid napisał:

Mam problem i szukam osoby, która wie coś o tym. Chodzi o szerokość belki (moduł
główny). Chcę tam wstawic obrazek a podana jest tylko wysokość :/


To zabawa na oko, przynajmniej ja tak zrobiłem
duża belka to ok 550-600 pikseli dł, a mała to na oko połowa czyli jakieś 300. mi sie jakoś udało, nie jest trudno trafic. Poradzisz sobie, tylko musisz popróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to to nie...to są godziny pracy.Trzeba umieć informatykę.Nie takie raz-dwa.Trzeba umieć robić gry.Po prostu.Jak liczba odwiedzin dojdzie do 500,to wam powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem: ktoś chce dodać komentarz na moim blogu i niby ten komentarz sie dodaje, ale go nie widać (nie kasowałem go). To nie jest jeden raz, tylko po prostu komentarze tej osoby nie wyświetlaja się mi ani nikuomu innemu. Czy ktoś wie, dlaczego tak sie dzieje i jak ten problem rozwiazać?
Przy okazji zapraszam na mojego bloga - (najprawdopodobniej) pierwsza powieść fantasty na gramsajtach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:57, whitedragon11 napisał:

Mam mały problem: ktoś chce dodać komentarz na moim blogu i niby ten komentarz sie dodaje,
ale go nie widać (nie kasowałem go). To nie jest jeden raz, tylko po prostu komentarze tej
osoby nie wyświetlaja się mi ani nikuomu innemu. Czy ktoś wie, dlaczego tak sie dzieje i jak
ten problem rozwiazać?
Przy okazji zapraszam na mojego bloga - (najprawdopodobniej) pierwsza powieść fantasty na gramsajtach!

mi robi sie to samo - niby jest a niema. polecam skopiować text przed publikacją i jakby co opublikować jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:16, Bartek 93 napisał:

> Mam mały problem: ktoś chce dodać komentarz na moim blogu i niby ten komentarz sie dodaje,

> ale go nie widać (nie kasowałem go). To nie jest jeden raz, tylko po prostu komentarze
tej
> osoby nie wyświetlaja się mi ani nikuomu innemu. Czy ktoś wie, dlaczego tak sie dzieje
i jak
> ten problem rozwiazać?
> Przy okazji zapraszam na mojego bloga - (najprawdopodobniej) pierwsza powieść fantasty
na gramsajtach!
mi robi sie to samo - niby jest a niema. polecam skopiować text przed publikacją i jakby co
opublikować jeszcze raz :)



O co Ci chodzi? Ta osoba ma zamieścić komentarz (którego nie będzie, pomimo innej liczby dodanych komentarzy), i potem zamieścićznowu taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:29, whitedragon11 napisał:

O co Ci chodzi? Ta osoba ma zamieścić komentarz (którego nie będzie, pomimo innej liczby dodanych
komentarzy), i potem zamieścićznowu taki sam?

yyy tak jakby
u mnie to sie pojawia i zawsze sobie spokojnie daje cltr+c i czekam jak po odświerzeniu sie stronki nie bedzie gada :) to daje nowego o tej samej treści (czyli crtl+v) i zwykle sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:37, speedraid napisał:

Mam problem i szukam osoby, która wie coś o tym. Chodzi o szerokość belki (modół
główny). Chcę tam wstawic obrazek a podana jest tylko wysokość :/


Moduł główny ma szerokość 474, a mniejszy 303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 23:00, Markus89 napisał:

Moduł główny ma szerokość 474, a mniejszy 303

Wielkie dzięki :) Sam sprawdzałeś na potrzeby własnego czy z ciekawości ? :) Bo widzę, że na twoim wszystko jest dopasowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 23:03, speedraid napisał:

> Moduł główny ma szerokość 474, a mniejszy 303
Wielkie dzięki :) Sam sprawdzałeś na potrzeby własnego czy z ciekawości ? :) Bo widzę, że na
twoim wszystko jest dopasowane :D


Z tego co pamiętam to Dark Raziel i El-Coyote mieli na swoich sajtach podane rozmiary - od nich to wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować