Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 10:30, gmx napisał:

hmm, ma ktos takiego buga? caly czas mi wisi info o zaproszeniu ktorego nie ma :/

Ja mam takiego buga ,że osoby ,których nie znam ciągle mi dawają zaproszenia...pozdro i zapraszam na mój gramsajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 10:30, gmx napisał:

hmm, ma ktos takiego buga? caly czas mi wisi info o zaproszeniu ktorego nie ma :/

Ja mam to samo. ;) Kilka stron wcześniej tez skrina dawałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ms Yoda help me!!! po pierwsze czy musze cos kliknoc zeby wszyscy mogli zobaczyc mego gramsajta.po drugie dladczego jak klikam na mój filmik pisze ze sie buferuje a tak naprawde stoji w miejscu??? acha jak lubisz Star Wars wpadnij sa dwa filmiki ale trza chyba kliknac kolo pasku glosnosci ikone google video i tam bedziesz to mial.pliz help.Wejdz i zobacz i powiedz czy mozesz wejdz oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 14:19, Darth PeTeR napisał:

-Ms Yoda help me!!! po pierwsze czy musze cos kliknoc zeby wszyscy mogli zobaczyc mego gramsajta.


Po załadowaniu nowych grafik kliknij "Zapisz zmiany" w panelu "Wygląd i Układ". Wtedy wszyscy będą mogli zobaczyć co wstawiłeś.

Dnia 20.02.2007 o 14:19, Darth PeTeR napisał:

po drugie dladczego jak klikam na mój filmik pisze ze sie buferuje a tak naprawde stoji w miejscu???


Stoi w miejscu, bo się buferuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciemnej stronie Mocy nie pomagam xD
Dobra joke.

Po pierwsze musisz kliknąć "zapisz zmiany" bo chyba o to biega.
Po drugie na filmikach się nie znam, polecam zalądnąć do FAQ gramsajtów tam jest chyba wszystko wyjaśnione co i jak.

SW lubie, ale filmików sobie nie pogladam na moim kompie i z moim Netem (za słaby i za wolny rupieć mam, niestety). Ale wejśc moge i pogladać sajta, czermu nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy to i ja ;]
Zapraszam na -----> ja.gram.pl/micaa <-----
PS. Przed jakiś czas nie było na moim gramsajcie wpisów,ale niedługo będzie ich więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 21:23, ser pleśniowy napisał:

> Gdzie masz napisane o pozycji w rankingu?

pozycja w rankingu jest obok liczby odwiedzin (np. Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 532 (#69),
gdzie (#69) to miejsce)

Dzięki wielkie za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:14, cybekziom napisał:

Te gramsajty mi osobiście się nie podobają.Na początku miajem z nimi problemy na przeglądarce
Internet Exploer.


Może właśnie dlatego, że na IE... Czasami coś się zepsuje i nie działa o.O Może lepiej ściągnij sobie Fireox''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim Gramsajcie nic ostatnio nie dawałem bo mało byłem przy PC ale wiadomo: szkoła i nauka. Dzisiaj jeżeli będe miał trochę czasu to dam nowy wpis. Więc nawet teraz zapraszam! Na moim Gramsajcie trwa ostatnie 8 dni głosowania na ulubioną postać z PoP''a ;) Oczywista link pod datą posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:27, Yarr napisał:

Mam problem [nie tylko ja] - straciłem [w jakiś niewyjaśniony sposób] możliwość dodawania wpisów
na blogu. Shelion ma to samo, z tym, że ona nie mogła dodawać wpisów od początku.
Obawiam się, że ten kto wymyślił tego bloga popełnił błąd, który polaega na możliwości dodawania
wpisów tylko na komputerze i tylko na systemie, na którym się założyło gramsajt. Pisałem do
pomocy technicznej i nic. Vilmar nie wie co zrobić, Olamagato również jest bezradny. Może ktoś
z Was ma podobny problem, albo wie jak go rozwiązać?
Zrobiłem gramsajt sobie i Shelion na jednym komputerze. Może modyfikować wygląd i ustawienia
strony, oraz informacje osobiste jak chce, ale dodawać wpisów nie może. Ja przeinstalowałem
system i mam to samo.
Help :)


Hej,
Problem nie jest związany z komputerem z którego dodajesz wpisy. Jeśli jesteś zalogowany na swoje konto gram.pl, możesz pisać posty. Komputer nie ma znaczenia (sami często piszemy z domu z zupełnie innych maszyn). Wracając do błędu - żadnych modyfikacji w ciągu ostatnich dni nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek Twoje zgłoszenie nie jest pierwszym. Wszystkim osobom które do tej pory nam to zgłosiły zasugerowaliśmy dodanie "ja.gram.pl" lub całego "gram.pl" do listy zaufanych witryn swojego firewalla / aplikacji monitorującej odwiedzane strony - zawsze pomagało. Jeśli używasz aplikacji tego typu (np. Kerio Personal Firewall / Norton Firewall / Zonealarm Security... etc) to koniecznie polecam sprawdzić. Sądzę że kilka dni temu miał miejsce jakiś update jednego / kilku tych programów i stąd zamieszanie. Po naszej stronie też szukamy tego problemu, aby konieczność "zaufania" nie była wymagana :)

PS: Jeśli nie podziała, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza na stronie głównej gramsajtów - będziemy analizować problem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia jak ostatnio zaobserwowałem nic nie dają poprostu częściej ludzie wchodzą na gramsajty ludzi o wysokiej randze lub dużej popularności wśród graczy, ale i ja ostatnio jestem bardzo rzadko odwiedzany.

Więc zapraszam na własnego gramsajta, ponieważ jak stwierdziłem ostatnio tak najprościej poznać graczy
a reklama sercem handlu lub jakoś tak *]

polecam się na przyszłość =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:33, Guciothic napisał:

http://ja.gram.pl/Jezdziec%20Eragon
lol... Koleś ma 412 odwiedzin gramsajta i ... 850 znajomych. ;) Czyli ponad połowa dodała Go
do ulubionych, nawt nie zaglądając na Jego stronę... :DDD


Mnie też dodał do ulubionych lecz go nie znam.

A tak to jak to możliwe może tam pisze 350 bo to jest już bardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:38, stiffyone napisał:

A tak to jak to możliwe może tam pisze 350 bo to jest już bardziej prawdopodobne.

Masz rację tam pisze 350, a nie 850.

Ps. Chyba masz błąd w podpisie (pozdrowiania a nie pozdrowienia- chyba że tak ma być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:41, spam to ja napisał:

> A tak to jak to możliwe może tam pisze 350 bo to jest już bardziej prawdopodobne.
Masz rację tam pisze 350, a nie 850.


to dobrze mi się zdawało ale to i tak dużo
co on ma szczególnego ja tam nic nie widzę
ale to moje zdanie *]

Dnia 20.02.2007 o 17:41, spam to ja napisał:

Ps. Chyba masz błąd w podpisie (pozdrowiania a nie pozdrowienia- chyba że tak ma być).


a racja

sory dla rodziny i przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:38, stiffyone napisał:

> http://ja.gram.pl/Jezdziec%20Eragon
> lol... Koleś ma 412 odwiedzin gramsajta i ... 850 znajomych. ;) Czyli ponad połowa dodała
Go
> do ulubionych, nawt nie zaglądając na Jego stronę... :DDD

Mnie też dodał do ulubionych lecz go nie znam.

A tak to jak to możliwe może tam pisze 350 bo to jest już bardziej prawdopodobne.

Może i 350.. Nie wiem, bo nieczytelne. Ale można policzyć. :DD Jest ktoś chętny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:56, Guciothic napisał:

> Mnie też dodał do ulubionych lecz go nie znam.
>
> A tak to jak to możliwe może tam pisze 350 bo to jest już bardziej prawdopodobne.
Może i 350.. Nie wiem, bo nieczytelne. Ale można policzyć. :DD Jest ktoś chętny? ;)


Nie zamierzam choć zrobiliśmy mu i tak reklamę +]

Nie ma nawet co pooglądać, bo jest nudny *]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować