Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 21:24, Czarkinson napisał:

Zapraszam na stronke http://ja.gram.pl/Czarkinson ! Dodałem dwie przeróbki sąsiadów (bez cenzury
- ostrzegam) i ciekawy filmik o Windows Vista. Gościu zainstalował ją w dwie minuty - jak ??
O tym dowiecie sie na moim gramsajcie !

Znalazłeś ten filmik z Vistą na www.cda.pl też go oglądałem, niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:36, Skarmory napisał:

mam pytanie czy da sie usunac jakos gramsjata ?

tyle razy było zadawanie pytanie, odpowiedź nie można, zostaw go i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc.

jak napisze jakiegos nowego bloga i chce go upublikowac to mi sie nie pokazuje na moim gramsajcie...

co mam robic ???

z gory dziekuje


ps: zapraszam na moj gramsajt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądać nasze życie i otaczająca nas rzeczywistość za około 50 lat? Moja wizja jest skrajnie pesymistyczna i przedstawiona w czarnych barwach. Jeśli nie przeraża Cię czytanie długich tekstów, chcesz podzielić się swoimi refleksjami dotyczącymi przyszłości lub podyskutować o tym, do czego może doprowadzić korzystanie ze zdobyczy techniki przez nieprzystosowane do tego umysły - zapraszam na nowe opowiadanie na moim Gramsajcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:46, Mr.Boom napisał:

prosze o pomoc.

jak napisze jakiegos nowego bloga i chce go upublikowac to mi sie nie pokazuje na moim gramsajcie...

co mam robic ???

z gory dziekuje


ps: zapraszam na moj gramsajt :D


Mialem ten sam problem. Jego powodem byly pewne ustawienia w zonealarmie. jezeli go uzywasz to bede mogl ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:53, dex91 napisał:

Mialem ten sam problem. Jego powodem byly pewne ustawienia w zonealarmie. jezeli go uzywasz
to bede mogl ci pomoc


no to bedziesz mogl mi prosze pomoc :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... zaintrygowałaś mnie... rzadko się zdarzają tak Porządne Reklamy w tym wątku...

mogę dodać Cię do znajomych? proooszęę... ^^

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego Gramsajta, w którym umieściłem mam nadzieję ciekawą notkę o tym, dlaczego nienawidzę Czechów, ile kosztuje Splinter Cell w Złotych Tarasach i po co jeżdzę do Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Zapraszam wszystkich a zwłaszcza tych mieszkających w Dolnośląskim/kiem (jak to się pisze ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zonealarmie jest taka zakladka "privacy" i sa dwie mozliwosci albo wylaczyc ad blocking i cookie control albo w zakladce site list znalezc ja.gram.pl (jak nie ma to kliknij add i wpisz ten adres) i odznaczyc wszystko na allow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:54, Azrathel napisał:

OMG... zaintrygowałaś mnie... rzadko się zdarzają tak Porządne Reklamy w tym wątku...

mogę dodać Cię do znajomych? proooszęę... ^^

;]

Oczywiście, że możesz, będzie mi bardzo miło :). A co do reklam, staram się. Choć przyznam, że nie tak trudno o oryginalność wśród wielu niemal identycznie brzmiących wypowiedzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei zaproszę do siebie zrobiłem drobny liftin stroblona , ale niestety problem z napisami będzie mnie chyba dręczył przez całe życie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:58, dex91 napisał:

w zonealarmie jest taka zakladka "privacy" i sa dwie mozliwosci albo wylaczyc ad blocking i
cookie control albo w zakladce site list znalezc ja.gram.pl (jak nie ma to kliknij add i wpisz
ten adres) i odznaczyc wszystko na allow


baaardzo ci dziekuje. niestety dopiero jutro bede mogl zobaczyc czy chodzi ale mam nadzieje ze tak bedzie.

jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:03, exilem napisał:

ja z kolei zaproszę do siebie zrobiłem drobny liftin stroblona , ale niestety problem z napisami
będzie mnie chyba dręczył przez całe życie :/


Jeśli mogę coś doradzić:
Napisy daj czarne, a obraz zrób z efektem mgły, czy jakoś tak.

Chodzi o coś takiego.

20070212225448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:56, piero92 napisał:

Zapraszam wszystkich na mojego gramsajta. Dodałem kilka nowych tapet.
Ps Co sądzicie o moim gramsajcie??


Ogólnie, patrząc to całkiem dobrze się prezentuje. Ja bym się jedynie przyczepił, do belek (czarne z ogniem), nie są dopasowane (jedna belka pół na pół, a inna 80% na 20%).


Zapraszam na mojego gramsajta, póki co jedynie co nie co o Corvette C6 i Viperze SRT-10 + tapetki. Za radę i krytykę będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ilu jest tu fanów Splinter Cella, ale mimo to zapraszam na mojego gramsajta.
Adres tuż pod awatarem czy gdzieś tam :P
Aktualnie wrzucam filmiki z moich i Kici (mojej dziewczyny jakby nie było) rund w Versusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zapraszam na mojego gramsajta wszystkich fanów Gothica, Astona Martina DB9, miłośników wolsztyńskich parowozów oraz wszystkich którzy na moim gramsajcie jeszcze nie byli :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować