Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 20:57, Kraju92 napisał:

Jak można dodawać własne wpisy do bloga, bo klikam w dodaj wpis i mi się pojawia okienko i
tam można tylko wpisać tytuł a nie cały tekst?



masz przecierz dwa miejsca jeden na tytuł a na dole duuuuuuuuuzo miejsca na wpisy jeśli jednak wogóle nie masz tego skontaktuj się z moderatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:57, Kraju92 napisał:

Jak można dodawać własne wpisy do bloga, bo klikam w dodaj wpis i mi się pojawia okienko i
tam można tylko wpisać tytuł a nie cały tekst?


Klikasz ''dodaj wpis''. Pojawia się wąski pasek gdzie wpisujesz tytuł wpisu. Pod paskiem są różne ikonki do formatowania a pod nimi miejsce na treść wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:57, Kraju92 napisał:

Jak można dodawać własne wpisy do bloga, bo klikam w dodaj wpis i mi się pojawia okienko i
tam można tylko wpisać tytuł a nie cały tekst?


powinno być coś takiego

20070217210130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o zapomniałem napisać, że dodałem dwa nowe wpisy...szczegóły o światowym dniu Kota! oraz o nowej liście siedmiu cudów świata---> szybko leć do mnie, nie pożałujesz[na serio<>daje słowo;]---> ty też możesz tworzyć historie...
Reklama off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:54, In The End napisał:

> Wiecie czego brakuje na Gramsajtach? Czytelnych, dobrze widocznych informacji o tym, że
ktoś
> skomentował nasz wpis.
Aha znaczy wchodzę na moje gramsajta a tu małe dziewczynki z kwiatami wyskakują z nagłówka
i chowają się w "wpisie", który właśnie został skomentowany i to wszystko przy śpiewach ludowych:D
Moim zdaniem aktualne "środki" są wystarczające:)

Chodzi mi o to, że po trzech tygodniach przypadkiem znalazłem komentarz do jednego z moich pierwszych wpisów, więc byłoby miło, jakby coś takiego było na Gramsajtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... czas wreszcie zareklamować swojego gramsajta ;]
Na moim gramsajcie nareszcie coś o grach. Na pierwszy ogień idzie Battlestations: Midway. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:29, Kraju92 napisał:

a ja mam tak

Eee faktycznie masz problem:> ale spokojnie w większości przypadkach wszystko samo się naprawia, twój nowy wpis będzie musiał zaczekać od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chyba zawieszę działalność blog mało, kto tam zagląda i brakuje mi jakoś motywacji na dalszą działalność a za bardzo mi prowadzenie go nie wychodzi choc sam juz nie wiem może coś się zmieni jak napisze porządny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem jakie mam dodatki. Ściągnij sobie najnowszą wersję Firefox''a ze strony Mozilli i może wtedy zacznie działać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie stworzyłem coś w rodzaju komiksu o moim psie. I mam jeszcze jeden problem pokazuje mi, że mam 1 nowe zaproszenie wchodzę i nic. Dostałem nowe i to się pokazało. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki malutki problem . Oto mam komunikat że mam nowe zaproszenie do moich znajomych . Wiadomo jeśli chcę go dodać to naciśnij przycisk "dodaj" . Problem jest taki że jak wchodzę na listę to tam nie ma nikogo nowego tylko na górze jest ten komunikat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos podobnego, mam osoby ktore moge dodac, jednak ich liczba jest niezgodna z informacja o ilosci zaproszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że takie coś bierze się z tego, że dostałeś zaproszenie od osoby która po wysłaniu zaproszenia została zbanowana zanim zdołałeś zaakceptować bądź odrzucić od tej osoby to zaproszenie. O ile się nie mylę to jak jakaś osoba zostaje zbanowana to taka osoba znika ze wszystkich list znajomych na których była. Podobnie też się chyba dzieje z aktywnymi zaproszeniami które też znikają z listy znajomych, jednak gdzieś chyba jest błąd który sprawia, że w takim przypadku nie zmienia się komunikat nowych zaproszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować