Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Ja też dodawałem wszystkich do chwili gdy otwieram, patrzę - połowa to nieznajomi.
Wtedy musiałem zrobić selekcję. Z 90 zrobiłem 50 (?) . Żmudna praca.
Teraz kiedy ktoś wysyła zaproszenie, nie znam go, wchodzę na jego GS i piszę :
" Znamy się ?
Chyba nie.
Elo
/SS/ "


Ale żeby dodawać kogoś do znajomych i nawet nie odwiedzać jego GSa to jest już przesada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-:---->REKLAMA<----:-
Nelly Furtado pozdrawia swoich fanów! Zaczyna nowe Tourne! Zapraszam na mój gramsajcik, wszystko o Nelly Furtado, nowości z jej życia oraz masa teledysków i występów na żywo, ładny laoyut i co tu jeszcze mówić, wejdźcie i sami się przekonajcie, zapraszam do komentowania wpisów i ocenianie mojego gramsajcika.
-:---->REKLAMA<----:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem [nie tylko ja] - straciłem [w jakiś niewyjaśniony sposób] możliwość dodawania wpisów na blogu. Shelion ma to samo, z tym, że ona nie mogła dodawać wpisów od początku.
Obawiam się, że ten kto wymyślił tego bloga popełnił błąd, który polaega na możliwości dodawania wpisów tylko na komputerze i tylko na systemie, na którym się założyło gramsajt. Pisałem do pomocy technicznej i nic. Vilmar nie wie co zrobić, Olamagato również jest bezradny. Może ktoś z Was ma podobny problem, albo wie jak go rozwiązać?
Zrobiłem gramsajt sobie i Shelion na jednym komputerze. Może modyfikować wygląd i ustawienia strony, oraz informacje osobiste jak chce, ale dodawać wpisów nie może. Ja przeinstalowałem system i mam to samo.
Help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 19:13, marlin15 napisał:

Ciekawy problem... ale mozesz pokazac to na screnie ??


Co mam Ci pokazać na screenie? Po prostu nie dodaje wpisu. Na tym polega cały problem. I mi i Shelion. A problemem może być po prostu założenie gramsajtów na innym systemie. Jeśli ktoś ma dwa kompy, to niech spróbuje zrobić gramsajt na jednym, a potem dodać posta na drugim.
Innego wyjaśnienia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie! Zrobiłem wreszcie gramsajt, który przypomina to co miały gramsajty na samym początku. Jest wizytówka i nawet ją przypomina. :D I nie ma bloga. :) No normalnie nigdy nie byłem z siebie taki zadowolny. Co prawda nie namęczyłem się zbytnio (obrazek z Neta + trochę GIMPowych przeróbek), ale efekt mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no przecierz nie będe się chwalił swojim super ekstra fajnym i wyczesanym gramsajcie bo przevierz jestem zbyt skromny by mówić o tych wspaniałościach które są na mojim sajcie a już wogóle nie powiedział bym nikomu o wysokim poziomie humorystychnym na mojej "stronce" ale wogóle to nie odwarzył bym się o tym nikomu opowiadać bo ja taki nieśmiały jestem i tak wogóle a ostatnio to takie są tam rzeczy ale otym to nie będe wspominał....

__________________________________________________________________________
_____________________________________________________________
________________ http://ja.gram.pl/inssajdor_______________________
____________________________________________________________
__________________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam na mojego gramsajta. Mam nadzieję, ze większości się spodoba.
Ale w razie czego nie wincie mnie za wygląd, bo nigdy nie zakładałem bloga czy stronki. :)

Zapraszam --==>> http://ja.gram.pl/wojtas94 <<==-- Zapraszam

Zwłaszcza, że za tydzień mam urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[chwalenie_sie]
Zapraszam serdecznie do odwiedzin mojego milutkiego i mlodziutkiego ( :) ) gramsajta. Co w (na?) nim? Same wspaniale rzeczy...jakie dokladnie? wejdz i sprawdz :) Powiem tylko ze jestem maniakiem FreeSpace''a i ostatnio takze Battlestar Galactica (BSG).
[/chwalenie_sie]
Aaaa to moze jeszcze adres podac? Prosze bardzo: http://ja.gram.pl/HermeZ :)
Zycze milego...zwiedzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:26, Pediator napisał:

masz url: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=5882
co do ortografii nie kozacz też mam mozille,


Link, który na nic nie wskazuje. A skoro masz Mozille, to coś Ci chyba podkreślanie błędów nie działa :D Dobra... odpuszczam sobie ten problem, bo widzę, że tu równie mało wiecie co i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na mojego gramsajta. Dodałem ostatnio sporo tapet (w orginalnej rozdzielczości) i trailer z dodatku do Titan Quest (w sumie w wpisie są wszystkie trailery)


<---------- link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na mojego gramsjata.
Nie umieszczam tam, cudzych filmików z YouTube, cudzych tapet itp.

Umieszczam tam projekty, nad którymi sam pracuję, więc przede wszystkim swoje grafiki, swoje texty, swoją muzykę i już niedługo gry, nad którymi pracuję. Przy odrobinie szczęścia będzie też film. :) Updatuje też regularnie (jak mogę :P)

Właśnie pojawiło się tam opowiadanko w odcinkach, więc zapraszam podwójnie!!!!

Adres oczywiście http://ja.gram.pl/Yezu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować