Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 20:52, stanlee napisał:

Jak dodać muzę na gramsajcie?

oj nioe warto muza denerwuje.
wejdź na gs''a gdzie jest muza i tam widzisz taki odtwarzacz muzyki na nim albo pod nim jest napis dodatki kliknij i przeniesie cię na stronę z dodatkami na bloga wybierz zakładkę muzyka i utwór potem skopiuj kod i dodaj w wpisie.


p.s. wbijać na gs''a http://ja.gram.pl/Pediator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jedno, mam swoich znajomych jak tylko pjawi się u któregoś jakaś nowa notka to zawsze zkomentuje, ale jak ja coś napiszę to jakoś nikt nie chce komentować...dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2007 o 20:36, Amaadi napisał:

ps. DevilQ bardzo fajny gramsajcik: daje 4+
pozdro:)

Wielkie dzięki ;-) zastanawiam się tylko czy nie za dużo na babrałem tych elementów może lepiej było zrobić w jednej tonacji Jedno jest pewne wygląd taki niezostanie to tylko kwestia czasu jak do słowa dojdą jakieś bodźce zewnętrzne i będę miał nowy pomysł na wygląd ;-) Najpewniej jak będę miał nową grę to wygląd przerobie właśnie pod nią he he ;-) Jeśli oczywiście mi się spodoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wejść na mojego gramsajta. Nie wiem co się dzieje, ale to już drugi dzień. Loguję się normalnie i wszystko jest ok. Ale jak wchodzę na gramsajty to włancza sie chyba z 3 min. i w adresie strony pisze defalut. Ale to nie wszystko bo wszystko wygląda jakbym był dalej zalogowany (awatar konto itd.). Kiedy klikam na mojego gramsajta to choćbym niewiadomo ile czekał to i tak nic. Próbowałem tez się bezpośredni zalogować na gramsajcie ale sie nie da. Zgłosiłbym ten problem normalnie ale nie moge otworzyć tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 23:06, Pediator napisał:

> Jak dodać muzę na gramsajcie?
oj nioe warto muza denerwuje.
wejdź na gs''a gdzie jest muza i tam widzisz taki odtwarzacz muzyki na nim albo pod nim jest
napis dodatki kliknij i przeniesie cię na stronę z dodatkami na bloga wybierz zakładkę muzyka
i utwór potem skopiuj kod i dodaj w wpisie.


THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Giertychomania... czy najgorsze są mundurki?! - czyli moje rozważania nt. protestów akurat w sprawie mundurków + clip Kazik - Polska płonie, zainteresowanych zapraszam do przeczytania i ewentualnego komentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 10:58, DevilQ napisał:

Uwaga uwaga !!! Wszyscy miłośnicy Warhammera i nie możecie tego przegapić !!!
Zapraszam gorąco ;-)


dobry pomysł z nową grą - nowy wygląd =D

<jak się robi, aby grafiki po naciśnięciu na nie kursorem myszki powiększały się, bo u mnie zostają w taki samym rozmiarze co na blogu>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 11:18, stiffyone napisał:

> Uwaga uwaga !!! Wszyscy miłośnicy Warhammera i nie możecie tego przegapić !!!
> Zapraszam gorąco ;-)

dobry pomysł z nową grą - nowy wygląd =D

<jak się robi, aby grafiki po naciśnięciu na nie kursorem myszki powiększały się, bo u mnie
zostają w taki samym rozmiarze co na blogu>

Jak dodajesz grafikę w dużym rozmiarze do tekstu przy tworzeniu wpisu to potem naciśnij jeszcze raz na ikonkę dodawania obrazka wtedy otworzy się okno ustalania rozmiaru we wpisie mrzesz ustawić na mały a potem jak już wpis jest gotowy i dodany, jak klikniesz na grafikę to ci się otworzy a jak klikniesz na zapisz przy przeglądaniu to otworzy się w nowym oknie w oryginalnym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-:---->REKLAMA<----:-Nelly Furtado pozdrawia swoich fanów! Zaczyna nowe Tourne! Zapraszam na mój gramsajcik, wszystko o Nelly Furtado, nowości z jej życia oraz masa teledysków i występów na żywo, ładny laoyut i co tu jeszcze mówić, wejdźcie i sami się przekonajcie, zapraszam do komentowania wpisów i ocenianie mojego gramsajcika.Są jeszcze zamieszczone 2 filmiki mojego autorstwa, z Gothica 3 i Fify06WC
-:---->REKLAMA<----:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalę się swoim gramsajtem, na którym będą ukazywać się kolejne odcinki mojego tłumaczenia Concerned - komiksu tworzonego na podstawie Half Life 2 o Gordonie Frohmanie (tak, Frohmanie, nie żadnym tam Freemanie :)). Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamieściłem recenzję płyty na swoim gramsajcie :P Jak ktoś chce poczytać to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:12, szerszeń45 napisał:

> > To wejdz pliz bo tam chyba cos pisze na temat SW masz gramsajta swego cya odpowiem
jutro
Czy ktoś jest mi w stanie to odcyfrować? xD
Sam jakoś nie daję rady :)

Pomoge ci later

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować